18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tak się przyjmuje księdza

adekk • 2011-01-21, 22:14
typ z mojego miasta :D

ahh Ci kolędnicy :amused:

andib13

2011-01-22, 13:27
kozak w ch*j ;d

MerowingQ

2011-01-22, 13:37
malarz666, Może taka jak kiedyś u mnie, ze starą czerwoną stówą ;-)

Ku...........66

2011-01-22, 13:49
Ja tam zawsze tak jehowym robię :evil:

staszekf123

2011-01-22, 14:43
ja tez tak zrobiłem. mam na to swiadków. jehowyh

faba

2011-01-22, 17:16
gratulacje dla księdza, a koleś ale ma renomę na osiedlu teraz, pozazdrościć! Nie no szacun ziom, pff.

Gdzie ja k***a żyje!

st...........ry

2011-01-22, 17:18
@up Lucius to ze ciebie mama z domu wygnala bo zes nierob to nie znaczy ze kazdy kto mieszka z rodzicami to mieszka dlatego ze niepotrafi o siebie zadbac i na siebie zarobic niepomyslales o tym ze niektorzy mieszkaja z rodzicami by sie nimi opiekowac, bo nie maja ich w dupie tak jak ty masz swoich, ze sa im wdzieczni za wychowanie i za ich rodzicielska milosc ??

A co do filmiku poczatek zajebisty ale pozniej to lipa widac bylo w oczach drecha ze poczul skruche jak ksiadz przyjal to na spokojnie, dla ksiedza leci piwko za to ze wdeptal dresa w ziemie swoim zachowaniem :)

Ad...........ol

2011-01-22, 18:37
Polska, kraj w którym jedna banda debili walczy o gówniany krzyż a inna chwali się tym że ma w dupie księży i w Boga nie wierzy.

~Creaters

2011-01-22, 18:58

albineek

2011-01-22, 20:23
chlop jednym slowem pajac.

Lucius

2011-01-22, 20:44
stary napisał/a:

@up Lucius to ze ciebie mama z domu wygnala bo zes nierob to nie znaczy ze kazdy kto mieszka z rodzicami to mieszka dlatego ze niepotrafi o siebie zadbac i na siebie zarobic niepomyslales o tym ze niektorzy mieszkaja z rodzicami by sie nimi opiekowac, bo nie maja ich w dupie tak jak ty masz swoich, ze sa im wdzieczni za wychowanie i za ich rodzicielska milosc ??



skąd u Ciebie tyle jadu? hehe chyba nie muszę komentować. No cóż każdy mierzy swoją miarką :D a co do filmiku to może to było nie tak, że drech nie miał pomysłu, po prostu klecha nie chciał wyjść z domu bez koperty :D zastanawiał się ktoś nad tym?

kleju85

2011-01-22, 21:06
jeśli w twoim mieście są wszyscy tacy ludzie którzy zaczynają od słowa ch*j,k***a łaaaaaaa i co tam jeszcze to się może przeprowadź bo za mądrych ludzi to tam nie ma. ot co radio maryja robi z młodzieżą

Ivushivo

2011-01-22, 21:15
aż się zalogowałem, żeby dać piwo :mrgreen:

MadSyndrome

2011-01-22, 21:22
Hahahahahah ale beka ale zwała niezła pompa hahahahah... not

To miało być śmieszne? :samoboj: ksiądz się nawet nie wzruszył, w sumie zachował się jakby miał do czynienia z debilem (w sumie miał). Sam z kościołem mam niewiele wspólnego, no ale to zachowanie tu nawet o tego księdza nie chodzi... :roll: czysty debilizm, jeszcze mu się głupio zrobiło na koniec jak ksiądz nie zareagował krzykiem lub ucieczką tylko zrobił znak krzyża, uścisnął dłoń debilowi i kulturalnie wyszedł.

Towel napisał/a:

Przeglądam Sadistica od 2007 roku, ale tego to k***a jeszcze nie było :D :dead:



ale super, ja w wieku 14 lat grałem z kolegami w piłke na boisku :chomik:

Suka_Blyat

2011-01-22, 21:24
dupsko123 napisał/a:

wtf? ...to nawet nie jest zabawne... Kupa nie filmik. Łysy pajac nawet nie wiedział jak się dalej zachować bo w głębi swojej dresowskiej duszy czuł, że się wydurnił i tylko tacy jak on będą się z tego śmiać.


Aha, czyli jestem dresem...? tak jak ponad 800 innych osób, ciekawe :-/

skarap

2011-01-22, 22:07
sklej napisał/a:


Aha, czyli jestem dresem...? tak jak ponad 800 innych osób, ciekawe :-/


To nie tylko nie było wcale śmieszne, to było żałosne.
Filmik powinien się nazywać Dres FAIL, Ksiądz WIN