18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak kończą ćpuny

szimanochy • 2023-09-15, 10:45
Dziewczyna przedawkowała opio - najpewniej fentantyl.

Film dobrze ukazuje jak młodo umiera się gdy sięga się po ścierwo oraz jak tak naprawdę wygląda resuscytacja.
Nie jest to jak w "Słonecznym Patrolu" gdzie poszkodowany ma suche usta, a sam proces to chwila.
W rzeczywistości to naprawdę długi i wymagający proces a sam reanimowany wymiotuje nie rzadko krwią.
Nie znalazłem info co z dziewczyną stało się potem, jednak raczej kropnęła.


TwistedPsycho

2023-09-15, 19:19
Cobalt54_PL napisał/a:

?



właśnie tu zabrakło narcanu, który wszędzie jest w USA, dlatego dziwna sprawa ogólnie, że ratownik przyjeżdzając ma defibrylator, 3 ćpuny robią CPR, a nikt nawet nie psiknął narcanem (co by ją raczej uratowało).

lacrimal

2023-09-15, 20:10
kto ich uczył resuscytacji ?
patałachy - moze 10% szans na powodzenie przy takiej robocie - policjant jeszcze gorszy

SantaMaria

2023-09-15, 20:39
ale zabolało ćpunów w komentarzach XD

markop4321

2023-09-15, 21:42
Ja bym pompował od strony piczy

mp_toujane

2023-09-15, 21:59
Donku*assinio napisał/a:

Zasady się szanuje. Są cycki - jest browar.



gdzie ty cycki widzisz?

vladok

2023-09-15, 22:21
Ewidentnie zabrakło żula z konewką z filmiku z cepeenu :-?

slipo1

2023-09-15, 22:38
Skoro ćpała to po co takie ścierwo w ogóle ratować?

Kohei

2023-09-16, 01:19
a kto by tam zalowal hamburgerowej dupy...

Wiewór

2023-09-16, 11:13
Don_Vito_Pablito napisał/a:

Byłem w szpitalu ostatnio na bronchoskopii, dostałem odrobinę fentanyl. Odlot na maksa. Nie wiedziałem kiedy wykonali mi to badanie nawet, podobno jakieś bzdury gadałem. Ale bez tego bym nie dał rady, bo w ch*j się bałem, aż łzy mi leciały przed badaniem że strachu. Podali mi dokładnie 0.05 mg a k***a neptyk totalnie



Tez to przerabialem. Lot do innego wymiaru. Jak wrocilem na ziemie to pie**olilem jak memcen i tvp razem wzieci. A kac potem ja jebie.

Kkkfff

2023-09-16, 15:48
Policjant też dobry, tak nie za bardzo się spieszy. Człowiek umiera a tam ludzi spacerkiem, rękawiczki ostrożnie żeby się nie rozdarly, dzień jak codzień.

dżonyłojlker

2023-09-16, 21:29
Wiewór napisał/a:

Tez to przerabialem. Lot do innego wymiaru. Jak wrocilem na ziemie to pie**olilem jak memcen i tvp razem wzieci. A kac potem ja jebie.



Mi przed operacją podali jakieś gówno, i pamiętam tylko tyle, że wiozą mnie na tym łóżku z kółkami, nade mną lekarze i pielęgniarki i jeden do mnie mówi "a mówiłem panu, żeby pan po tym nie ruszał się z miejsca". Jak już byłem po operacji, to zapytałem gostka ode mnie z sali o co im chodziło i co się działo. Powiedział, że wyszedłem z sali i gdzieś zniknąłem. Okazało się, że udałem się do strefy kobit, rozebrałem się i wchodziłem od sali do sali i kręciłem siurkiem helikopter, a młodym proponowałem igraszki.

PabloSkills

2023-09-17, 22:11
Reanimacja niedokladna tak samo jak podłączenie AED z zaangażowaniem fachowca. To się nie miało prawa udać.

kocur

2023-09-18, 19:16
j***ć narkomańskie k***y. Gorsze od nich sa tylko ukropy i ruskie.

przemekkaro

2023-09-19, 07:20
Chociaż ostatni raz sobie cycki pomacali :)