18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta zniewaga krwi wymaga !!!

m4teusz • 2013-03-15, 22:22
Dorwać gnoja i zdezintegrowac !!!


tombaz

2013-03-16, 11:44
Ja bym mu kliknął "Nie nadaje się". Niech wie co spotka każdego, kto z nami zadrze.

kapelan_szturmowy

2013-03-16, 11:59
Od kilku lat mam konto na JM, wchodzilem codziennie, ale od dłuższego czasu portal ten tak zszedl na psy i komercję, że nawet nie pamiętam loginu. Nawet nie ma po co tam wchodzić, chyba że dla relaksu obejrzeć dziewczyny ze strony logowania. A zresztą, j***ć JM, niech żyje Sadistic (i tereska22 na szołapie).

dth

2013-03-16, 12:09
jaka spina w ogóle. Tylko dlatego, że jeden przychlast z jakiegoś portalu coś napisał, zrobił się gigantyczny bulwers. Ludzie, ch*j mu w dupę i tyle, kogo obchodzi jego zdanie?

Martiniquaa

2013-03-16, 12:23
Mam konto na JM, ale powiem szczerze JM w porównaniu z sadolem to gówno. Każdy sobie tam liże nawzajem dupsko w komentach i nie tylko, a każdy spoza ich 'słodkiego świata' to ktoś gorszy (w ich mniemaniu). Powiem szczerze, chwała portalowi sadistic.pl i jego użyszkodnikom, za to że są jacy są. Dobra koniec tego lizodupstwa. Murzyńska pyta w rzyć Anaheima.

sarkazm

2013-03-16, 12:35
pie**olicie, a i tak najwięcej wrzut zrzynacie z JM i taka prawda.

Gl0BaL

2013-03-16, 12:45
Koleś może sobie gadać ile chce, ale to Sadistic okazuje nam jak naprawdę wygląda ten popie**olony świat, a nie jakieś c**owate joemonster które jest tak rygorystyczne i ocenzurowane jak polska telewizja. Przeciętny człowiek nie wie co się na świecie dzieje, ale wystarczy wejść na sadola w odpowiednie tematy aby zaznać oświecenia.

Re...........ms

2013-03-16, 12:49
ktoś twierdzi, że na sadolu nie ma idiotów? Tu są wszyscy, idioci, bananowe dzieci, sadyści, pedofile i ch*j wie kto jeszcze.

GatecrasherKO

2013-03-16, 13:27
Szkoda tylko, że każdy film na JM jest z Sadistica :D

skillz0rd

2013-03-16, 13:32
@pisuar zalogowalem sie specialnie zeby dac ci piwo!

Nomercyy

2013-03-16, 14:38
Wkrótce baby z ku*asami opanują joemonster, szykuję się rewolucja!

marian9316

2013-03-16, 14:45
nie no ta społeczność JM to na serio żenada :/ wystarczy trochę ich komentarzy poczytać :D

di...........os

2013-03-16, 14:51
Gl0BaL napisał/a:

Koleś może sobie gadać ile chce, ale to Sadistic okazuje nam jak naprawdę wygląda ten popie**olony świat, a nie jakieś c**owate joemonster które jest tak rygorystyczne i ocenzurowane jak polska telewizja. Przeciętny człowiek nie wie co się na świecie dzieje, ale wystarczy wejść na sadola w odpowiednie tematy aby zaznać oświecenia.



Hahahha! Jeśli twoim źródłem informacji, zarazem kompendium wiedzy, jest sadistic, to nie da się nie przyznać, że ktoś kiedyś cię oszukał, tłumacząc czym jest "prawda".

MadDave napisał/a:

Druga sprawa , ich forum jest opanowane przez kucykowych fanatyków , furry zboczeńców i inne społeczne łajzy , po tym jak regularnie dostawałem warny za komentarze i konieczność płacenia za przeglądanie tych głupot dałem sobie z tym spokój .
Z tego co czytam odnoszę wrażenie że portal ten jest skierowany do pracowników biurowych ( częste zwroty - gdy twoja koleżanka zza biurka , umilić czas w biurze , koledzy z biura itp.)- czyli ludzi nie potrafiących się odnaleźć w innej roli życiowej , marzących o amerykańskim systemie życia , gardzących rasizmem wręcz kompulsywnym doszukiwaniem się treści erotycznych w czym się da , - tutaj nie chodzi o trywialne szukanie ku*asów tylko o nudną pseudośmieszną erotykę .
Pamiętam jak kiedyś było zdjęcie jakiegoś trupa zawiniętego na barierce - swego czasu pojawiło się nawet na hardzie (bez eha ) , to natychmiast wybuchła dyskusja że to jest fejk , że to musi być fejk , bo jaki psychol by to jeszcze fotografował ... tak jakby nie mogli się pogodzić z całym majestatem okrucieństwa i cierpienia na świecie .

Reasumując moją wypowiedź - użytkownicy joe to banda rozpieszczonych lamusów .



Ja pie**ole, i psychologa o zacięciu socjologicznym znaleźć można na sadisticu... JM jest o tyle uboższe - pewnie nie ma tam tylu specjalistów...

Dzoyo

2013-03-16, 15:11
DDoS-ujemy ? : ))))

wxz

2013-03-16, 17:09
Anaheim to Łukasz Adamczyk z Bierunia, więc jak ktoś jest z okolic to mógłby go odwiedzić. :hitler:

to_tylko_on

2013-03-16, 17:45
Sowa1984 napisał/a:



1.rozbić, rozłożyć, rozproszyć
2.podzielić, rozdzielić, zróżnicować
3.spolaryzować, rozwarstwić
4.rozsadzić, pozbawić spójności
5.pozbawić jednolitości



Wiem, zrozumieliśmy.