18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak grają profesjnoalisci-Bf 4

FrasQs • 2014-04-27, 17:53


Niesamowita akcja w bf4 :)

rakoczy

2014-04-27, 21:38
Jak zginą profesjonalnie to materiał trafi na hard.

LubięMargarynę

2014-04-27, 21:41
Jaranie sie grami komputerowymi to pedalstwo, a CoD i BF to ciota i ch*j.

wudun

2014-04-27, 21:42
DUST DEVIL napisał/a:

Bardzo ciekawy map pack do BF3. Widzę, że społeczeństwo jest debilami, skoro za 99zł kupują gierkę w której jedyną zmianą jest 6 mapek i skórki na czołgi żeby wyglądały na chińskie :roll:



Mapy z naval srike są po prostu mistrzowskie.

Poprawione mapy z BF 3 też dają rady( caspian border miażdży).

Owszem po premierze gra kulała ale już jest dobrze choć czasami potrafi wk***ić;D

Wolę wydać kasę na BFa niż na kolejnego coda którego śmiało można traktować jako dodatek do COD:MW


Poza tym to moja kasa więc się odpie**ol i patrz na swój portfel;D(pomimo że wolałbyś aby te pieniądze pomogły budować kolejny socjal)


szerLucjan napisał/a:

Tak sk***iałego arcade'a dawno nie widziałem.... BF zszedł na psy




Nie arcade tylko wiele godzin prób. Nie da rady tego wykonać w godzinkę. Prawdopodobnie cały serwer pracował na tą akcję. Sam byłem świadkiem takiej akcji i wiem że zaraz wszyscy chcą w tym pomóc.

Down
Nigdy w inny tryb nie grałem;D

bickle027

2014-04-27, 21:43
bf4 tylko w trybie hardcore, wtedy to ma jakiś sens.

cenius

2014-04-27, 21:46
Zajebista gra, nie ma co

starty myśliwcem z trawy

przesiadka w powietrzu

niech ch*j strzeli te gry


CoD 1 i 2 to byłyt strzelanki a nie takie kosmiczne gówna.

rodkan

2014-04-27, 21:48
BF4? Gdzie? :o Przecież to się nie różni praktycznie niczym od trójki :o

@LubięMargarynę
Zabłysnąłeś, nie ma co...

ch...........ox

2014-04-27, 21:50
Ze wszystkich strzelanek obecnych na rynku uważam za najlepsze serię ARMA oraz Rising storm/red orchestra 2 z poziomem trudności ustawionym na max.

czokolapik

2014-04-27, 21:51
strzelanka to była ale duke nukem 3d i quke 1 po lanie

jeloo

2014-04-27, 21:56
ARMA jest najbardziej realistyczną grą dotyczącą pola walki. BF czy CoD może Armie pucować buty. BF to arcade i tyle. CoD zresztą też. Walka odrzutowymi myśliwcami z prędkością samolotów z I WŚ, no prośba....

Chcesz zagrać w dobrego MP w którym cały serwer pracuje na wygraną? Zagraj w Armę.

Ciapaty88

2014-04-27, 21:59
Jeśli chodzi o FPS-y to BF jest najlepszy. Daję multum możliwości. Można całą grę jeździć czołgiem, latać helikopterem, podkładać C4, walić z RPG, strzelać z F-2000. Miałem w BF3 koło 200 godzin rozegranych, a i tak nie miałem żadnego fraga latając samolotem, a snajpera ledwie co musnąłem. Jednak to co EA czy tam DICE odpie**ala z BF4 to jest porażka. Bug na bugu, ale DLC musi wyjść. Kpina. Czekam na BF5 albo najlepiej Bad Company 3 :)

oc...........an

2014-04-27, 22:02
jeloo, nope, jeśli o to chodzi to do dnia dzisiejszego niedoścignionym wzorem w dziedzinie skomplikowania (po spatchowaniu niektórych błędów fizycznych) pozostaje Operation Flashpoint: Cold War Crisis. No ale Arma od biedy też daje radę, ale jest o wiele bardziej przyjazna dla graczy i wybacza wiele błędów. OFP:CWC nie wybacza nigdy.

@up, szanuję twoje zdanie ale się z nim nie zgadzam ;)

cenius

2014-04-27, 22:11
Americas Army to jest giera sieciowa na wysokim poziomie

nachi

2014-04-27, 22:15
Ja tam zawsze wolałem ściągać takich cwaniaków z karabinu snajperskiego.

LubięMargarynę

2014-04-27, 22:37
rodkan napisał/a:

BF4? Gdzie? :o Przecież to się nie różni praktycznie niczym od trójki :o

@LubięMargarynę
Zabłysnąłeś, nie ma co...




Dzieki! Jeb sie.

lechu665

2014-04-27, 23:31
Ja pierdzielę, jakbym chciał coś super realistycznego to nie grałbym w gry. Po to one są, żeby móc sobie wyczyniać takie rzeczy jak np na tym filmiku.