18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam quiz

acddcabe • 2013-07-04, 11:02
http://quiz.cytatybiblijne.pl/

Taki tam test dla katoli :chomik:

Cytat:



„Doskonała strona uzmysławiająca, jak żarliwym katolikiem jesteś i ile brakuje ci jeszcze do zbawienia.”
-- ks. A. Jaszczurczyk



Don't hate

____

2013-07-07, 01:33
wystarczy zbadać kod źródłowy strony, żeby zobaczyć że to fake. Dane właściciela domeny ukryte, hosting w pl. Nie zwróciliście uwagi na napis na dole strony "Klub Boga Zmarłych" lub coś w ten deseń po przetłumaczeniu, do tego trójkąt z rozchodzącymi się trzema promieniami, próba wskazania na "oko opatrzności", obecnie kojarzone z iluminatami. Źródło strony prawdopodobnie od kogoś z portalu racjonalista.

oc...........an

2013-07-07, 01:49
Ta stronka uczy nas, że żeby być dobrym Katolikiem trzeba znać za ile napletów Dawid kupił sobie żonę...




Udało mi się zgromadzić aż... cóż:



Nie mogę powiedzieć, że jestem z siebie dumny, ale nie jestem również katolikiem ani ateistą :/

;____________________________________________________;


I pamiętajcie: 100 napletów to wystarczająca cena dla kupienia sobie żony!


Ej k***a to trolling!!! Zrobiłem znów ten test i jebłem tym razem 100 i ch*j, znowu źle! To samo z innymi pytaniami! W tym kurewskim teście nie da się zdobyć nawet punkta!!! :(


No, może nie trolling, ale cytowane są inne frangmenty - np z Potopem to jak damy 40 dni to wyskakuje Źle bo "wody zeszły po 150 dniach", a jak damy 40 to też Źle, bo "potop trwał 40 dni".

di...........os

2013-07-07, 04:11
BongMan napisał/a:


Czyli masz być jak najgłupszy żeby klechom było łatwiej cię kontrolować. Od zawsze twierdziłem, że religia jest największym wrogiem rozwoju i mądrości. Dlaczego w średniowieczu duchowieństwo tak dbało o to, żeby społeczeństwo było tępe i zaszczute? Bo takimi łatwiej rządzić. Teraz by chcieli żeby było tak samo, stąd cała hipokryzja i obłuda kościoła.




BongMan, co ty k***a wiesz o mądrości i rozwoju?

Ba...........co

2013-07-07, 08:00
Bongman nie fifokuj bo ci upie**olą plemnika.

Taumantis

2013-07-07, 09:20
Yanek43 napisał/a:

@up
to że IQ masz niskie - wiadomo od dawna. Fakt że nie zrozumiałeś że to jest ŻART i każda odpowiedź jest zła co ma pokazać hipokryzję kościoła może nas co najwyżej zasmucić, a Ciebie jeszcze bardziej ośmieszyć.




po studiach możesz się tu mądrować szczylku :) więc jeszcze jakieś 3/4 lata. Tak na prawdę test ma za zadanie pokazać, że biblie można interpretować na kilka sposobów. Nijak się to ma do ośmieszania, ni jak do hipokryzji. Amen

ellsworth

2013-07-07, 09:28
Ja pie**olę, po 3 pytaniach można się zorientować, że jakiej odpowiedzi by się nie wybrało to zawsze jest cytat z którego wynika, że jest źle, a tu ludzie robią po ileś razy i lubością rzucają wynik 0 pkt, jakby mógł być jakiś inny i ktokolwiek miał inny. :homer:

Jednak jest pewna mądrość w Biblii: niewiedza uczyniła większość piszących tu szczęśliwymi w epatowaniu nas swoją głupotą, bo 'w wielkiej mądrości - wiele utrapienia, a kto przysparza wiedzy - przysparza i cierpień'

lu...........5z

2013-07-07, 09:53
k***a ten temat i komentarze do niego pokazuja jak durni sa k***a sadole (a przynajmniej ich wiekszosc)

jak ktos sie k***a nie zorientowal po dwoch pytaniach, ze ten test to trolling to wspolczuje :homer:

JohnnyRocketfingers

2013-07-07, 11:05
Kurna jełopy przecież widać, że to trolling. Nie wiem ile jeszcze trzeba napisać takich komentarzy żebyście się kapnęli, że coś jest nie tak. Ja się skapnąłem gdy zauważyłem, że niektóre cytaty były pisane strasznie na siłę w języku z tamtych lat i wychodziły trochę tak jakby jakiś przygłup zaczął się już plątać i nie wiedział co pisać żeby wyglądało sensownie.

Barabar

2013-07-07, 12:22
Znalazłem błąd rzeczowy.
W pytaniu o to czy Jezus był pierwszym który zmartwychwstał, po zaznaczeniu odpowiedzi potwierdzającej otrzymujemy cytat
"Zdarzyło się, że grzebiący człowieka ujrzeli jeden oddział [nieprzyjacielski]. Wrzucili więc tego człowieka do grobu Elizeusza i oddalili się. Człowiek ten dotknął kości Elizeusza, ożył i stanął na nogi.
-- 2 Krl 13, 21"
JEDNAKŻE
"Ten człowiek" nie zmartwychwstał, a został wskrzeszony, a to nie jest to samo.
Zmartwychwstanie polega na samodzielnym powstaniu z martwych, natomiast wskrzeszenie - za czyjąś pomocą, tak jak na przykład został przez Jezusa wskrzeszony Łazarz, a w tym przypadku przez proroka Elizeusza, czy tam jego kości (relikwie).
SZACH MAT ATEIŚCI



Nihilista

2013-07-07, 12:57
A mi wywaliło:
Ilu synów miał Abraham? Jednego? Źle! Przecież napisane jest, że miał dwóch, jednego z niewolnicy, a drugiego z wolnej! No k***a, całkiem sadystyczna ta biblia! :-D
Edit: 0/10 - i ja bezbożny nazywam siebie katolikiem ;) No naprawdę starałem się.. Pytania jakiś poj***ny moher układał :)

Yanek43

2013-07-07, 18:07
Taumantis napisał/a:




po studiach możesz się tu mądrować szczylku :) więc jeszcze jakieś 3/4 lata. Tak na prawdę test ma za zadanie pokazać, że biblie można interpretować na kilka sposobów. Nijak się to ma do ośmieszania, ni jak do hipokryzji. Amen



A ty już teraz możesz wsadzić sobie per rectum te studia i biec na uczelnię bo dzięki temu będziesz miał tyyyyyyyle do opowiadania, szkoda tylko że nie na rozmowie kwalifikacyjnej. Przy okazji napisałeś coś co odkrył autor chyba 2 czy 3 postu, więc spoko - tego też pewnie uczą na studiach.