18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawią w Lublinie

BBoom • 2013-01-26, 13:10
"Adrian Z. i Adam G., dwaj uczniowie jednej z lubelskich szkół średnich, nawet w najczarniejszych myślach nie przeczuwali, co spotka ich na Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej. Może wróciliby do swych domów bezpieczni, gdyby nie brakowało im wrażeń. Chcieli spróbować, jak to jest z narkotykami.

Namówił ich do tego poznany na imprezie Rafał L. Zaproponował, że sprzeda im amfetaminę. Widząc dwóch niedoświadczonych w tych sprawach nastolatków, postanowił to wykorzystać. Wziął pieniądze, nie dał "towaru" i uciekł z kompanami. Chłopcy nie zamierzali odpuścić straconych pieniędzy. Gdy spotkali naciągaczy po jakimś czasie na koncercie, upomnieli się o swoje. To wystarczyło, żeby w bandziorów wstąpił diabeł. Najpierw dotkliwie pobili Adriana Z., kradnąc mu czapkę, bluzę i telefon. Gdy chłopak uciekł, Rafał L. pobiegł za nim, a pozostali swą agresję skierowali na Adama G. Prym wiódł Mariusz L. Zwyrodnialec, który dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia, ma dwoje małych dzieci. Zwyczajne bicie już go nudziło. Kazał struchlałemu ze strachu nastolatkowi klęknąć i... zadowolić się oralnie.

- Pozostali też mnie bili i trzymali za ręce - opowiadał potem o tym, co przeszedł, policji. Robił, co mógł, aby uwolnić się z rąk oprawców.

- "Mario" dawaj, wsadź mu! - krzyczeli Sławomir L. i Marcin M.

Mariusz L. zaś wtykał mu członka w usta, bijąc go po głowie i kopiąc.

- Musisz zrobić mi dobrze, bo cię zaj...bię - syczał. A gdy chłopak opierał się, wpadł w szał. - Nie chcesz, to ja zrobię dobrze tobie - prawie charczał z podniecenia. Razem z kolegami zdjął mu spodnie i zgwałcił szyjką od butelki po piwie. Tego było jednak im mało. Chcąc kompletnie upodlić swoją ofiarę, Mariusz L. z bratem oddali na niego mocz.

Cała czwórka wpadła po kilku tygodniach. Do sądu okręgowego, gdzie zaczął się ich proces, trafili z aresztu śledczego. Przywitały ich... partnerki i matki, przekonane, że ich ukochanym dzieje się krzywda. A oni udają aniołków. Ci, którzy na koniec obsikali chłopaka, mówią nawet, że nic, ale to nic mu nie zrobili. Grozi im do 15 lat więzienia."




Źródło: http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/czterech-mezczyzn-zgwalcilo-licealiste-butelka_303283.html

jeziorekpl

2013-01-26, 13:18
15 lat więzienia za upodlenie młodej osoby i wywarcie na niej traumy do końca życia ... Polski Sąd k***a :facepalm:
Gdybym miał władzę dyktatorską, taką władzę absolutną , rządy jednego to takim pajacom kazałbym uciąc fiuty, wsadzić lufę od czołgu w ich dupska a po mękach posadził na krzesło elektryczne i do widzenia .
Pościnani na marines , wielkie bydlaki w dresach niewinni ?
Kolejny k***a dowód na to, że dres uliczny to chłam i margines społeczny, ja już ich powoli zaliczam do grona murzynów, brudasów, cyganów i rumunów ....

zonk

2013-01-26, 13:25
Skąd się takie ścierwa biorą ? Czy to wynika po prostu z uszkodzeń mózgu czy jak ? Są takie pytanie na które chyba nie uda się odpowiedzieć.

Kaef

2013-01-26, 13:28
To ich powinno oduczyć chęci sięgania po narkotyki.

haras1991

2013-01-26, 13:35
Powinni powiedzieć że zrobili to dla ich dobra bo narkotyki to zło!

feluke

2013-01-26, 13:44
Dostana 1-2lata w zawiasach za nieska szkodliwosc czynu spolecznego i tyle w temacie.
Do kamieniolomu z takim scierwem!!

dupaCyckDupa

2013-01-26, 13:45
za same ryje powinni dostać po 15lat

Koniec Świata

2013-01-26, 13:48
Widać po mordach i fryzurkach, że to podludzie i należy ich zutylizować.

adresikpuma

2013-01-26, 13:54
mysle ze w wiezieniu sami sie przekonaja jak to jest brac Qtasa do ryja :D

Blade ziele

2013-01-26, 14:09
No k***a już mogli go wywieźć do lasu, dać łopatę i sobie grób kopać - znacznie lepsza wizja niż opie**alanie gały...

~Velture

2013-01-26, 14:20
Nie dość ,że bydło to jeszcze pedały... Ktory normalny facet by chcial aby inny typek mu loda robil... Już pomijając wszystko inne to naszczać rozumiem aby go upodlić. Pobić rozumiem. Nawet wsadzić mu butelke w dupe zrozumiem... ale kazać typowi loda zrobić to naprawde pedałem trzeba być - dosłownie pedałem.

herbalix

2013-01-26, 14:30
życzę im, żeby pod celą sami brali w dupę i do pyska, po uprzednim wybiciu zębów, żeby nie gryźli

hr...........ns

2013-01-26, 14:40
i jeszcze chronią takie ścierwa cenzurą , śmieszne . Ich mordy powinny być na okładkach gazet z pełnymi imionami i nazwiskami.

wiesiors4

2013-01-26, 14:55
W Lublinie niestety takiego ścierwa pełno.. i jest coraz więcej..

komentator

2013-01-26, 15:08
Frajerzy chętnie pójdą do pierdla, bo tam będą mogli zaspokajać siebie i innych oralnie i analnie. Po wyjściu z pierdla zgrywają twardzieli, krytykują homoseksualistów, podczas gdy sami nimi są i chętnie dają dupy pod celą j***ne sarenki.