18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chlop

2014-02-15, 03:20
wale konia do oprawy k***y

cober

2014-02-15, 03:27
Widzę tu dużo napinaczy z lublinów i innych wiosek.

606

2014-02-15, 03:58
"Teraźniejsza partyzantka" ty k***a przygłupie lepiej się w łeb pie**olnij jak masz jeszcze więcej takich debilnych pomysłów.
Tym kretynom dać broń to zaczęliby od zabijania ludzi z przeciwnych ekip kibolskich. W nich k***a tyle patriotyzmu co w Korwinie lewactwa. Polak Polaka tam od żydów i k*** ciśnie każdego dnia, a ty pojebie chcesz z ich pomocą kraj wyzwalać.


P.S. Wielcy legioniści, ciemna strono miasta, patrioci polscy, bojownicy o czystą piękną Polskę. Dlaczego k***Y j***nE nic nie robicie z meczetem w Warszawie? ch*j wam na ryj wszystkim, jesteście takimi samymi szmatami jak cała reszta. Potraficie napie**alać się tylko między sobą, a Matkę Polskę wykorzystujecie do swoich zj***nych celów, pie**olone ścierwa, k***y i zdrajcy narodu.

Zarammoth

2014-02-15, 05:50
Endiegs napisał/a:

@Dexterkrak
Gdyby interesowała nas piłka zostalibyśmy piłkarzami.


Wyuczona odzywka i tak logiczna jak: gdyby mnie interesowała muzyka to bym ją nagrywał, zamiast jej słuchać albo zamiast grać w gry, bym je programował. Może minęliście się z powołaniem i powinniście śpiewać w chórze lub tworzyć pokazy pirotechniczne, a nie interesować się sportem...

woofer51

2014-02-15, 08:02
zamknij k***a ryj wsadź sobie w kieszeń ten zakaz :)

zerwikaptur

2014-02-15, 09:41
606


a może byś zorganizował jakiś zamach na ten meczet jak cie tak mierzi i drażni jego obecność

606

2014-02-15, 13:45
zerwikaptur napisał/a:

606


a może byś zorganizował jakiś zamach na ten meczet jak cie tak mierzi i drażni jego obecność



W moim mieście meczetu nie ma i nie będzie. Wystarczy działać.

mateuszmatel

2014-02-15, 14:30
czerwmrlbr napisał/a:

Oprawa meczy Legii z Katowicami 14.02.14



Zajebiście chłopaki z klasą i ironią podeszli do tvnu i reszty manipulantów. nazwałbym ich naszą teraźniejszą partyzantką, jakby co do czego w końcu doszło. j***ć tvn i całą ich otoczkę nieschnącego gówna.

Zaj***ne z yt



Do 9 stycznia tvn a dokładniej grupa iti miała 100% udziałow w legii. Wszystkię ich "osiągnięcia" btły finansowane z hajsu grupy iti. tvn promował legie w swoich programach, kiedys był taki program nasza legia czy tylko legia, nie pamiętam już dokładnej nazwy. Na tvn warwsza jedyną słuszzną drużyną była legia. W tym roku mistrzostwo wraca do Poznania. Mecz ch*jowy, niewiele brakowało do remisu a legia jak zwykle wygrała przy pomocy sędziego. Szkoda Korony bo zagrali dobry mecz.

De...........37

2014-02-15, 18:55
Nie wiem co to jest legia, nie wiem co to jest piłka nożna ale wiem kto rozdupcza kawałki miasta czy sie leje na osiedlach albo kroi mi lub moim synom komóry i nie są to kibice k***a szachów.

Zdechnijcie WSZYSCY (tak, co do sztuki) kibice piłki, niech wasze mamy dostaną raka a Wy co do sztuki kamieni nerkowych. Resztę powrzucać do rowów widłami. Tyle co trzeba zrobić z "kibicami" całej tej piłki.

spiny który zj***ny klub jest lepszy nawet nie chciało mi się czytać bo jak chcę posłuchać zwierząt to ide do chlewu. W sumie nawet sensowniej chrumkają wieprze niż te łyse zjeby powyżej.