18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

La...........vo

2014-01-09, 19:15
RAZ, jeden jedyny RAZ w życiu starsza kobitka grzecznie mnie poprosiła bym ustąpił jej miejsca.
Pozostałe dziesiątki przypadków stare prukwy od razu z ryjem lecą, narzekając na moją kulturę (sic!) i wyzywając mnie od najgorszych. No k***a, oczy dookoła głowy trzeba mieć, bo stanie takie za tobą i czyha, żeby cię opie**olić...

KrisCFC

2014-01-09, 19:47
Lavo napisał/a:

RAZ, jeden jedyny RAZ w życiu starsza kobitka grzecznie mnie poprosiła bym ustąpił jej miejsca.
Pozostałe dziesiątki przypadków stare prukwy od razu z ryjem lecą, narzekając na moją kulturę (sic!) i wyzywając mnie od najgorszych. No k***a, oczy dookoła głowy trzeba mieć, bo stanie takie za tobą i czyha, żeby cię opie**olić...



Też raz mnie poproszono, ale żadne mnie nie wyzywała.. tylko se pod nosem coś dupcyła...hehe.. :D

SerDemon

2014-01-09, 20:09
Ja myślę że jeśli ktoś chce usiąść to powinien po prostu powiedzieć że jest zmęczony i chciałby usiąść. A nie do ch*ja siedzisz sobie i celowo staje przy tobie baba i Cię stuka dupą czy torbą. Więc po co wtedy te teksty o braku kultury skoro w obu przypadkach jej nie ma.

ki...........oo

2014-01-10, 00:04
Jadę ja sobie kiedyś tramwajem, wchodzi młoda dziewczyna w ciąży....
Nikt, k***a dosłownie nikt nie chciał ustąpić miejsca, wstałem i z połowy tramwaju zawołałem pannę, ta podziękowała i usiadła. Nigdy nie zapomnę pogardliwych min tych starych raszpli mówiących "pewnie się puściła, ta k***a".

Podpiwek

2014-01-10, 04:40
Mój kolega w tramwaju:

Stara Baba: może ustąpił byś miejsca starszej pani?


Kolega: I tak się wykończysz.

:megalol:

Mikrofalówka

2014-01-11, 12:02
Jadę sobie kiedyś autobusem, wsiada starsza pani, widzę że ledwo do tego autobusu wsiadła, że ledwo stoi no to ruszam swoje dupsko i proponuję jej, żeby sobie usiadła. Jakież było moje zdziwienie, jak ta stara baba nagle do mnie z mordą:
- Na wygrzanym nie siadam!
- To nie, ja pie**ole, dla Pani przyjemności lodu w dupie trzymać nie będę.
I z powrotem usiadłam na swoje miejsce. Od tamtej pory słuchawki u uszy, oczy na szybę i wyj***ne.

Dh...........ar

2014-01-12, 05:13
Mikrofalówka napisał/a:

Jadę sobie kiedyś autobusem, wsiada starsza pani, widzę że ledwo do tego autobusu wsiadła, że ledwo stoi no to ruszam swoje dupsko i proponuję jej, żeby sobie usiadła. Jakież było moje zdziwienie, jak ta stara baba nagle do mnie z mordą:
- Na wygrzanym nie siadam!
- To nie, ja pie**ole, dla Pani przyjemności lodu w dupie trzymać nie będę.
I z powrotem usiadłam na swoje miejsce. Od tamtej pory słuchawki u uszy, oczy na szybę i wyj***ne.



Ale tak trzeba, tym zwierzętom nie dogodzisz