18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam na wykładach

Eurek • 2013-12-24, 01:00
Na ostatnim wykładzie z pewną nawiedzoną wykładowczynią, kiedy zaczęła zamiast tematu gadać o gender mój kumpel wstał i zaczął wychodzić.

Ona do niego dlaczego wychodzi w połowie zajęć.

On na to odpowiedział, że jest uczulony na pie**olenie.

Usztafik

2013-12-24, 23:15
Sosnowiec_jest_be
To jest prosta zasada, wykłady są nieobowiązkowe. Więc po co idziesz, skoro wiesz, że jest tylko pie**olenie? Zresztą wypowiadają się ludzie którzy gówno wiedzą o studiach i udają, że tam są.

Sick_Stick

2013-12-25, 10:57
.Piotrek napisał/a:


Pierwsza częśc: jeśli ktoś czuje sie napoleonem czy jezusem to jest leczony, tutaj też mamy przykład choroby psychicznej.



znasz pojęcie hormony? Nie, nie jest to choroba psychiczna

.Piotrek

2013-12-25, 11:00
Sick_Stick napisał/a:



znasz pojęcie hormony? Nie, nie jest to choroba psychiczna


Depresja to też zaburzenia w działaniu biochemicznym mózgu...

Blezzer

2013-12-25, 13:55
Sick_Stick, co do Twojej poprzedniej wypowiedzi: facet nie musi być j***ną ciotą, pedałem czy innym dewiantem, żeby umyć gary za kobietę, czy pomóc jej w kuchni. To przejaw bycia prawdziwym facetem. Nie pie**ol mi o hormonach, bo też miałem z tym problemy, a nie wpadłem na kretyński pomysł przebierania się za babę. W dzisiejszych czasach medycyna powinna ogarniać takie przypadki, ale jak widać oni wolą zrobić z tego coś co posiada zdolność do decydowania o losie nie tyle swoim co nawet innych. Co jeszcze? Down na prezydenta? W sumie down sobie tego losu nie wybrał. Wyjątkiem mogą być hermafrodyci, ale ile k***a ich jest? Mamy się k***a dostosowywać do genderterroru, przez garstkę pechowców? Operacje, kuracje i wyjdą na swoje. I nie trzeba o nich pie**olić wszędzie gdzie popadnie.

Mateusz25

2013-12-25, 23:40
Stop pie**oleniu o Gender. Studiuję w UK i tutaj na wykładach co chwila ktoś wtrąca że jaki to ten gender to ważny temat, jak to bardzo całemu społeczeństwu potrzebne i jak to zacofana "europa wschodnia" się broni przed tym bo są zdominowani przez równie zacofanych męskich szowinistów, wracam do Polski na święta a tu kuźwa co, Sick_Stick (w sumie nick może sugerować problemy z drągiem, a to z kolei potrzeby przebierania się za babę) i inne barany będą mi pie**olić takie rzeczy. Ktoś się rodzi z ku*asem (poza drobnym odsetkiem hermafrodytów, ale to tyle co błąd statystyczny) to jest facetem i tyle. Ktoś się rodzi bez- jest kobietą. Jeśli Adam nagle stwierdza "o ja wolałbym być kobietą" to jest jego problem i powinien zostać poddany terapii hormonalnej (lub innej stosownej) tak jak ktoś kto stwierdza że jest Napoleonem albo ma inne odchylenia psychiczne. Nie należy natomiast promować odchyleń i nazywać ich normą, bo to ma destruktywny wpływ na społeczeństwo (choćby z tego względu że np. obowiązek walki na wojnie stanie się nie "męski", ale "nijaki", a co jest wspólne, to jest niczyje. Ale przykładów jest mnóstwo.

Innymi słowy- dość pie**olenia że odchylenia psychiczne/hormonalne to coś co powinniśmy szanować i akceptować.