18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DuckDodgers

2014-02-14, 22:58
Fajnie, że na Legię spadło reprezentowanie tego ch*jowego poglądu, mimo, że w sposób sarkastyczny :]

grzesiu_id

2014-02-14, 23:01
@Catacombe - Skoro biją się ze sobą dwie osoby które chcą się bić to co Cie to k***a obchodzi? Dopóki nie stwarza to żadnego zagrożenia dla osób pobocznych, społeczeństwa to z czym masz problem? Chyba z tym że naoglądałeś się telewizji która wpaja nam że dwie dobrowolnie bijące się ze sobą osoby to nasze największe zagrożenie cywilizacyjne.

PS. Na wypowiedzi takich imbecyli do której się odniosłeś na przyszłość nie zwracaj uwagi.

mietekpodnietek

2014-02-14, 23:07
a pamietacie ten hit lata 2012 o berle i koronie? :D

intoksynator

2014-02-14, 23:11
Up Pamietam
W Warszawie berło w Warszawie korona!
Nie masz już mistrzostwa k***o pie**olona!

Szpaku123

2014-02-14, 23:24
Nie zgodzę się.. PO ch*jA PANA się ograniczać.. POLSKA, TO POLSKA reprezentuję reprezentacji, mimo porażek, mam swój ulubiony klub... ale na ch*j sie walic o racje klubów...i tak wszyscy jesteśmy polakami, których irytuje reprezentacja, bo nikt w chłopaków nie che zainwestować.... szkoda mi po prostu Polskiego footballu i ludzi którzy zabili by dla swojego ukochanego klubu, który i taak ma na nich wyj***ne...
Ja szanuje Real Madryt, ale to tylko i wyłącznie dla mnie jest wzór, więc czekam na komenty hejtów, którzy mnie najchętniej by rozj***li.........

mietekpodnietek

2014-02-14, 23:54
@ intro...into...invitro czy jakos tak, dupa jednak boli po dzien dzisiejszy. hehehe

radek225

2014-02-15, 00:10
Legioniści to j***ne zwierzęta. Tego kibicami nie można wracać. Mieszkam w Warszawie, i zawsze, gdy jadę autobusem, metrem, tramwajem w dniu, w którym grała Legia, w środkach masowej komunikacji dzieje się istna masakra. Drą ryja, jak poj***ni, ich przyśpiewki są poniżej poziomu rynsztoka. Całą drogę jadę i się boję, że któryś z tych brakujących ogniw ewolucji spuści mi wpie**ol. Człowiek wraca o godzinie 23, 24 do mieszkania, jest padnięty po całym dniu harówy, a tu wchodzi stado bezmózgich karków o inteligencji gotowanego ziemniaka i drze japę przez 40 minut "j***ć polonię, j***ć polonię!". Ani nie są śmieszni, ani nie grzeszą błyskotliwą pointą. Gdy te zwierzęta wchodzą do autobusu, strach spojrzeć w ich stronę, czy wyciągnąć telefon. Jedyne, do czego tak naprawdę by się nadali, to do testowania na nich nowej generacji leków psychotropowych.

karinawaw

2014-02-15, 00:30
Gdyby Legia nie była najlepsza to nie było by takiego bólu dupy o nią. O Waszych malutkich klubach nikt nie słyszał. Zazdrość przez Was przemawia. Buractwo to zaraza którą trzeba wyplenić.

spider666

2014-02-15, 00:38
Kij wam wszystkim w oko, którzy twierdzicie iż nazwa LEGIA to kibice czy kibole. To jest klub sportowy wy "pieszczone" przez bandę pedałów niedorozwoje umysłowe ( nie nie jestem wielkim fanem Legii ) ale ci na których tak napadacie słownie ( czytaj fani Legii ) więcej razy pokazali iż są ludźmi i Polakami niż podobne grupy z innych zakątków kraju.
Tyle w temacie. Jak się coś nie podoba to wypłaczcie się "mamusi" w sutka i wracać do piwnicy.

konkretjak150

2014-02-15, 01:04
Catacombe napisał/a:



Skoro nie obchodzą ich mecze to na ch*j na nie chodzą? Na ch*j dają w ryj komuś bo jest za jakimś klubem? I na ch*j nazywają sie kibicami?



Po taki ch*j, po jaki ty się prujesz na internecie, a koło stadionu to może przejeżdżałeś co najwyżej. Najbardziej rozżaleni są ci, których to w najmniejszym stopniu to nie dotyczy, bo siędzą w domu i trzepią kapucyna i szukają sobie problemów. Cały stadion zadowolony z widowiska (bo trzeba być chorym psychicznie, żeby na polskie stadiony przychodzić, żeby pooglądać piłkę), a siedzi jedna z drugą p*zdą na internecie i wielce poukładanych udają. Swoją drogą to i lepiej, oby takich palantów jak najmniej na stadionach. Siedźcie p*zdeczki w domu przed TV, bezpieczniej, nikt nie krzyczy i nie zasłania, taki mamy klimat i nikt wam (dzięki Bogu) nie każe przychodzić.

czerwmrlbr

2014-02-15, 01:20
Oprawa meczy Legii z Katowicami 14.02.14



Zajebiście chłopaki z klasą i ironią podeszli do tvnu i reszty manipulantów. nazwałbym ich naszą teraźniejszą partyzantką, jakby co do czego w końcu doszło. j***ć tvn i całą ich otoczkę nieschnącego gówna.

Zaj***ne z yt

Zdzisław2002

2014-02-15, 01:28
k***a jak już wrzucasz z meczu filmik to wrzucaj poprawnie,nawet na filmiku jest napisane że mecz z Koroną Kielce.


sz...........rz

2014-02-15, 01:31
Kielce nie Katowice to raz ( chociaż mało brakowało a Król by przeniósł Katowice do Warszawy), a dwa to jak przyrównujesz tych ludzi do partyzantów to weź już lepiej idź spać. Szanuję ruch kibicowski, znam wielu, szanują i kochają ojczyznę, no ale k***a partyzanci ? :D

danieltrcd

2014-02-15, 02:01
k***a po ch*j ten pajac gada w kółko o zakazie pirotechniki jak dobrze wiedzą ze kibice maja na ten zakaz wyj***ne po całości.

czerwmrlbr

2014-02-15, 03:09
L3gion92 napisał/a:

k***a jak już wrzucasz z meczu filmik to wrzucaj poprawnie,nawet na filmiku jest napisane że mecz z Koroną Kielce.



ku*wa, jebie mnie kto tu grał, inicjatywa mocna. szybko pisałem, nawet meczu nie meczy. Oprawa meczu Legii z Koroną. ok :idzwch*j: