18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka sytuacja - złożona.

Ba...........yk • 2014-11-12, 22:35
Co krzyczał pederasta 11 listopada?

NastyRascal

2014-11-13, 00:59
eh... czekam az pewnego pieknego dnia to wszystko pie**olnie...

kajtula

2014-11-13, 01:48
Dostałby buta na ryj to już nie byłby taki wygadany.

kih0n

2014-11-13, 01:54
prawie się pedały podrapały

antysyjon

2014-11-13, 03:25
j***ne bydle bez poszanowania dla wiary chrześciańskiej, też nie wierzę w Boga ale mam szacunek a mówienie że to pieprzone pierdoły wygadywane od 2000 lat to jest typowy brak tolerancji i szacunku dla innych, miałbym tego gnoja na wyciągnięcie ręki to bym mu tak wpie**olił za to szczekanie że by po roku jeszcze zęby wstawiał

Cezz999

2014-11-13, 03:37
tęczowa armia w natarciu :krejzi:

Jak_chcesz_to_chodz

2014-11-13, 03:43
Na miniaturce dziwnie ułożył usta chyba z przyzwyczajenia :krejzi:

Ar...........ch

2014-11-13, 08:16
ale by był kop w ryj piękny

Avitus

2014-11-13, 08:24
Tak właśnie rozmawiają lewaki jakieś abstrakcyjne argumenty i oczywiście drze mordę bez względu na to czy ma racje czy nie.

Mr.Diesel

2014-11-13, 08:28
@ Avitus
Tak samo rozmawiają turbomohery i inne nawiedzone katotalibskie stwory.

Gdzie jest krzyż !!!?

Ki...........ut

2014-11-13, 08:35
k***a o ja jebie, zabawny koleś. Prawdziwy męczennik walczący przeciwko uciskowi kościoła i złej policji chroniącej faszystów, kolejny kretyn czyniący ze swojej orientacji podstawę własnego istnienia. Głos już trochę zdarty, ciekawe po czym.

Vendetti

2014-11-13, 08:43
@antysyjon - Znowu nie przesadzaj "mówienie że to pieprzone pierdoły wygadywane od 2000 lat to jest typowy brak tolerancji i szacunku dla innych". Nie jest. Każdy ma prawo myśleć jak chce. Nie lubię pedałów, a tan jest ewidentnym debilem, ale tak samo on ma prawo powiedzieć, że kościół pie**oli, jak Ty masz prawo powiedzieć, że pedały Cię wk***iają. Problemem kościoła jest to, że nie jest w stanie udowodnić, że to co mówi to prawda. To powoduje, że każdy może w to wierzyć, ale też każdy może wprost powiedzieć, że dla niego to są głupoty. Udowodnisz, że nie są? Nie udowodnisz, bo nie masz jak. A tak swoją drogą, to ludzie zbyt łatwo się obrażają. Bo jeśli ktoś słyszy pedała, z którego zdaniem wcale nie musi się liczyć, a jednak go to zdanie boli, to sam sobie jest winny tego, że go coś zgorszyło, bo jeśli jest taki wyczulony, to powinien był z domu nie wychodzić.

Mycroft

2014-11-13, 09:41
Trzeba żałować pokemonów, że życie ich tak skrzywdziło...
Bo czy można mieć pretensję do kamienia, że jest kamieniem?

Swoją drogą powinna powstać specjalizacja lecząca takie przypadki : psycholog-proktolog...

janlew

2014-11-13, 10:28
"Nie broni! Zamknij się i nie nadawaj na policje bo mamy ugadaną prowokacje!" :amused:

Beated

2014-11-13, 10:30
Raz na imprezie dawno dawno temu poznałem fajną dziewczynę, tańczyliśmy troche, rozmawialiśmy. Ona była ze znajomymi, których jeszcze nie poznałem. Pogadaliśmy, a że byłem już troche wstawiony, to zapytałem troche nietaktownie, czy ten gość co z nimi siedzi, to nie przypadkiem jej chłopak. Na co ona z uśmiechem przedstawiła mnie temu typkowi i powiedziała, że to jej kolega i jest gejem. Ja w szoku, bo gość porządnie ubrany, nie jakiś laluś, przypakowany. Na ulicy minęlibyście go jak każdego innego faceta, bo gadał normalnie, tylko poprostu jego pociągali mężczyźni. Ale nie kręcił się w koło i nie zaczepiał każdego gościa w klubie czy przypadkiem nie chce mu załadować działo w dupe. k***a da sie być gejem i wyglądać normalnie? Da sie, bo poznałem też w życiu kilku gości, którzy okazali się za jakiś czas być gejami. I nie obnosili sie z tym, wyglądali normalnie, chodzili na siłke, postawni goście. A typki, którzy ubierają się jak cioty, gadają jak baby, płaczą o wszystko jak baby, gadają pierdoły broniąc swoich racji, które są po prostu ch*jowe i nieprawdziwe, to są poprostu pedały, których nienawidzę. I tyle, przykładem jest koleżka na filmiku.

Mam dużo do powiedzenia na temat właśnie takich pedałów, którzy psują społeczeństwo, w którym będzie później dorastać moje dziecko. I wk***iam sie oglądając takie filmiki, w których ci dziwni próbują przekonać społeczeństwo, że to my jesteśmy jebnięci, a oni są normalni. Ale nie będe się rozwodził, bo nie po to jest ten portal.


baret2

2014-11-13, 11:23
Ten człowiek obraża moje moralne i religijne wartości, więc jako przedstawiciel większości i zgodnie z zasadami demokratyzmu żądam jego urania.