18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka sytuacja - złożona.

Ba...........yk • 2014-11-12, 22:35
Co krzyczał pederasta 11 listopada?

pablo3z

2014-11-13, 13:31
Wysłać ich wp*zdu gdzieś na pustynie. Niech sobie tam pie**olą głupoty.

joystik1337

2014-11-13, 13:46
Nie ma o co się spinać - po tym nagraniu ktoś z jego miasta będzie skakał mu po głowie, jestem tego pewien.

Yarcojs

2014-11-13, 17:17
O proszę, to samo co rok temu. Już szkoda słów na to bydło, niestety tego także nigdzie nie nagłośnią, ponieważ na materiale nie ma złych "faszystów" walczących o te zdrowe wartości, a ukazanie "tęczowych" w prawdziwym świetle to przejaw homofobii i nietolerancji. Ahh ta poprawność polityczna ;) .


Edit.: No przepraszam za błąd, jest jeden faszysta, bardzo niebezpieczny, który siłą zabrał megafon biednemu przedstawicielowi mniejszości.

Tassadar

2014-11-13, 18:21
Do czego ten świat zmierza. Od 2k lat stanowi jedyne sensowne prawo moralne z którego podstaw korzystają ateiści i pół świata. Pedały to podludzie

fun88

2014-11-13, 18:41
xPtaku napisał/a:

Ból dupy ma, od zbyt wielu kutachów które ją penetrowały. Do pieca z gnojem. Przez takich ludzi jak on, normalni homo są postrzegani jak są.



81 pedałów już się ujawniło...

ks.Zenon

2014-11-13, 21:08
ostatnio jest moda na normalnych-homo...ale syf!

Kosmodysk

2014-11-13, 21:50
Stary mu do wanny wchodził jak był młody :-D

Hangman108

2014-11-13, 22:38
Tassadar napisał/a:

Do czego ten świat zmierza. Od 2k lat stanowi jedyne sensowne prawo moralne z którego podstaw korzystają ateiści i pół świata. Pedały to podludzie


Zakładam, że chodziło ci o chrześcijaństwo, a jeśli tak, to chyba żartujesz. Ten wasz bóg jest zazdrosnym i mściwym mordercą, czyli obrazem prymitywów, którzy go wymyślili. Stary testament jest pełen ludobójstw z polecenia boga, oraz zawiera instrukcje dotyczące niewolenia innych ludzi. Zanim zaczniesz się bronić, że obowiązuje cię tylko nowy testament, cytat z Jezusa, księga Mateusza 5:17 ,,Nie myślcie, że przyszedłem znieść Prawo lub Proroków. Nie znieść przyszedłem, ale dopełnić.'' Masz rację, że prawie pół świata bierze moralność z biblii. Ta część nazywa się kraje muzułmańskie.

BloodMR

2014-11-14, 12:40
xPtaku napisał/a:

Ból dupy ma, od zbyt wielu kutachów które ją penetrowały. Do pieca z gnojem. Przez takich ludzi jak on, normalni homo są postrzegani jak są.



Co do k***y ? Normalni homo ? Mam nadzieje ze mialeś tylko i wyłacznie na mysli homo sapiens.