18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tadeusz Sznuk i uczestnicy „Jeden z dziesięciu”

sati696 • 2016-01-08, 19:40


Tadeusz Sznuk prowadzi „Jeden z dziesięciu” – najpopularniejszy teleturniej w Polsce – nieprzerwanie od 21 lat. Nam zdradza na czym, jego zdaniem, polega fenomen tego programu oraz jakich zawodników lubi najbardziej.

Ciekawostka:
spoiler

Guzik

2016-01-09, 17:22
Mastahkrzy napisał/a:

@Guzik
ch*ja prawda, mierzenie poziomu IQ to nie ma sensu... głupie porównanie porównaj dzieciaka mieszkającego w Europie i w Afryce i wymyśl jednakowy test dla nich. Może i stare teksty, ale przytoczyłbym Leitnera. Uważasz, że Doda jest mądrzejsza od Ciebie bo miała więcej punktów w teście? proszę Cię



Uważam, że Doda może być inteligentniejsza ode mnie. Nie znam jej wyniku a sam testu IQ nie robiłem ale dlaczego nie? Nie znasz jej, nie wiesz jakim człowiekiem jest prywatnie. Robi z siebie tępą blondynę bo ma z tego kupę hajsu. Mało to jest takich osób? Są dziewczyny modelki, gdzie pewnie sobie myślisz pusta dupa ale przynajmniej ładna to się dorobiła a tu się okazuje, że mają po 3 fakultety ukończone i prace naukowe za sobą. Nie oceniaj książki po okładce.

tranzystor

2016-01-09, 19:27
burex666 napisał/a:

Anna Popek-najbardziej kobieca kobieta w TVP-czapki z głow panowie.




Głupia nie znaczy kobieca.

Zielonek92

2016-01-10, 00:47
Ta cała Popek to bardzo ładny Milf ale głupa czasem jak but. A dla p.Sznuka propsy