18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się Teraz Gra

arex.69 • 2011-08-31, 00:16

od_chleba

2011-08-31, 01:06
A później się ludzie dziwią, że muzyka schodzi na psy...

EasyMedia

2011-08-31, 04:59
gest na koniec najbardziej k***a adekwatny i w klimacie -_-

AL...........ON

2011-08-31, 08:12
Ponaciskał parę guziczków na zmianę i duma go rozpiera.. oj tak. To jest powód do dumy.

pankracy19

2011-08-31, 08:15
"Tak się teraz gra" ? Haha, ci techno pseudoartyści mogliby co najwyżej wyczyścić pomnik Jimi'ego Hendrixa :>

Jan_Paweł_II

2011-08-31, 09:49
Takie napie**alanie w klawisze do rytmu to niby muzyka?

Sul94

2011-08-31, 09:52
Stracone trzy minuty...wystarczy obejrzeć parę sekund...

mikel1994

2011-08-31, 09:54
@pankracy,

dokładnie, dokładnie.

Muzyka to sztuka rozwijana tysiące lat. Szczególnie przez ostatnie kilkaset lat. Sztuka oparta na harmonii, która ewoluowała w czasie. Przeciętny DJ nie ma pojęcia czym jest skala, nie ma pojęcia czym jest konsonans i dysonans, jemu wystarczy w utworze kilka ch*jowych dźwięków o bliżej nieokreślonej częstotliwości zlepionych w ch*jowy sposób jak na tym filmiku i myśli że tworzy muzykę... Muzyka elektroniczna nie jest dla mnie muzyką. Już bliżej "muzyki" jest Feel grający trzy akordy na krzyż niż przeciętny producent muzyczny robiący pompę przy której bawią się inni debile.

Faqarl

2011-08-31, 10:12
No k***a, stuka dwoma palcami w ten kalkulator i to ma być muzyka? Same jakieś ch*jowe sample. Poza tym to chyba nie jest jego oryginalne dzieło tylko, jakby to nazwać cover - chociaż to chyba za dużo powiedziane. Na większy szacunek zasługują ludzie grający Beethovena czy Mozarta na domofonie.

boocheno

2011-08-31, 10:13
zabierzcie mu wodę mineralną to może w końcu przestanie...

HardY-HarD

2011-08-31, 10:30
mikel1994 napisał/a:

Przeciętny DJ nie ma pojęcia czym jest skala, nie ma pojęcia czym jest konsonans i dysonans



masz takie pojęcie o tym jak o dj-ach. prawdziwy dj z powołania powinien/zdaje egzamin nawet z historii muzyki, a co dopiero wiedza o interwałach. chyba, że mówisz o takich pseudo psach jak ten na filmie...

borisklinga

2011-08-31, 11:08
poj***na jest ta muzyka, co za syf jak to sie moze komus podobac

Zaako

2011-08-31, 11:16
@pankracy19
@mikel1994

Ręce mi opadają, myślicie, że Hendrix wiedział co to konsonans i dysonans??? k***a ledwo podstawówkę skończył, a z muzyki miał pałę. Po prostu nauczył się grać od jakiegoś ziomka i tyle. Nie kwestionuję, że grał zajebiście, bo po prostu miał talent. Nie pie**olcie mi tu o setkach lat, harmonii itd. Jimi grał non stop na LSD, alko i innych dragach więc po prostu była to muzyka naćpanego murzyna.
Jak myślisz co by o nim i jego muzyce, którą tak chwalisz, powiedział Strauss czy Mozart? Muzyka się zmienia wraz z postępem czy Ci się to podoba czy nie.
Tak więc nie pie**ol farmazonów, tylko zapie**alaj na dyskotekę dla metalów i napie**alaj pogo.

ps. Nie, nie jestem dresem, ani techno mułem. Po prostu wk***iła mnie Wasza ignorancja.