18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tablice

metalizer • 2014-09-24, 15:00
Gdy chodziłem do podstawówki pisaliśmy na zwykłych czarnych tablicach. Teraz w szkołach są białe – lepsze i bardziej zaawansowane technologicznie. Ewolucja to powolny ale piękny proces.

ellsworth

2014-09-25, 07:19
DjRappo napisał/a:

k***a, co wy tacy tępi? To jest tylko rasistowski żart.


To ty jesteś raczej tępy. Żartem byłoby, gdyby miało dwuznacznie SENS, a jak piszą wszyscy powyżej (z czym też się zgodzę) tego sensu nie ma, bo tablice czarne (czy też zielone dla ścisłości) są znacznie lepsze od białych i ni ch*ja nie można białych nazwać "lepszymi i bardziej zaawansowanymi technicznie". Nie pylą i to jest ich JEDYNA zaleta.

pa...........yk

2014-09-25, 08:52
@wojniz2
W większości liceów teraz są takie tablice, bo poszły dofinansowania konkretnie na to, więc skoro dają hajs, to kupili :v

Ja...........nk

2014-09-25, 09:11
@wojniz2
To jak się nie znasz, to po ch*j się wypowiadasz? Teraz jest dokładnie tak jak mówi Pasterzyk. U mnie w szkole w ZSTiO w mieście gdzie jest około 40 tysięcy mieszkańców takich tablic jest kilka, a jak miałem praktyki w salonie komputerowym, to byłem praktycznie w każdej szkole średniej w mieście gdzie montowaliśmy takową tablicę, a było to 2 lata temu, więc teraz pewnie będzie ich od zaj***nia więcej.
Nie rób na siłę z Polski średniowiecza

elmo-nsz

2014-09-25, 09:36
Wiadomo, że białe są zawsze lepsze :-)

wojniz2

2014-09-25, 10:37
@JabolPunk, bo mogę.

Rappar

2014-09-25, 12:44
Moje liceum w ostanim roku kupiło pierwsze tablice, teraz tam moja siora chodzi i w każdej mają, bardzo bogata szkoła, no i jedyne co w tym było dobre, że nie odwiesili starych. Czemu dobre? Bo nauczyciel nie potrafił jej nawet włączyć i wszystko pisał na starej. Ot pozdrawiam Cybulaka( tak się nazywał).

pinkie222

2014-09-25, 20:10
Kapsel_21 napisał/a:

Jestem na studiach i też czasem używamy tych białych i szczerze mówiąc to lipa, bo pisze się na nich flamastrem, który gdy chce się go zetrzeć rozmazuje się na wszystkie strony jak popie**olony :) a z kredą nie było tego problemu :D



Jaki z tego wniosek? Czarny oznacza problemy.