18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SzyderczyHalas znowu atakuje! Ciekawe, czemu nie tutaj?

necroorcen • 2013-06-16, 15:56
Pewnie pamiętacie jak ostatnio partner sadistica SzyderczyHalas próbował "zdemaskować" Kolonko jako nierzetelnego dziennikarzynę?

Zamieścił w internecie nowy materiał, tylko tym razem chyba bał się wrzucić to na sadola :idzwch*j:



Hate begins in 1...2...3...

Źródło: popularny portal społecznościowy, profil "Szyderczy Hałas"
Link do obrazka, w razie gdyby się nie wgrał jeszcze

qtacz

2013-06-17, 01:19
zydowski cwe*

dooniu

2013-06-17, 01:52
Mam pomysł! ;)

"Zgłoś Strona">"Nęka mnie lub osobę, którą znam">"Zgłoś obsłudze Facebooka">"Kontynuuj"!
Róbcie tak, a ten cwe* zniknie (oby!) z fb...

~Angel

2013-06-17, 08:08
Libertinus napisał/a:



Już nie ma partnerstwa?



Niestety jeszcze ma

McMenel

2013-06-17, 10:38
kemcia napisał/a:

@mcMenel
Dopóki krytykuje ciapatych, lewactwo, inwigilacje, kontrole i państwo opiekuńcze, w sposób inteligentny i kulturalny a przy okazji przemawiający do innych to jest po mojej stronie. A ta żydowska morda u góry atakuje go w sposób żałosny i głupi dla sławy, wiedząc że osoba na poziomie nie odpowie i potraktuje go jak gówno na bucie którym zresztą jest


Znaczy się lubisz kolonko nie za to że jest dziennikarzem ale za to że jest komentatorem który ma takie same poglądy jak ty. Tak samo ludzie się utożsamiają z Olejnik czy Morozowskim. Jesteś takim samym lemingiem jak oni. Rozumiem to i akceptuje iż większość społeczeństwa odczuwa potrzebę należenia do większej grupy osób które mają takie same poglądy. Ale nie zgadzam się na stwierdzenia iż Kolonko jest niezależny i przedstawia fakty. Nie on przedstawia swoje opinie. Tak samo jak inni "dziennikarze". Jak już gdzieś napisałem dziennikarz przedstawia same fakty nie wyrażając żadnych opinii. Dopiero z tych faktów powinieneś sam wyciągnąć konkretną opinię. Dlatego twierdzę iż dziś nie ma dziennikarzy. Są celebryci z opiniami którzy szukają swojej niszy w społeczeństwie aby móc mieć zwolenników którzy będą kupowali jego produkt. A tym produktem są opinie owych celebrytów.

Brzydki_91

2013-06-17, 11:43
Ja osobiście bardzo się cieszę że Pan Max Kolonko może sobie zarobić na wyświetleniach, czy dotacjach. Oglądając jego filmiki poprawia mi się humor i samopoczucie, dowiaduję się tego i owego. Zgarnia jakieś tam pieniądze za swoją pracę i to chyba jest normalną rzeczą? Nie czuję złości dla tego że nie robi tego za darmo.

Roozek

2013-06-17, 15:43
Niech, że ktoś mu wpie**oli....

Matuch90

2013-06-17, 15:46
Lewacki wycieruch :)
Sam się prosi, żeby ktoś mu wyjął jedynki na ulicy.

Darkstep

2013-06-17, 18:32
I jeszcze te "XDDDDDD" na końcu swojego kolejnego ścierwa. Co za jełop...

Br...........ki

2013-06-17, 23:00
Ahahaha kogoś chyba boli fakt że nigdy niezgranie takiej publiczności