18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka tam sytuacja spod FreshMarket

Czaki1m • 2022-08-24, 01:45
Materiał własny. Znajoma kiedyś podesłała od siebie z pracy.

Zarys historyczny: Ta co pierwsza łapy wyciągnała dostała odmowe sprzedaży alkoholu od drugiej.


iggiamakim

2022-08-24, 13:16
Uuuuu!!!! Kolano pierwsza klasa !!!!

Czaki1m

2022-08-24, 13:28
bartzt napisał/a:

heh, zabawnie, dawno temu miałem wrzucić ten film ale bałem się, że w sumie komuś smrodu narobię. Materiał faktycznie z Żabki, dostałem go wprost od właściciela. Historia z alkoholem prawdziwa, nastukana baba chciała kupić alkohol po godzinach pracy sklepu i się rzucała



Właścicielem tam była jej matka (tej od kolanka). I sklep nie był po godzinach pracy, była to sobota. Materiał nie jest z Żabki tylko z Fresha. Mieszkałem obok kilka lat więc wiem co tam stało ;)

to...........10

2022-08-24, 15:38
szejset66 napisał/a:

W afryce sobie nie radzą. W u.s.a sobie nie radzą. Ale tu i tu to wina białego człowieka.



Co ma twoje prawackie pie**olenie do tego filmu?!

Sadol7678

2022-08-24, 22:41
Piękne kolanko poleciało :lol: 8-)

Kamil3l

2022-08-30, 19:01
Paxiel napisał/a:

Generalnie, nie ładnie babcie bić. Pewnie ją babcia biła jak mała była. Trochę nieadekwatne zachowanie , za liścia połamać kolanem nos staruszce. Ja wiem, że zaczeła i że staruszka pijana, ale normalny człowiek to by dokonał trzeźwej kalkulacji. Jak dla mnie to ta typiara co kopneła babcie kolanem w ryj albo naćpana albo poj***na albo jedno i drugie.
Niezły materiał.



Jak dla ciebie to nie problem, jak ktoś cię napie**ala, to twoja sprawa. Jesteś zj***ny, to moja trzeźwa kalkulacja. Pomyliłeś się, to nie bukkake i nie trzeba nastawiać drugiego policzka. Nie mam zamiaru dać się szarpać. Wyj***ne mam czy to pijus, inwalida, stary czy karyna. Atakujesz, to licz się z konsekwencjami.