18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam na wykładach

Eurek • 2013-12-24, 01:00
Na ostatnim wykładzie z pewną nawiedzoną wykładowczynią, kiedy zaczęła zamiast tematu gadać o gender mój kumpel wstał i zaczął wychodzić.

Ona do niego dlaczego wychodzi w połowie zajęć.

On na to odpowiedział, że jest uczulony na pie**olenie.

Eurek

2013-12-24, 10:41
w tagach napisałem że bash a szukajcie sobie a do reszty osobiście studiuje medycyne o to troche przerobiona anegdoda wiec nie sapac sie tak bo wam się bedzie trzeba na masc skladac

.Piotrek

2013-12-24, 10:55
Już widze jak jakiś wykładowca pyta się dlaczego ktoś wychodzi albo wchodzi, to nie szkoła gimbusy xD

Mr.Benny

2013-12-24, 11:06
No to czeka go całe życie walenia konia...

Firlex

2013-12-24, 11:22
"<johny> nie wiedziałeś?
<johny> na ostatnim wykładzie z tą nawiedzoną, kiedy zaczęła zamiast tematu gadać o gender
<johny> on wstał i zaczął wychodzić
<johny> ona do niego dlaczego wychodzi w połowie zajęć
<johny> no to odpowiedział, że jest uczulony na pie**olenie"

http://bash.org.pl/latest/

Nie ma piwa ch*jku!

darkfurby

2013-12-24, 11:39
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:

A ty siedziałeś dalej jak ta p*zda. Niech zgadnę Warszawa?



Pff a Ty co k***a, wielki kozak chłop z prowincji? Jeżeli te wydarzenia przedstawione powyżej są prawdziwe to zapewne gość, który tak powiedział i wyszedł z wykładów już sobie nie zaliczy i będzie musiał j***ć się z warunkami.
Tak w ogóle co to za moda na jechanie po Warszawie? Sam jestem z poza Mazowieckiego ale Wawa mi się bardzo podoba.

Rinho

2013-12-24, 11:41
Heh mój wykładowca z kolei na wykładzie dla chwili relaksu ciśnie po Gender. Ostatnio wystrzelił, że Hitler załatwił by sprawę z taką hołotą. No po prostu jest mym idolem :D

Usztafik

2013-12-24, 11:43
Haha od kiedy to wykładowca pyta dlaczego z wykładu ktoś wychodzi, to nie szkoła. Zresztą już widzę studenta który tak mówi do wykładowcy, tak to można w gimnazjum mówić.

Sosnowiec_jest_be

2013-12-24, 12:50
@up a wykładowca to kto? jak zaczyna pie**olić o jego przemyśleniach na temat wiary/poglądów/polityki to od razu takiego wyjebac z uczelni i niech sp***ala. On ma nauczyć a nie płakać, że musi uczyc i nie może z nikim o jego problemach pogadać.

Sick_Stick

2013-12-24, 13:19
Widzę, że wy kompletnie nie macie pojęcie o co chodzi z tym gender. No tak, argument o przebieraniu chłopczyków w sukienki po czym staną się dziewczynkami jest zajebisty pooof magic... :roll:

Blezzer

2013-12-24, 15:09
@up, bo gender to "nauka" (tfuu!) o KULTUROWO uwarunkowanej płci. Ja mam prostą teorię, żeby obalić to pie**olenie, wystarczy spojrzeć w gacie i... hurra! już wiemy, ze jak masz ch*ja to jesteś chłop, a jak masz waginę to baba.

Trzyszcz

2013-12-24, 15:10
Rinho jest idolem bo lubi hitlera? ty gnoju...

Sosnowiec_jest_be

2013-12-24, 16:22
myself7 napisał/a:

Nie wiem czy ktoś już to napisał, ale to jest zaj***ne z basha http://bash.org.pl/4854837/


no i ch*j z tym? ja basha nie czytam. To że widziałem bilboard w warszawie to nie znaczy ze ten sam w Krakowie musi miec podpis "zaj***ne z warszawy". Gupi ciulu.

Sick_Stick

2013-12-24, 21:40
Blezzer napisał/a:

@up, bo gender to "nauka" (tfuu!) o KULTUROWO uwarunkowanej płci. Ja mam prostą teorię, żeby obalić to pie**olenie, wystarczy spojrzeć w gacie i... hurra! już wiemy, ze jak masz ch*ja to jesteś chłop, a jak masz waginę to baba.



A pomyślałeś o tych którzy urodzili się jako chłopcy/dziewczynki a później ogarniają, że czują się płcią przeciwną? (nie nie mam na myśli homoseksualistów). Chodzi m.in. w gender, o to żeby oni nie bali się tego powiedzieć. Bo w tej chwili właśnie przez takich jak ty są prześladowani i piętnowani. To nie ich k***a wina, że tacy się urodzili. No, ale widzę, że tu sami pie**oleni samcy alfa.
Chodzi też o to, żeby pokazać, że facet nie królewna i tez może raz za czasu umyć naczynia czy zrobić obiad, bo w tej chwili wygląda to tak, że jak rodzi się dziewczynka to ma pomagać matce w kuchni, a jak chłopiec to może sobie pojeździć na gokartach czy pograć w piłke i zero pie**olonych obowiązków.

.Piotrek

2013-12-24, 22:22
Sick_Stick napisał/a:



A pomyślałeś o tych którzy urodzili się jako chłopcy/dziewczynki a później ogarniają, że czują się płcią przeciwną? (nie nie mam na myśli homoseksualistów). Chodzi m.in. w gender, o to żeby oni nie bali się tego powiedzieć. Bo w tej chwili właśnie przez takich jak ty są prześladowani i piętnowani. To nie ich k***a wina, że tacy się urodzili. No, ale widzę, że tu sami pie**oleni samcy alfa.
Chodzi też o to, żeby pokazać, że facet nie królewna i tez może raz za czasu umyć naczynia czy zrobić obiad, bo w tej chwili wygląda to tak, że jak rodzi się dziewczynka to ma pomagać matce w kuchni, a jak chłopiec to może sobie pojeździć na gokartach czy pograć w piłke i zero pie**olonych obowiązków.


Pierwsza częśc: jeśli ktoś czuje sie napoleonem czy jezusem to jest leczony, tutaj też mamy przykład choroby psychicznej.
druga część: mojej meskości nie urąga pomaganie w domu jak zmywanie czy odkurzanie, a mojej dziewczynie nie urąga czasem mi pomóc przy jakieś półce czy innym kranie. Ten podział obowiązków to chyba wymyslono jakoś na poczekaniu, żeby mieć wroga.