18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam szkolenie w Polsce

kotlettp • 2013-07-02, 14:17
Zajebiście zmontowany filmik dotyczący szkolenia strzeleckiego.

No i ch*j, że autoreklama, firma z Polski, ma fajne pomysły i dobre wykonanie. Wolę oglądać to, aniżeli hamburgelowpierdzielaczy.


The_Generat

2013-07-03, 23:54
na hasło "kontakt" drużyna klęka na środku drogi... ciekawe gdzie oni mieli tą unitarkę

Smaro

2013-07-04, 00:15
Jest kilka bledow, nie trzeba byc ekspertem zeby zauwazyc jak ludzie strzelaja z dwojgiem otwartych oczu, ustalaja trase na mapie w pelnym sloncu i na skrzyzowaniu drogi utrzymujac prawie fizyczny kontakt z ''dowodca'' czy sprawdzaja koordy GPS w nocy z zapalonym bialym swiatlem. kto tam lepiej wojsko zna to jeszcze wiecej bledow znajdzie...

Ktos zapytal o wode w butelce plastikowej nad ogniem...tak, to mozliwe zeby ja podgrzac ale na pewno nie pic, chyba ze zycie nie mile. taka wode mozna uzyc do mycia, osuszenia butow-wsadzajac ciepla butelke do buta lub jako termofor do spiwora.

xFareNx

2013-07-04, 02:44
Jak zobaczyłem miniaturkę to pomyślałem, że zrobili wreszcie kontynuację Val Val Val... :-(

kotlettp

2013-07-04, 11:52
Dzieci neostrady, a jak chcecie w nocy kamerą nagrywać bez światła z latarki? :)

Ghost07PL

2013-07-05, 01:43
Smaro
Akurat powinno się celować przez wszytko co nie ma przybliżenia obojgiem oczu...

Smaro

2013-07-07, 08:29
Chyba w Call of Duty...