18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnica rozwiązana

Danyy • 2014-01-08, 08:13
Chyba już wiem, dlaczego woda w Biedronce jest tak tania ;]


Ciekawe czy browar w Tychach czerpie z tego samego źródła. :kloc:

artiee

2014-01-09, 16:29
@FatboyFat ty jesteś j***nym lemingiem, jeśli wierzysz we wszystko co jest napisane na opakowaniu. Widzę, że sprzedałbym Ci gówno w papierku z napisem Cukierek czekoladowy.

4x4offroad

2014-01-09, 17:18
z tego samego miejsca była woda pery,po otwarciu j***ła jak wisła latem :D

ph...........ks

2014-01-09, 17:25
kurabezkosci napisał/a:

najlepsze jest to ze woda zalega miliony lat pod ziemioo ale jak ja czlowiek wypompuje to ma termin waznosci rotfl



Dla tego, że woda która przebywa przez czasem miliony lat pod ziemią nie jest wystawiona na czynniki które są na powierzchni ajnsztajnie...

in...........an

2014-01-09, 18:56
Jeżeli całe życie piję wodę z kranu i jeszcze żyję to znaczy, że oszukałem przeznaczenie i już powinienem nie żyć?

Nigdy nie wiem jak to jest z tą wodą. Dlaczego ludzie kupują taką z biedry po 0.59 zł za butelke całymi zgrzewkami. Można garba się dorobić. :amused:

Wazzi

2014-01-09, 19:55
Zacznijmy od tego, że to nie jest żadna woda ze źródła, tylko zwykła kranówka. Woda źródlana, to tylko termin prawny czy tam ch*j wie jaki i oznacza wodę poniżej iluśtam miligramów minerałów. Większość wód to właśnie taka kranóweczka. Prawdziwa woda ze źródełka na na przykład Muszyna. Post zawiera lokowanie produktu.

bedzio

2014-01-09, 19:59
Tak tylko jeszcze do tych speców co piszę że tyle minerałów ona w sobie ma to zważcie na to co ma za minerały bo patrzenie na ogólna ich liczbe nic nie mówi.... takie jony wodorowęglanowe są ci po to potrzebne żeby je wyszczać i tyle liczą się tak naprawdę kationy a tych owa woda ma mało

ElManiure

2014-01-09, 20:11
ogólnie jest wielka różnica między napojem a sokiem czy nektarem

myślicie że kupujecie wodę w butelce bo tak wygląda a tak naprawdę jest to napój gdzie jest kilo gówna i ma termin ważności (swoją drogą woda butelkowana niczym się nie rożni od

strzelec_

2014-01-09, 21:56
Całe życie nak***iam kranówkę, bez gotowania, filtrowania i innego pie**olenia. Jestem zdrowy, nic mi nie dolega i nie dolegało.
Smacznej wody z butli za 2.00zł/l

ph...........ks

2014-01-10, 10:20
strzelec_ napisał/a:

Całe życie nak***iam kranówkę, bez gotowania, filtrowania i innego pie**olenia. Jestem zdrowy, nic mi nie dolega i nie dolegało.
Smacznej wody z butli za 2.00zł/l



Problemem kranówy nie jest sama kranówa tylko rury którymi do Ciebie dociera. Metale ciężkie wytrącane ze starych instalacji odkładają się w organizmie.