18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnica maski Bane'a

Janusz~ • 2012-08-21, 08:41
Została rozwiązana



Ba dum tsss

BongMan

2012-08-21, 11:56
O cholerę chodzi z tym Bane'm całym? To jakaś postać z tego ch*jowego, przereklamowanego gniota o nietoperzu?

Janusz~

2012-08-21, 12:01
BongMan napisał/a:

O cholerę chodzi z tym Bane'm całym? To jakaś postać z tego ch*jowego, przereklamowanego gniota o nietoperzu?



Dlaczego uważasz, że jest przereklamowany, skoro go nie obejrzałeś?

BongMan

2012-08-21, 12:22
Batman się skończył na tych starych częściach. Jak walczył z tym zielonym pojebem (człowiek zagadka chyba się nazywał) i z tym co miał dwie twarze, z pingwinem (Danny DeVito), albo ta część, w której walczył ze Schwarzeneggerem i kobietą-rośliną. To były spoko filmy - dobra obsada, dobra akcja i fabuła. Z kolei te nowe to przesłodzona i przesycona niepotrzebnymi efektami specjalnymi (może po to żeby odwrócić uwagę widza od ogólnej ch*jni?), pompatyczna kupa filmowa. Takie moje zdanie.

The Butcher

2012-08-21, 12:43
Wybacz Bongman, ale te stare filmy z Batmanem to j***ne gówno. Są nudne i suche. Cóż, po części rozumiem czemu jesteś ich fanem :roll:

Janusz~

2012-08-21, 13:03
BongMan napisał/a:

To były spoko filmy - dobra obsada, dobra akcja i fabuła. Z kolei te nowe to przesłodzona i przesycona niepotrzebnymi efektami specjalnymi



Bongman, z całym szacunkiem. Ale jest dokładnie na odwrót. To Nolan nadał filmom z Batmanem jakikolwiek sens. Wcześniejsze były pełne efektów, kolorowych i przerysowanych scenek, miały pompatyczny charakter. Dlatego zdecydował się na zmianę nazwy w drugiej części, żeby odciąć się od starej serii, z której dobre były (moim zdaniem) 2 pierwsze części.

BongMan

2012-08-21, 14:37
Nie wiem, możliwe. Oglądałem te filmy jak byłem nastolatkiem i mi się podobały. Teraz w ogóle nie kręcą mnie filmy o superbohaterach, bo chyba z tego wyrosłem.

Janusz~

2012-08-21, 14:56
BongMan napisał/a:

Teraz w ogóle nie kręcą mnie filmy o superbohaterach



Tym bardziej powinieneś je obejrzeć. Uwierz mi, miałem równie sceptyczne podejście.

KurwaRomantyk

2012-08-22, 03:35
BongMan napisał/a:

Batman się skończył na tych starych częściach. ..albo ta część, w której walczył ze Schwarzeneggerem i kobietą-rośliną. To były spoko film


Że co k***a? Batman i Powrót Batmana były świetne, ale k***a Batman i Robin to była totalna porażka. I uważasz, że to gówno było lepsze od obecnych Batmanów?

rockface123

2012-08-22, 08:14
chciałem napisać komentarz, ale widzę że dyskutujecie o ...batmanach to ja sobie pójdę.

obstawpojare

2012-08-22, 08:18
k***a, nie obejrzałeś a pie**olisz, że się skończył na starych częściach. Gówno prawda, Batman to nie jacyś j***ni Avengersi czy inne ścierwo, zupełnie inny klimat.

Zjuq

2012-08-22, 11:18
Boże tutaj widzę ze wszystkiego może wyjść fajna kłótnia :D Jak by parę osób wpuścić do jednego pokoju to by się pozabijały za różne zdanie co do koloru ścian :amused:

badumbumpst

2012-08-22, 11:24
coś w stylu "jestę krtykię i nie podoba mnie sie!" ??? :P

Breakcore

2012-08-22, 11:33
Taaa, Batman walczący z zielonym pojebem, albo ze Schwarzeneggerem... To były hity... A obecne to gnioty(Dark Knight Rises nie widzialem jeszcze). Pierdnolnij sie w łeb człowieku -.- Chyba że to miał być kolejny twój udany dowcip...

Ro...........ce

2012-08-22, 11:37
A mi się wszystkie części podobały i ch*j.