18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapral Poproszek

2014-01-09, 14:27
Nie ja nigdy tak nie myślę, zawsze udaje, że śpię :D
Wtedy nie rusza mnie to, że baba mnie swoim wielkim bębnem uderza w bok, przecie śpię.
Raz nawet zj***łem taką, bo nachalnie chciała usiąść akurat tam gdzie ja siedzę i mówi "Może ustąpiłbyś miejsca starszej osobie". Rozejrzałem się po busie, więcej jak połowa miejsc wolnych to kazałem się jej wypchać. Dostałem zjebę za brak kultury - i zrozum tu starych ludzi.

Smutas

2014-01-09, 14:54
Mnie tam staruchy nie podniecają i nawet jednego ch*ja w dupę bym jej nie zaproponował.

Kuriki

2014-01-09, 16:26
Kiedyś miarka się przebrała gdy przysypiałem, a mnie zaczęto opie**alać, że nie ustąpiłem miejsca. Postanowiłem wtedy, że zawsze w busie będę stał- przynajmniej nie będę musiał słuchać takiego zbędnego pie**olenia :emo:

Shiro Neko

2014-01-09, 16:51
@crossdressphyxia

Prawdziwy polak! Nie dość że zaj***ny obrazek to jeszcze zamaskowany adres i nałożony nań adres sadistic-a, piwo.

A co do samego obrazka to wole stać w autobusie niż słuchać pie**olenia typu " za moich czasów..."

Geho

2014-01-09, 17:19
Prawdziwy dżentelmen nie siada, żeby potem nie mieć dylematu komu ustąpić.

Starym babom i paniusiom co myślą, że wszystko dla nich nie ustępuje, ale jak widzę poczciwą babunie czy dziadka (albo razem) to jeszcze zwrócę uwagę młodym, że pani chce usiąść. Ani razu nie odmówili ;-)

Dh...........ar

2014-01-09, 17:30
Ja mam to w dupie jak jakiś stary ropień każe mi zejść, zapie**alam na jego emeryturę, więc niech zamknie japę, tym bardziej że często te babcie biegają tych autobusów szybciej niż nie jeden dwudziestolatek.



cwejter

2014-01-09, 17:46
pie**olona komunikacja miejska, dobrze, ze mam fure

ritu4l

2014-01-09, 17:48
MrFrey napisał/a:

zapie**alam na jego emeryturę



Skończ pie**olić, sami też zapie**alali całe życie.

grigori985

2014-01-09, 18:00
prędzej matce z dzieckiem ustąpię niż starej k***ie co 5 godzin po targu zapie**ala jak by miała motorek w dupie a w autobusie jest wielce zmęczona i musi sobie usiąść

kiedyś była taka sytuacja że była awantura z wrogą dzielnicą h*j dostałem ładny wpie**ol (2 tygodnie w szpitalu) kumpel wiózł mnie autobusem do szpitala krew wszędzie ja ledwo stałem któryś z tych starych pierdzieli ustąpił niestety nie jak by nikogo nie widzieli dopiero siedząca kobieta z małym dzieckiem zwróciła uwagę na całą sytuację i dama mnie szarpała bym usiadł mimo że z dzieckiem była pomogła koledze dostarczyć mnie do szpitala za co jestem jej do dzisiaj wdzięczny prędzej ustąpię takiej kobiecie niż tym starym prukwą co nic nie widzą i nic nie słyszą byle dupę posadzić (tak wiem też będę stary fakt) ale starsi ludzie są gorsi niż nie jeden młody

i tyle k***a w temacie

sama szarpała (poprawka

Ar...........ch

2014-01-09, 18:41
internety i sadistic to już jedno wielkie KOPIUJ WKLEJ. Bleee

in...........an

2014-01-09, 18:46
cwejter napisał/a:

pie**olona komunikacja miejska, dobrze, ze mam fure



Mniejszy wstyd jeździć komunikacją miejską niż golfem.

Shiro Neko

2014-01-09, 18:50
inż.Roman napisał/a:



Mniejszy wstyd jeździć komunikacją miejską niż golfem.



pie**olenie, wszystko czym możesz poruszać się samodzielnie bez losowych pojebów jest lepsze niż komunikacja miejska... chociaż osobiście prędzej wsiądę na skuter niż do golfa. .. ...

protos

2014-01-09, 18:56
mnie golf w szyje drazni wiec nie nosze

BINI111

2014-01-09, 19:02
Cytat:

Każdy, kto był w takiej sytuacji pomyślał chyba tak samo.



A właśnie, że nie. Bo różnica jest między starą klępą, która ma radość z wk***ienia innych i stara sie wszelką możliwą moralność ludzką wykorzystać do cna, a starszą kobietą, która o to miejsce specjalnie nie zabiega, a widać, że lepiej, żeby usiadła. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. Jeśli jakieś babsko jest narzucające się wręcz w stosunku do mnie - niech sobie szuka miejsca dalej.