18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matuch90

2012-06-30, 19:35
Ciągle ćwoki jadą na Warszawę, ale co tu się oszukiwać - nawet pyry nic oryginalnego wymyślić nie potrafili, tylko podrabiają. Kto następny ? Kraków ? Łódź ?
Oj biedni, biedni. Cała polska ma kompleks Warszawy, ale jak co do czego, to ciągną całymi taborami, z tych swoich wiosek, w pogoni za lepszym życiem, a później 2 miesiące i zapomina taki skąd jest.
Nie podoba się Warszawa - nie przyjeżdżać !

janstar

2012-06-30, 19:57
ja pie**olle dno jakich mało...

Pu...........le

2012-06-30, 20:41
w sumie tekst jakoś mało związany z Poznaniem który "jest znany" w Polsce... Większość z tych słów "zachwalających" mógłbym odnieść przynajmniej do kilku miast w Polsce, więc lipa.

Swka

2012-06-30, 20:43
Dobre miasto to takie które nie potrzebuje promowania.

:->

dzikizbych

2012-06-30, 22:47
Buractwo straszne . pozdrowienia z Rumi , małe miasteczko ale ogarnięte

Jopas91

2012-06-30, 22:55
dzikizbych napisał/a:

Buractwo straszne . pozdrowienia z Rumi , małe miasteczko ale ogarnięte

Czy Rumia zawdzięcza swoją nazwe bo mieszkają tam same rumuny i inne brudasy ? :amused:

timmy77

2012-06-30, 23:03
Jopas91 napisał/a:

Czy Rumia zawdzięcza swoją nazwe bo mieszkają tam same rumuny i inne brudasy ? :amused:



Raczej nie, bo by inaczej internetu nie mieli, ale nazwa zobowiązuje więc co najmniej 50% to rumuny, a minimum to rumuńskie zwyczaje. Np zazdrość większym miastom, że mają wodę bieżącą ciepłą, prąd bądź głupi spot reklamujący :roll:

-ogi-

2012-07-01, 00:31
koledzy wyżej chyba mają na myśli grupe etniczną zwiącą się Romowie, bo Rumunia jest akurat pięknym państwem gdzie próżno szukać ludzi których moża nazwać brudasami.

A tak wogóle odnosnie tego co wczesniej napisałem (bo jakieś bulwersy widziałem) to mam gdzies czy to Poznań czy Warszawke, po prostu subiektywnie oceniłem stronę artystyczną.