18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

taksówkowe przygody z cyganem

Rabanesq • 2013-04-21, 05:05
Historia z dzisiejszej nocy. Jestem taksówkarzem w Poznaniu.Jeżdząc na taryfie od dwóch lat dopiero teraz wiem ilu cyganów jest w moim mieście i chciąc,nie chcąc napatoczą mi sie czasami do samochodu...z postoju tałatajstwa nie biorę,jednak jeśli zamówią a wtedy trzeba brać...zalety jeżdzenia w korporacji. Zawsze!...ale to zawsze gdy jadą próbują wszelkich sposobów żeby zapłacić połowe lub najlepiej wogóle...zazwyczaj ględzą o tym że jade złą drogą (panie...jedziesz pan żle...pieniedzy nie dam!)...że rzuca w samochodzie(panie,jak pan jeżdzisz,nie zapłace panu!)...a ostatnio narzekają że w taksówce smierdzi i wykrzywiają ryje jakby mieli puścic pawia....otóż ok 3 nad ranem miałem przebłysk geniuszu...wsiada mi gruby cygan z kolejowym wąsem...(nie przyuważyłem gnoja i wskoczył mi na postoju w centrum) i zaraz po wejsciu zaczał teatralnie krzywić gębe...-Panie! co tu tak smierdzi!?............- bo wsiadłeś,odpowiedziałem........wysiadł. :D .....mała rzecz a cieszy.

dlipen

2013-04-21, 05:09
jak wozisz cyganow taxowka to napewno cos ci tam jebie

Rabanesq

2013-04-21, 05:12
coś w tym jest:(

monto

2013-04-21, 05:28
czytam to i brakuje mi ostrzejszych slow w Twojej riposcie np "-Panie! co tu tak smierdzi!? -Wsiadles z gownem pod nosem to teraz jebie w calej taksowce

Rabanesq

2013-04-21, 05:33
k***a po fakcie to zawsze przychodzą doskonalsze riposty

Moonlord

2013-04-21, 06:58
Jak wynika z samej nazwy, cygani są przeznaczeni do transportu zbiorowego - najlepiej w warunkach uwłaczających godności człowieka. Jeżeli już muszą korzystać transportu na terenie RP, to jedynym dozwolonym środkiem transportu winien być PKP CARGO. Oczywiście skład nie powinien mieć tzw. części wspólnej - WARS, tak żeby bydło z ludźmi się nie mieszało.

90luckypl

2013-04-21, 07:55
@ mam nadzieje że mówisz o wagonach towarowych...

TytanowyJanuszek

2013-04-21, 08:38
Z cyganami trzeba krótko, bo ci na głowę wejdą

kr...........et

2013-04-21, 08:40
zobacz czy ci taksometru nie zaje....ał

kapelan_szturmowy

2013-04-21, 08:49
a wysiadając na bank klamkę albo korbkę od szyby zapie**olił. Pokrowca z zagłówka i sprzączki od pasów też już nie masz.

clinton

2013-04-21, 09:05
POZNAN miałem przyjemnosc(praca w damskim towarzystwie wsrod ładnych zapachow to jest przyjemnosc :) ) pracowac kiedys w perfumerii w browarze, wtajemniczeni wiedza ze przyłazi tam cyganska rodzina every fuckin day! przylazil od nich taki lepas i brał jakis tester i jechane psik psik psik psik od stóp do głowy. potem lepiej: zdjął kurtke i dalej psik psik psik. namowiłem świerzaka (jakoś sie zawodu musiał uczyc:)) żeby poszedł do niego i powiedział ze zaraz go podpali hahahaha brudny jebnał coś po cygansku odepchnał kolego i poszedl. ja wiedzialem co sie swieci wezwalem wspolasow z dyzuru na centrali. wiec jak ten gnojek szedł z "wujasami" to chwile pokrzyczeli a jak zobaczyli panów od konwojow to troche im rury zmiekły hehehe nie cierpie brudasów, j***nych krzykaczy i zlodziei!!

stalowyszczur

2013-04-21, 09:17
Powinno sie ich wpie**alać razem z surówką do pieców hutniczych.

Da...........id

2013-04-21, 09:25
clinton napisał/a:

POZNAN miałem przyjemnosc(praca w damskim towarzystwie wsrod ładnych zapachow to jest przyjemnosc :) ) pracowac kiedys w perfumerii w browarze, wtajemniczeni wiedza ze przyłazi tam cyganska rodzina every fuckin day! przylazil od nich taki lepas i brał jakis tester i jechane psik psik psik psik od stóp do głowy. potem lepiej: zdjął kurtke i dalej psik psik psik. namowiłem świerzaka (jakoś sie zawodu musiał uczyc:)) żeby poszedł do niego i powiedział ze zaraz go podpali hahahaha brudny jebnał coś po cygansku odepchnał kolego i poszedl. ja wiedzialem co sie swieci wezwalem wspolasow z dyzuru na centrali. wiec jak ten gnojek szedł z "wujasami" to chwile pokrzyczeli a jak zobaczyli panów od konwojow to troche im rury zmiekły hehehe nie cierpie brudasów, j***nych krzykaczy i zlodziei!!



Co? Ty po polsku piszesz?

kr...........et

2013-04-21, 09:37
clinton ...... naprawdę pracowałeś w perfumerii ? k..a facet z perfumerii. golisz nogi?