18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka tam sytuacja spod FreshMarket

Czaki1m • 2022-08-24, 01:45
Materiał własny. Znajoma kiedyś podesłała od siebie z pracy.

Zarys historyczny: Ta co pierwsza łapy wyciągnała dostała odmowe sprzedaży alkoholu od drugiej.


S.Cat

2022-08-24, 06:29
A druga biega jak poj***na i nie wie co ma robić.Sprawdz lepiej, czy Twoja kolezaneczka nie ma żadnej niespodzianki w gaciach.

Paxiel

2022-08-24, 06:40
Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo poj***na albo jedno i drugie.
Niezły materiał.

lysymisio6969

2022-08-24, 07:25
zawsze mówię, że nie ma to jak starszy brat, dziewczę z autopsji wie jaka technika jest jebencia kolanem

Sztruks

2022-08-24, 07:28
Ostatni raz tak się uśmiałem jak mi się sznurek od herbaty urwał...

Payan

2022-08-24, 07:48
Odpowiedziała za to, że z kolanka wjechała? Czy może szef ją po dupie podrapał i jeszcze zapłacił premię extra?

Karboksylator

2022-08-24, 08:01
FFresfmarket to taki format Żabki, który zniknął (został wycofany) jakieś 8 lat temu. na ostatniej scenie widać ekran na którym ktoś robi w żabce zamówienie. Ta wersja programu do zamówień powstałapóźniej, więc to nie freshmarket tylko żabka

gixi

2022-08-24, 08:36
Karboksylator napisał/a:

FFresfmarket to taki format Żabki, który zniknął (został wycofany) jakieś 8 lat temu. na ostatniej scenie widać ekran na którym ktoś robi w żabce zamówienie. Ta wersja programu do zamówień powstałapóźniej, więc to nie freshmarket tylko żabka



Fresh zniknął w 2019...

FredFucks

2022-08-24, 09:53
Paxiel napisał/a:

Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo poj***na albo jedno i drugie.
Niezły materiał.



A twoim zdaniem miała dać się lać po mordzie pijanej babie? Z kimś pijanym i agresywnym nie ma dyskusji, bo alkohol już dawno wyłaczył im rozsądek i zdolność przyjmowania racjonalnych arrgumentów. Jak wytrzeźwieje ze złamanym nosem, to się może czegoś nauczy.

kogut117

2022-08-24, 11:01
15 kl/s, srał pies rodo :D

Alchemik

2022-08-24, 11:04
Paxiel napisał/a:

Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo poj***na albo jedno i drugie.
Niezły materiał.



Już wiemy kto nagrywa materiały z gołymi siusiakami na harda

bartzt

2022-08-24, 11:36
heh, zabawnie, dawno temu miałem wrzucić ten film ale bałem się, że w sumie komuś smrodu narobię. Materiał faktycznie z Żabki, dostałem go wprost od właściciela. Historia z alkoholem prawdziwa, nastukana baba chciała kupić alkohol po godzinach pracy sklepu i się rzucała :)

barkon111

2022-08-24, 11:50
superwoman superkolano

szejset66

2022-08-24, 12:57
W afryce sobie nie radzą. W u.s.a sobie nie radzą. Ale tu i tu to wina białego człowieka.