18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam BHP przy wiertarce

Skoczek48 • 2021-07-29, 11:39

nie zamocowany detal może wyrwać tym bardziej jak na załączonym obrazku

Falquan

2021-07-29, 18:47
kowalikkk napisał/a:

Ceownik zamiast przymocować trzymał w ręce, wiertło zaklinowało się i taki oto efekt



Dodatkowo na potwierdzenie debilizmu jak mu wyrwało, to zamiast sp***olić to próbował to jeszcze łapać.

notak

2021-07-29, 18:48
sir_Alex napisał/a:

Panowie, to czyta młodzież... gdzie ch*je, k***y i obrażanie swoich matek ?



podstawówka to nie młodzież, tylko dzieci

Marco_Zg

2021-07-29, 18:52
Miał okienko w robocie.

miedzianek

2021-07-29, 18:55
Tobiahus96 napisał/a:

Może ekspert opowie jak to się stało?



Bo takie rzeczy sie montuje przynajmniej w imadlo. wiertlo sie zacina w materiale, a jak bez chlodziwa to juz w ogole

Ja juz sie nauczylem jak raz wyrwalo blache 1,5mm i malo nie pocielo brzucha :)

TwistedPsycho

2021-07-29, 20:18
Ktoś pokusi się o opisanie potencjalnych obrażeń? Bo gość pod koniec filmiku wygląda jakby miał zejść, a z tego co widzę, to pociągnęło go za rękę, potem obracający się detal przywalił go w korpus/brzuch a potem go wyrzuciło. Wyglądało mi na złamanych kilka żeber, chyba że go aż tak zmiażdżyło na linii brzucha(?)

Patulinka

2021-07-29, 21:03
Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem

qplam

2021-07-29, 21:18
No z tego co widać to ten detal był metalowy, więc kilka kości napewno połamanych ma o ile nie czaszkę, zależy w co oberwał. Ale żeby na takiej maszynie trzymać taki kawał metalu w rękach to trzeba nie wiele mieć w głowie albo robił to od wielu lat aż teraz trafił się jakiś ch*jowy odlew. Wierło trafiło w coś twardszego i zakręciło około 30 kilowym kawałkiem metalu. A takie PRLowskie maszyny się tak łatwo nie zatrzymują.

Patulinka napisał/a:

Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem



Dlaczego tak sądzisz? A nawet jeśli masz rację to od każdej normy znajdują się wyjątki

kedzior242

2021-07-29, 21:18
Patulinka napisał/a:

Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem





Zamknij p*zdę. Widać dawno żaden ku*as Ciebie nie przeorał :amused:

Całe 8 komentarzy. Wszystkie przeciw mężczyzną.

sirapacz

2021-07-29, 22:48
teraz wyjdzie ze jeszcze faceci to analfabeci boś napisał "mężczyzną"....

Yapadeusz

2021-07-29, 23:54
Akcja ratunkowa na medal, wzorowa pionizacja nieprzytomnego :)

coincrush

2021-07-29, 23:56
Skoczek48 napisał/a:

Tak, widziałem i mało tego pracowałem na takich. To jest wiertarka promieniowa właśnie dla Twojej wiedzy.



Dokładnie. I ma tak silny moment obrotowy, że bez odpowieniego zamocowania wierconego materiału wiertłem dużej średnicy dzieją się takie rzeczy. Kumplowi załapał wiór przy wierceniu blaszydła grubego na 100 mm i zaj***ło mu w biodro. Z biodra miazga. Trzeba cholernie uważać i myśleć. A tu jegomościa zgubiła rutyna i brak przewidywania. Kto się nie przewrócił... ten się nie nauczy

:-D

Ci...........la

2021-07-30, 03:04
kedzior242 napisał/a:

,
U pardon. Proszę mi wybaczyć moją ignorancką postawę.
Pozdrawiam.



Ja pie**olę świat upadł na Sadistic U ktoś kogoś przeprasza


:-D

No śmiech na sali

:-P



:mrgreen:

Kris891

2021-07-30, 06:59
kedzior242 napisał/a:

Zamknij p*zdę. Widać dawno żaden ku*as Ciebie nie przeorał
Całe 8 komentarzy. Wszystkie przeciw mężczyzną.



Święta racja.Widać,że dawno nie chapała dzidy po same kule w ryju bo ma zj***ny światopogląd i nie wie jaka płeć rządzi tym światem. Gdyby nie my mężczyźni i nasze wynalazki lub chociaż łowiectwo to głupia c**o Twoja żeńska linia płci dalej żarłaby żaby i ślimaki opalane przy ognisku w jaskini i lizałabyś pałę po wyr*chaniu przez niedźwiedzia z tej jaskini w ramach wdzięczności za to,że Cię nie zabił i nie zeżarł.A o takim słowie jak ewolucja to nawet do takiego pustogłowia by nie dotarło co to jest gdyby nie pomysł na masowy druk słowa pisanego w postaci książki przy użyciu czcionki (np. książki pod tytułem ,,O powstawaniu gatunków" K.Darwina ). Nie wspominając o innych dzisiejszych wynalazkach. A teraz sp***alaj do kuchni i naciśnij ten jeden przycisk ,,ON" na zmywarce jeśli Twoja jedna z dwóch komórek to ogarnia bo druga komórka to jedynie ta którą co miesiąc masz nową na dole i która jest niepotrzebna (zbędna) co ewolucja już pokazała jak płeć żeńska jest potrzebna i jakiekolwiek komórki płci żeńskiej w tym świecie skoro usuwa je co miesiąc aby ich nie było za dużo na tym świecie (jesteś tylko workiem i inkubatorem na rozprzestrzenianie się naszej płci ).I gdyby nie to,że niestety jeszcze potrzebujemy Was do r*chania lub chociaż obciągania i jako inkubator bo gotować to już nie każda potrafi to dawno by Was tu nie było na tym świecie.Zresztą ewolucja pokazała również,że Twoja płeć potrzebuje tylko jednej komórki u góry do zrozumienia słów: ,,rozłóż szerzej nogi" czy ,,klęknij do miecza". Pytanie ile wynalazków od początku świata wynalazła płeć żeńska idiotko ? To chyba świadczy o naszej pomysłowości i kreatywności a co za tym idzie o naszej inteligencji.Gdyby nie my to coś takiego jak komputer i internet wynaleziony i udoskonalony przez męską płeć dzięki czemu mogłaś wyklikać te swoje obraźliwe wypociny o płci męskiej w postaci Twojego zdania:
,,Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem"
to te dwa wynalazki jak komputer i internet byłyby tylko dla Ciebie wyobrażeniami,abstrakcyjnymi i tylko nic nie znaczącymi w dzisiejszych czasach dla Ciebie słowami.

W skrócie:
WIDAĆ ŻE DAWNO NIKT CIĘ OSTRO NIE PRZEBOLCOWAŁ,NIE WYJAŚNIŁ CI JAKA PŁEĆ RZĄDZI TYM ŚWIATEM I JEST LEPSZA,BARDZIEJ POTRZEBNA NA TYM ŚWIECIE. OGÓLNIE MOŻE PRZYDASZ SIĘ DO KLĘKNIĘCIA DO MIECZA I POŁKNIĘCIA POTEM Z POKORĄ CHOCIAŻ WĄTPIĘ,ŻE Z TWOJĄ INTELIGENCJĄ POTRAFISZ TO ZROBIĆ DOBRZE.

vivusanima

2021-07-30, 09:17
Kris891 napisał/a:

Święta racja.Widać,że dawno nie chapała dzidy po same kule w ryju bo ma zj***ny światopogląd i nie wie jaka płeć rządzi tym światem. Gdyby nie my mężczyźni i nasze wynalazki lub chociaż łowiectwo to głupia c**o Twoja żeńska linia płci dalej żarłaby żaby i ślimaki opalane przy ognisku w jaskini i lizałabyś pałę po wyr*chaniu przez niedźwiedzia z tej jaskini w ramach wdzięczności za to,że Cię nie zabił i nie zeżarł.A o takim słowie jak ewolucja to nawet do takiego pustogłowia by nie dotarło co to jest gdyby nie pomysł na masowy druk słowa pisanego w postaci książki przy użyciu czcionki (np. książki pod tytułem ,,O powstawaniu gatunków" K.Darwina ). Nie wspominając o innych dzisiejszych wynalazkach. A teraz sp***alaj do kuchni i naciśnij ten jeden przycisk ,,ON" na zmywarce jeśli Twoja jedna z dwóch komórek to ogarnia bo druga komórka to jedynie ta którą co miesiąc masz nową na dole i która jest niepotrzebna (zbędna) co ewolucja już pokazała jak płeć żeńska jest potrzebna i jakiekolwiek komórki płci żeńskiej w tym świecie skoro usuwa je co miesiąc aby ich nie było za dużo na tym świecie (jesteś tylko workiem i inkubatorem na rozprzestrzenianie się naszej płci ).I gdyby nie to,że niestety jeszcze potrzebujemy Was do r*chania lub chociaż obciągania i jako inkubator bo gotować to już nie każda potrafi to dawno by Was tu nie było na tym świecie.Zresztą ewolucja pokazała również,że Twoja płeć potrzebuje tylko jednej komórki u góry do zrozumienia słów: ,,rozłóż szerzej nogi" czy ,,klęknij do miecza". Pytanie ile wynalazków od początku świata wynalazła płeć żeńska idiotko ? To chyba świadczy o naszej pomysłowości i kreatywności a co za tym idzie o naszej inteligencji.Gdyby nie my to coś takiego jak komputer i internet wynaleziony i udoskonalony przez męską płeć dzięki czemu mogłaś wyklikać te swoje obraźliwe wypociny o płci męskiej w postaci Twojego zdania:
,,Faceci to debile, ewolucja ich ominęła szerokim łukiem"
to te dwa wynalazki jak komputer i internet byłyby tylko dla Ciebie wyobrażeniami,abstrakcyjnymi i tylko nic nie znaczącymi w dzisiejszych czasach dla Ciebie słowami.
W skrócie:
WIDAĆ ŻE DAWNO NIKT CIĘ OSTRO NIE PRZEBOLCOWAŁ,NIE WYJAŚNIŁ CI JAKA PŁEĆ RZĄDZI TYM ŚWIATEM I JEST LEPSZA,BARDZIEJ POTRZEBNA NA TYM ŚWIECIE. OGÓLNIE MOŻE PRZYDASZ SIĘ DO KLĘKNIĘCIA DO MIECZA I POŁKNIĘCIA POTEM Z POKORĄ CHOCIAŻ WĄTPIĘ,ŻE Z TWOJĄ INTELIGENCJĄ POTRAFISZ TO ZROBIĆ DOBRZE.



Brawo, BRAWO!

To było piękne, aż się wzruszyłem :)

kedzior242

2021-07-30, 15:39
sirapacz napisał/a:

teraz wyjdzie ze jeszcze faceci to analfabeci boś napisał "mężczyzną"....



Chyba też powinieneś zamknąć p*zdę, bo zaczynasz zdanie małą literą, brzmisz jak pedał, nie używasz polskich znaków ani przecinków.