18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawią w Lublinie

BBoom • 2013-01-26, 13:10
"Adrian Z. i Adam G., dwaj uczniowie jednej z lubelskich szkół średnich, nawet w najczarniejszych myślach nie przeczuwali, co spotka ich na Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej. Może wróciliby do swych domów bezpieczni, gdyby nie brakowało im wrażeń. Chcieli spróbować, jak to jest z narkotykami.

Namówił ich do tego poznany na imprezie Rafał L. Zaproponował, że sprzeda im amfetaminę. Widząc dwóch niedoświadczonych w tych sprawach nastolatków, postanowił to wykorzystać. Wziął pieniądze, nie dał "towaru" i uciekł z kompanami. Chłopcy nie zamierzali odpuścić straconych pieniędzy. Gdy spotkali naciągaczy po jakimś czasie na koncercie, upomnieli się o swoje. To wystarczyło, żeby w bandziorów wstąpił diabeł. Najpierw dotkliwie pobili Adriana Z., kradnąc mu czapkę, bluzę i telefon. Gdy chłopak uciekł, Rafał L. pobiegł za nim, a pozostali swą agresję skierowali na Adama G. Prym wiódł Mariusz L. Zwyrodnialec, który dwa miesiące wcześniej wyszedł z więzienia, ma dwoje małych dzieci. Zwyczajne bicie już go nudziło. Kazał struchlałemu ze strachu nastolatkowi klęknąć i... zadowolić się oralnie.

- Pozostali też mnie bili i trzymali za ręce - opowiadał potem o tym, co przeszedł, policji. Robił, co mógł, aby uwolnić się z rąk oprawców.

- "Mario" dawaj, wsadź mu! - krzyczeli Sławomir L. i Marcin M.

Mariusz L. zaś wtykał mu członka w usta, bijąc go po głowie i kopiąc.

- Musisz zrobić mi dobrze, bo cię zaj...bię - syczał. A gdy chłopak opierał się, wpadł w szał. - Nie chcesz, to ja zrobię dobrze tobie - prawie charczał z podniecenia. Razem z kolegami zdjął mu spodnie i zgwałcił szyjką od butelki po piwie. Tego było jednak im mało. Chcąc kompletnie upodlić swoją ofiarę, Mariusz L. z bratem oddali na niego mocz.

Cała czwórka wpadła po kilku tygodniach. Do sądu okręgowego, gdzie zaczął się ich proces, trafili z aresztu śledczego. Przywitały ich... partnerki i matki, przekonane, że ich ukochanym dzieje się krzywda. A oni udają aniołków. Ci, którzy na koniec obsikali chłopaka, mówią nawet, że nic, ale to nic mu nie zrobili. Grozi im do 15 lat więzienia."




Źródło: http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/czterech-mezczyzn-zgwalcilo-licealiste-butelka_303283.html

Koolka

2013-01-26, 18:34
Myślę i myślę i żadnej adekwatnej do takiej zbrodni kary wymyślić nie mogę, chyba tylko odtworzyć na nich to co zrobili temu chłopakowi a potem dożywocie w celi z najgorszymi pederastami i zwyrodnialcami. Chociaż to i tak wydaje się za mało.

Avalanger

2013-01-26, 18:41
15lat życia na państwowym garnuszku...
A przecież leczenie dewiacji nie musi być drogie ...


kombbatant

2013-01-26, 19:16
KKdemona

no tak instynkt samozachowawczy... gimbaza itd. Ty srulu sp***alasz przed kazdym kto idzie po ulicy i jeszcze sie chwalisz??? k***y trzeba tepic a nie sp***alac przed nimi!!! i jeszcze mongole sie tu chwalisz.. zasrancu. Te gnoje pojda siedziec na 2 lata max, a na kryminale w Lubelskim lubia takich wykolejencow -takze milej odsiadki cwe*e :)

together.poland

2013-01-26, 20:01
Jedyne co mnie pociesza takiej sytuacji to fakt, że jak będą garować to trafią na większych kozaków od siebie.

lapps

2013-01-26, 20:21
cerastes napisał/a:

chcieliście liberalne państwo?... to co się teraz sracie że bandziory mają luzik.

Jak by za poważne przestępstwa wsadzać bydlaków nie do cieplutkiego wiezienia tylko wj***ć na kilka lat do kopalni... to by nie było efektu recydywy



gdzie ty niby masz liberalne panstwo? to przez socjalny "humanitaryzm" mamy prawo takie a nie inne

Majkel212

2013-01-26, 21:12
rzygać się chce tym waszym pie****eniem jacy oni źli, chłopaki moim zdaniem wygrali wyboru na sadola roku

Peter-Norivotset

2013-01-26, 21:50
Ja pie**ole, więzienie za takie coś. Czy ktoś myśli, że coś spowoduje, że staną się normalni? Przecież to nie ludzie, nawet nie zwierzęta. Takie coś trzeba zabijać publicznie przez tortury. Wtedy będzie jakiś strach wśród bandziorów, a nie pójdzie na 15 lat do więzienia, gdzie będzie mógł por*chać chłopców, za darmo żarcie i spanie, do tego siłownia, odwiedziny...

EdmundKemper

2013-01-26, 23:56
Gdzie tam zabójstwo. Ludzie. Harda nie oglądacie? Przywrócić tortury w szczególnych przypadkach. Ale to nie przejdzie, bo zaraz się odezwą spece od ludzkiego traktowania i osądzą, że to sprzeczne z kodeksami.

Pajoresko

2013-01-27, 00:34
ej zauważyłem taką zależność, że zazwyczaj ludzie zgoleni na grzybka to jakieś j***ne dresiarskie patole...

Konefa

2013-01-27, 00:51
15 lat za gwałt ze specjalnym okrucieństwem ?

Hehe zabawne... Jeżeli wejdzie ustawa możesz dostać tyle samo lat za posiadanie 3 zielonych drzewek w domu :)

borntoglory

2013-01-28, 09:09
@jeziorekpl

do 15 lat więzienia*

balak

2013-01-30, 17:44
Dlaczego te wszystkie pojeby mają takie ryje powykrzywiane?