18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam quiz

acddcabe • 2013-07-04, 11:02
http://quiz.cytatybiblijne.pl/

Taki tam test dla katoli :chomik:

Cytat:



„Doskonała strona uzmysławiająca, jak żarliwym katolikiem jesteś i ile brakuje ci jeszcze do zbawienia.”
-- ks. A. Jaszczurczyk



Don't hate

Cabajo

2013-07-04, 11:05
Wszystko źle, jak Boga kocham :D

Johny212

2013-07-04, 11:11
Co byś nie dał to źle.

BongMan

2013-07-04, 11:13
Cytat:

3. Czy wiedza czyni szczęśliwym?
Prawidłowa odpowiedź: Nie, wiedza czyni nieszczęśliwym.
Bo w wielkiej mądrości - wiele utrapienia, a kto przysparza wiedzy - przysparza i cierpień.


Czyli masz być jak najgłupszy żeby klechom było łatwiej cię kontrolować. Od zawsze twierdziłem, że religia jest największym wrogiem rozwoju i mądrości. Dlaczego w średniowieczu duchowieństwo tak dbało o to, żeby społeczeństwo było tępe i zaszczute? Bo takimi łatwiej rządzić. Teraz by chcieli żeby było tak samo, stąd cała hipokryzja i obłuda kościoła.

Yanek43

2013-07-04, 11:22
@up
to że IQ masz niskie - wiadomo od dawna. Fakt że nie zrozumiałeś że to jest ŻART i każda odpowiedź jest zła co ma pokazać hipokryzję kościoła może nas co najwyżej zasmucić, a Ciebie jeszcze bardziej ośmieszyć.

In...........eo

2013-07-04, 11:28
Żeby być chrześcijaninem nie trzeba czytać Biblii, żeby nim być wystarczy "naśladować" Jezusa. Żeby być Żydem nie trzeba czytać Tory, wystarczy oszukiwać gojów i jeść koszernie. Żeby być muzułmaninem nie trzeba czytać Koranu, wystarczy mieć kilka żon i czasem coś wysadzić albo zatłuc. Żeby być buddystą nie trzeba o dziwo naśladować buddy, wystarczy siedzieć po Turecku i powtarzać mantrę. No i żeby być ateistą nie trzeba nie wierzyć w Boga, ale za to musisz krytykować, hejtować i szydzić ze wszystkiego co z nim związane.

PS: A żeby być satanistą wystarczy zniszczyć Biblię i jeść koty.

BuzzFactory

2013-07-04, 11:36
I tak większość ateistów których znam wie o biblii więcej niż znajomi katolicy. (:

BongMan

2013-07-04, 11:36
Cytat:

@up
to że IQ masz niskie - wiadomo od dawna. Fakt że nie zrozumiałeś że to jest ŻART i każda odpowiedź jest zła co ma pokazać hipokryzję kościoła może nas co najwyżej zasmucić, a Ciebie jeszcze bardziej ośmieszyć.


Chyba właśnie sam się ośmieszyłeś, skoro nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Co za pajac :facepalm:

lizmojekolano

2013-07-04, 11:45
Do czego to doszło na sadolu, że BongMan wyzywa ludzi od pajaców! Za niedługo zacznie nas banować. Hehe

BongMan

2013-07-04, 11:55
Pierwszy mnie obraził, a do tego sam obnażył własną głupotę. Jak inaczej go nazwać? :D

smirnoff25

2013-07-04, 12:07
"Kto zabił Goliata ?" - odpowiedziałem Dawid , było źle , kolejne pytanie "Czym Dawid zabił Goliata? " i bądź tu k***a mądrym i pisz wiersze..

nakimesis88

2013-07-04, 13:54
Mi też wyszło 0/10...
Dobrym patentem jest wybieranie odpowiedzi, której na logikę byście nie wybrali ;)

le...........65

2013-07-04, 14:01
Nawet poprawne odpowiedzi są oznaczane jako źle i jakiś z dupy cytat jest przypisywany jako uzasadnienie innej odpowiedzi :D można podlinkować katolowi jakiemuś, może się przejmie i zacznie wyznawać ateizm :amused: