18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to wygląda ;)

Fu. • 2013-06-23, 16:09
Jak w temacie, całkiem zgrabnie ujęte ;)



źródło- mordoksięga.

spiritquake

2013-06-24, 12:41
larelijux napisał/a:

Musiałem.

Obrazek



ja pie**ole :homer: zal takich osob jak Ty nie wiedzacych i najwyrazniej nie znajacych histori chocby magika i wypowiadajacych sie na temat palenia lub wklejania takich zdjec...brak slow....ludzie Twojego pokroju powinni siedziec w domu i grac w mario a nie pie**olic glupot...najpierw zapal, poczytaj i poogladaj filmy dokumentalne na temat jarania, dowiedz sie konkretnie dlaczego stalo sie tak a nie inaczej i dopiero sie wypowiadaj bo przypuszczam ze nawet nie widziales trawki na oczy...
Dziekuje Dobranoc...

szczepan1234

2013-06-24, 18:43
spiritquake napisał/a:



ja pie**ole :homer: zal takich osob jak Ty nie wiedzacych i najwyrazniej nie znajacych histori chocby magika i wypowiadajacych sie na temat palenia lub wklejania takich zdjec...brak slow....ludzie Twojego pokroju powinni siedziec w domu i grac w mario a nie pie**olic glupot...najpierw zapal, poczytaj i poogladaj filmy dokumentalne na temat jarania, dowiedz sie konkretnie dlaczego stalo sie tak a nie inaczej i dopiero sie wypowiadaj bo przypuszczam ze nawet nie widziales trawki na oczy...
Dziekuje Dobranoc...



O k***a , muahahah, Ty tak serio ? :shock:

la...........ux

2013-06-24, 19:43
spiritquake napisał/a:



ja pie**ole :homer: zal takich osob jak Ty nie wiedzacych i najwyrazniej nie znajacych histori chocby magika i wypowiadajacych sie na temat palenia lub wklejania takich zdjec...brak slow....ludzie Twojego pokroju powinni siedziec w domu i grac w mario a nie pie**olic glupot...najpierw zapal, poczytaj i poogladaj filmy dokumentalne na temat jarania, dowiedz sie konkretnie dlaczego stalo sie tak a nie inaczej i dopiero sie wypowiadaj bo przypuszczam ze nawet nie widziales trawki na oczy...
Dziekuje Dobranoc...



Masz, posmaruj sobie ;-)