18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnica maski Bane'a

Janusz~ • 2012-08-21, 08:41
Została rozwiązana



Ba dum tsss

muH

2012-08-22, 14:11
Nowe części? No spoko,widziałem tylko dwie i razem mają fajny klimat. Nieco inny od tego co się teraz ogląda. Ale osobno? Pierwsza tak nijaka, że się jej nawet nie pamięta. Druga kozacka ze względu na Jokera, a trzeciej nie widziałem. Nie rozumiem jednak co macie do starych części. Były i są zajebiste. Mega mroczny klimat, zajebiste czarne charaktery (Mr. freez !!!) i w ogóle. Jestem ciekaw jak spróbują mnie przekonać w trzeciej części do Bane'a. Lubię nowe filmy z Batmanem, ale doceniam stare klasyczne i nie wiem dlaczego się ich czepiacie.


Arni.

2012-08-22, 14:20
Nowe batmany trzymają klimat film w którym pełno zwrotów akcji , postacie charakterystyczne

slaiter

2012-08-22, 19:52
@The Butcher - jeżeli batmany są nudne, to dlaczego biją globalny box office?

Looken

2012-08-23, 02:26
Nowe batmany to przykład IDEALNEGO przeniesienia postaci stworzonej dla band pryszczatych Ameridiotów na terytorium zarezerwowane dla nieco ambitniejszego odbiorcy :) . Wszystkie przegadane Avengersy, gówniate Spidermany przy Batmanie Nolana, to jakby porównywać Kac Wawa do Ojca Chrzestnego. Dawno nie widziałem ludzi wychodzących z kina z takim bananem na twarzy jak po ostatniej części.

Ro...........ce

2012-08-23, 13:29
@up dobra, ty już nie bądź taki elo-inteligent bo się niedobrze robi człowiekowi.

Janusz~

2012-08-24, 08:42
Looken, to dałeś porównanie xD

1. Sugerowanie, że ktoś porównuje Dark Knighta do Ojca Chrzestnego.

2. Ojciec Chrzestny zrobiony jest na podstawie zajebistej książki, Dark Knight na podst. komiksu dla nastolatków.

3. Trzecia część Ojca Chrzestnego to najsłabsza z trylogii.

4. Znasz kogoś, kto pamięta i był na kinowej premierze Ojca Chrzestnego 3?