18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się Teraz Gra

arex.69 • 2011-08-31, 00:16

kiceczek

2011-08-31, 23:00
@kozdek
a ty jutro znowu pójdziesz podawać frytki i cole ,i niech Ci co tak grają na fortepianie po napie**alają w te guziczki tak jak on.

DarkDragon

2011-09-01, 07:50
Koles potrafi zrobic cos dobrego i podziwiam bo fajnie wyszlo :D
Po to teakie konsole zostaly zrobione zeby napie**alac palcami ile wlezie i zeby cos porzadnego wyszlo tak jak w tym przypadku :D

jasio666

2011-09-01, 17:45
Metal Up Your Ass \m/

darth nekranus

2011-09-29, 21:25
najbardziej żałośnie to wygląda jak się puści bez głosu

Maddogg

2014-07-13, 15:46
Sam jestem dj;em oraz producentem (produkuję muzykę Hardstyle) i jak czytam połowę tych debilnych komentarzy tutaj, to aż pięść mi się zaciska. Jest pewna zasada głąby gitarowe, jak nie macie pojęcia o czym piszecie, to k***a milczcie. Dla Was k***a jak coś nie jest wykonane na prawdziwych instrumentach, to musi być od razu ch*jowe? Co za tępe myślenie, ja pie**ole. Ja Waszej muzyki też nie lubie i co k***a, jakoś jej nie hejtuje jak Wy. Nie wymagam od Was wiele, abyście lubili każdy gatunek muzyczny, ale skoro już się nie myjecie, to skończcie hejtować wszystko co popadnie w sieci tylko dlatego, że nie jest to wykonane na prawdziwych instrumentach. Wpadnijcie do mnie do studia, zobaczymy czy będziecie potrafili wymoncić najprostszy sound na dowolnej wtyczce. Nie pozdrawiam.