18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ta zniewaga krwi wymaga !!!

m4teusz • 2013-03-15, 22:22
Dorwać gnoja i zdezintegrowac !!!


MojeAvi

2013-03-16, 02:50
Tak jest panie kapitanie, czekamy na rozkazy.

plonk

2013-03-16, 02:57
W klatkach dla taniej siły roboczej? Ze ślunska jestem, po noszymu klatka to szola. Ja, w szolach powinno sie nos trzymoć, wypłata za miesiąc na grubie 2x wyższa niż średnia krajowa;)

Ji^HaD

2013-03-16, 02:59
jo tam szolom na 790 zjezdzom

Yourichi

2013-03-16, 03:07
To tylko konkurencyjny portal a spinacie dupy jak kibole przed meczem.

fr...........07

2013-03-16, 03:10
k***a, ale spinacie dupy... Ogarnijcie się wy tam na górze ;p

A co do samych użytkowników: Fakt, jest masa przychlastów na tym portalu, których jedyną życiową uciechą jest oglądanie na hardzie mordowanych kotów i masturbacja, lecz jak ktoś potrafi selekcjonować informacje, to może na tym portalu znaleźć naprawdę interesujące osoby i takie też opinie, z którymi nie musi się przecież zgadzać. Cieszę się, że treści wrzucane mówią wprost o niektórych rzeczach bez cienia demagogii (na przykład kondycja systemu emerytalnego, tendencje migracyjne, itp.). Z innych mediów trudno o takie informacje.

Nie wiem jak to ująć, ale sadistic wydaje mi się taki... taki... taki k***a głębszy treściowo.

mayones23

2013-03-16, 03:11
daniok91 napisał/a:

Po za tym


Oddawaj kase za edukacje Studencie.

redox

2013-03-16, 03:12
ja tam tez uwazam, ze powinno sie was w klatkach trzymac :D

di...........os

2013-03-16, 03:15
grubson napisał/a:

Uwaga, tłumaczę z Polskiego na nasze:

"Jestem zadufanym w sobie wyp***kiem, i mam ukończone 5 fakultetów z Kup Sobie Wykształcenie, dlatego moja arystokratyczna rzyć mnie boli, gdy dzielę portal z takim plebsem przeglądającym sadistic.pl"



A mnie się zdaje, że jednak to ciebie boli rzyć - nie jednak z powodu wywyższającej się arystokracji, a ze swego plebejskiego uniżenia. Bo człowiek ze swej natury nie szuka kogoś, kim będzie pogardzał, a tych, z którymi będzie mu się lepiej obcowało - czy to towarzysko, czy znów intelektualnie, albo nawet seksualnie. Dlatego też ci, którzy narzekają na wywyższanie się innych, faktycznie czują się uniżeni względem tych domniemanych wywyższających się.

Ji^HaD

2013-03-16, 03:26
ta twoja arystokracja od naszego plebekstwa sie rozni tym ze jak przyjdzie co do czego ty bedziesz chowac morde jak najglebiej byle ciebie cos zlego nie dotknelo a my stawimy problemowi czola ;p i niechec do pseudoarystokratow nie wywodzi sie z tego ze maja lepsza sytuacje czy ki tam ch*j tylko z tego ze robia z siebie persony na wzor pomnika horacego a tak naprawde ten pomnik tylko sluzy golebiom jako szalet. A teraz puenta....


jestescie gowno warci :D

KurwaRomantyk

2013-03-16, 03:37
k***a, przecież gość ma całkowitą rację! Połowa osób tutaj to popie**oleni debile z wypranymi przez nacjonalizm mózgami.

damiansiemienas

2013-03-16, 03:39
"j***nych studenciakow" A co pisuar, zazdrościsz?

Ji^HaD

2013-03-16, 03:51
k***aRomantyk napisał/a:

k***a, przecież gość ma całkowitą rację! Połowa osób tutaj to popie**oleni debile z wypranymi przez nacjonalizm mózgami.




wiemy i dobrze sie z tym czujemy ;] tu nie chodzi o to ze jestesmy pok***ieni bo jestesmy tylko o to ze gowno warte gowno sie wywyzsza ale tak juz jest kazdy ponad kazdym sk***ysyny ;p

killerZeWsi

2013-03-16, 06:23
Jaki ból dupy frajerów robiących za minimalną krajową :D

Ne...........ro

2013-03-16, 07:24
Daniok1

Studentem psychologii? Pytam, bo według statystyk, to na 92% studiujesz psychologię.

Vl...........in

2013-03-16, 08:01
grubson napisał/a:

Uwaga, tłumaczę z Polskiego na nasze:

"Jestem zadufanym w sobie wyp***kiem, i mam ukończone 5 fakultetów z Kup Sobie Wykształcenie, dlatego moja arystokratyczna rzyć mnie boli, gdy dzielę portal z takim plebsem przeglądającym sadistic.pl"

Ps. Do wszystkich spinających dupki (daniol91?) : Chwalisz się, czy żalisz ? Może lepiej napisz temu "Panu" z Joemonster, żeby On Wy*ierdalał, albo zamknął paszczękę jak mu się nie podoba?



Za wypie**alanie jest W4 :emo: