18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

taksówkowe przygody z cyganem

Rabanesq • 2013-04-21, 05:05
Historia z dzisiejszej nocy. Jestem taksówkarzem w Poznaniu.Jeżdząc na taryfie od dwóch lat dopiero teraz wiem ilu cyganów jest w moim mieście i chciąc,nie chcąc napatoczą mi sie czasami do samochodu...z postoju tałatajstwa nie biorę,jednak jeśli zamówią a wtedy trzeba brać...zalety jeżdzenia w korporacji. Zawsze!...ale to zawsze gdy jadą próbują wszelkich sposobów żeby zapłacić połowe lub najlepiej wogóle...zazwyczaj ględzą o tym że jade złą drogą (panie...jedziesz pan żle...pieniedzy nie dam!)...że rzuca w samochodzie(panie,jak pan jeżdzisz,nie zapłace panu!)...a ostatnio narzekają że w taksówce smierdzi i wykrzywiają ryje jakby mieli puścic pawia....otóż ok 3 nad ranem miałem przebłysk geniuszu...wsiada mi gruby cygan z kolejowym wąsem...(nie przyuważyłem gnoja i wskoczył mi na postoju w centrum) i zaraz po wejsciu zaczał teatralnie krzywić gębe...-Panie! co tu tak smierdzi!?............- bo wsiadłeś,odpowiedziałem........wysiadł. :D .....mała rzecz a cieszy.

Avoid

2013-04-21, 10:01
za pojechanie cygana zawsze piwko :)

borisklinga

2013-04-21, 10:23
piwo za to ze miales odwage sie przyznac ze jestes z Poznania !

kalibko

2013-04-21, 10:41
Jak by się dało dał bym sto piw:D

Mortalisrox

2013-04-21, 10:42
Rabanesq napisał/a:

Jestem taksówkarzem



Jesteś taksówkarzem? ch*j ci w dupę nygusie!

bober4

2013-04-21, 11:26
Za obrazę tych brudasów zawsze piwko! :mrgreen:

bishfinger

2013-04-21, 12:39
Mortalisraka czy coś tam
Skoro oceniasz ludzi po zawodzie to ja ci współczuje, zobaczymy mądralo gdzie będziesz pracował jak skończysz szkołę

arekwroclaw

2013-04-21, 13:48
We Wrocku cyganie stworzyli klepanki w ktorych mieszkają, ok 30 osob. miasto chcialo ich wyrzucic z polski.... lewactwo z amnesty international zaczelo protestowac i tym sposobem prezydent zmienil zdanie z wyrzucenia ich z polski na danie im mieszkan!!! dostana mieszkania socjalne bez czekania w kolejce! nigdy w polsce nie pracowali! a zeby bylo smieszniej policja zaczela zatrzymywac internautow i zajmowac im kompy za to, ze pod artykulem napisali o cyganach pare brutalniejszych slow :/

BongMan

2013-04-21, 14:05
Dla mnie taksiarze to gnoje na równi z cyganami. Ile razy jeździłem, tyle razy próbowały mnie gnidy oszukać. W moim mieście, w mojej dzielnicy, którą znam jak własną kieszeń, gnida jedzie okrężną drogą żeby więcej hajsu nabić.

A nie, zwracam honor. Raz jechałem taryfą nocną z gościem, który wyglądał jak Ruski z Punishera. Jedyny uczciwy taksówkarz z jakim jechałem

Karny Jeżyk

2013-04-21, 14:10
Jestem cyganem i się tego nie wstydzę.Jak możecie tak lżyć ten dumny naród? Lojalny wobec siebie i wspierający się w trudnych chwilach.
Sami śmierdzicie niemytą pachwiną, potem z budowy i tanim browarem!!! A wasze kobiety się k***ią!
j***ne polaki!

PS. Możecie już otrzeć pianę z pyska
Żartowałem :) Do pieca z brudasami.

Rabanesq

2013-04-21, 20:37
BongMan,jak gnoje to nie jeżdzij wiecej i zapie**alaj na autobus.

Mortalisrox

2013-04-21, 21:03
bishfinger napisał/a:

Mortalisraka czy coś tam
Skoro oceniasz ludzi po zawodzie to ja ci współczuje, zobaczymy mądralo gdzie będziesz pracował jak skończysz szkołę


Chyba nigdy na taryfie nie jeździłeś, albo nikt z twoich znajomych, a ZWŁASZCZA w poznaniu jeżeli nie znasz miasta

Toq

2013-04-22, 09:26
Co byś miał diss na kolejną okazję:

"-Panie! Co tu tak śmierdzi?
-Było nie otwierać gęby"

Pozdrawiam :amused: