18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak grają profesjnoalisci-Bf 4

FrasQs • 2014-04-27, 17:53


Niesamowita akcja w bf4 :)

sobol1992

2014-04-27, 23:33
elegancka akcja, gostek wysiadł z odrzutowca a pozniej do niego wskoczyl :D ja pie**ole takiego repertuaru to jeszcze w kinie nie grali

poetanapalmu

2014-04-28, 00:20
o k***a mac ! dla mnie hardcore... sam cisne w ta gre ostro i nawet nie wiedzialem ze tak sie da... ale szczerze mowiac nie powtorzy tego drugi raz.

andyq

2014-04-28, 01:47
Proximat3 napisał/a:

@Analny_Despota

pie**olisz, BF2 BYŁOBY fajne, gdyby nie mega sk***iała mechanika gra i 130pinga na każdym możliwym serwerze (nie, nie jest to wina mojego internetu). Długo grałem w dwójkę z dodatkami, no i przyznaje była ok jeśli chodzi o walki w pojazdach, ale piechotą to masakra.
Najlepsza była jedynka, BF1942 :D


Ty pie**olisz. Masakra piechotą? Najlepsze gry odchodziły na mapach gdzie pojazdy były wyłączone. Ping 130 oznacza tylko że wybierałeś ch*jowe serwery albo net do dupy.
A nagrałeś się w tego BF2 faktycznie długo... aż 86 godzin. Kill ratio masz takie że ja pie**olę i jeszcze gorzej.
Zresztą sami zobaczcie: http://www.bf2stats.net/player/105469481/

Ra...........py

2014-04-28, 03:27
A ja tam sobie pykam w BF4 i bawie się bardzo dobrze, krytykują najwięcej oczywiście ci co nie grali ;)

sierra

2014-04-28, 07:14
pierwsza sprawa to:
nie ma profesionalistow grajacych w bf4 ta gra to najwiekszy syf jakiego dopuscil sie dice ,to sa k***a cioty nie majace pojecia o dobrej grze bf skonczyl sie na pierwszych 2 czesciach ,3czesc to tylko zbieranina j***nych pieniedzy przez program origin a 4 czesc to nic innego jak kontynuacja zbieraniny pieniedzy k***a az zal dupe sciska ze takiego czegos sie doczekalem.

fun88

2014-04-28, 08:08
Analny_Despota napisał/a:

Battlefield 2 - to było coś! Setki godzin spędzonych na Strike at Karkand. Najlepszy BF ze wszystkich.




widzę, że komp nawet 3 nie pociągnął :lol:

POW667

2014-04-28, 08:51
Pewnie ktoś uzna to za ból dupy, ale takie moje spostrzeżenie: po co reklamować grę jako ta z super realną grafiką, super realizmem itp, a potem mechanika gry pozwala na takie rzeczy? To się kompletnie mija z celem. Mogli zrobić latające romby i biegające kółka, i byłby osiągnięty taki sam efekt. Po co się oszukiwać, że chce się pokazać "realne" walki - lepiej od razu pójść w jakiś oryginalny temat (kosmici, podwodne miasto, mutanty, inny wymiar) i nie robić nadzieji graczom, którzy mają pewne oczekiwania co do gier o zabarwieniu militarnym.

pylaochos

2014-04-28, 10:08
Analny_Despota napisał/a:

Battlefield 2 - to było coś! Setki godzin spędzonych na Strike at Karkand. Najlepszy BF ze wszystkich.


Popieram, jedna z tych gier które kupować się opłacało ;) świetne akcje, w tej chwili wszystkie ważne dodatki są darmowe ;)

Pamiętam te akcje gdy dziesięciu typa czeka w spawn poincie śmigłowca Black Hawk. Helikopter się pojawia, ludzie wchodzą pilot sie wznosi, po czym wszyscy giną bo okazuje się, że był noobem i przekręcił maszynę do góry nogami i wylądował na śmigłach :d

Druga fajniejsza opcja była pod spawn pointem apachów. Ale gdy już się dopadło maszynę to fragi leciały ;)