18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak gra brazylijczyk w polskiej 7 lidze!

marecki12 • 2013-08-01, 16:30
Jean Keller Poyo to zawodnik Luciążanki Przygłów - drużyny, która rzutem na taśme uratowała się przed spadkiem do Klasy B czyli 8 ligi (Okręg Piotrków Trybunalski). Brazylijski "wieżowiec" w znacznym stopniu przyczynił się do wygranej Luciążanki w barażach z Syrenką Zakościele.

lwRazor

2013-08-04, 11:46
Po ch*j wrzucasz jakiegoś patałacha? Jakby faktycznie prezentował jakiś super poziom gry to jak najbardziej ale ten tutaj nic specjalnego nie robi, już moje ziomki lepiej grają O_o

Hymphh

2013-08-04, 11:47
@rozchwytywany, masz i nie pie**ol już

Promek

2013-08-04, 12:01
Rozchwytywany napisał/a:

Jak bardzo trzeba mieć przech*jowe życie, aby czymś takim się interesować (mam na myśli całą piłkę nożną, ale zwłaszcza ligi typu okręgówka i w dół). Banda meneli, murarzy, kelnerów, patałachów żłopiących piwsko 7 dni w tygodniu z mentalnością 15 latków, dwójką dzieci bujająca się głolfani tszy lub pasatami. A na trybunach same dziadki, co jedynym argumentem w dyskusji z nimi jest: "jak ja byłem tym i tym (czytaj jakimś ch*jkiem, miernotą co śrubki dokręcał w jakimś zakładzie) to ty na gówno wołałeś papu" czy coś takiego.



Zacznijmy ze ci ludzie graja dla przyjemnosci glownie. I lepsze takie cos niz banda metroseksualnych nazelowanych panienek ktore padaj po delikatnym musnieciu udajac ze im noga odpada... Dlatego wlasnie nie ogladam pilki na "swiatowym" poziomie

Socjocinus

2013-08-04, 12:02
"piłka go szuka" :D Piwko za wstawke, wstawiaj więcej :)

Ruszka

2013-08-04, 12:59
Hahaha, esencja sadistica, wklejone parę obrazków o bólu dupy, argumenty ad personam, ale nikt nie potrafi się merytorycznie odnieść do komentarza rozchwytywanego. W przeciwieństwie do was, on podał w miarę rzeczowe argumenty, ale niestety, jak ktoś jest mądrzejszy od was to musicie mu doj***ć, co ?

milfister

2013-08-04, 13:46
jego dziadek nie był Polakiem? bo można by mu załatwić Polskie obywatelstwo by uratować Polską kadre...

bo...........30

2013-08-04, 14:44
komentatorzy najlepsi :) Szpakowski z Szaranowiczem pakujcie mandżur i wypie**alać :D

innterp

2013-08-04, 15:46
k***a jaracie się tak tym brazylijczykiem, a on gówno robi , akcja z 20 sekundy nosz k***a, jaka technika ?! Kolejna akcja 45 sekunda, "ahhh pięknie przyjął" Co k***a !? Co on tam takiego zrobił, piłka odbiła się dwa razy od ziemi a ten sobie ją tylko lekko dotknął, rozumiem jakby miał ją przyjąć z pierwszego kontaktu, ale to to było gówno. Piwa nie będzie

przemas1234

2013-08-04, 16:40
no pewnie jeb Polaków dalej patryjoto pie**olony nie pasi ci gra naszych wypie**alaj do Brazyli .

conrad89

2013-08-05, 02:20
Nie strzeli bo to Polak haha :D :D
taką właśnie opinie ma nasza reprezentacja :D