18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SzyderczyHalas znowu atakuje! Ciekawe, czemu nie tutaj?

necroorcen • 2013-06-16, 15:56
Pewnie pamiętacie jak ostatnio partner sadistica SzyderczyHalas próbował "zdemaskować" Kolonko jako nierzetelnego dziennikarzynę?

Zamieścił w internecie nowy materiał, tylko tym razem chyba bał się wrzucić to na sadola :idzwch*j:



Hate begins in 1...2...3...

Źródło: popularny portal społecznościowy, profil "Szyderczy Hałas"
Link do obrazka, w razie gdyby się nie wgrał jeszcze

LICH0

2013-06-16, 21:51
juzekmotyka napisał/a:



I? Co mamy z tego rozumie, wywnioskować?

kemcia

2013-06-16, 21:52
@mcMenel
Dopóki krytykuje ciapatych, lewactwo, inwigilacje, kontrole i państwo opiekuńcze, w sposób inteligentny i kulturalny a przy okazji przemawiający do innych to jest po mojej stronie. A ta żydowska morda u góry atakuje go w sposób żałosny i głupi dla sławy, wiedząc że osoba na poziomie nie odpowie i potraktuje go jak gówno na bucie którym zresztą jest

chybeck

2013-06-16, 21:56
dostępny_nick napisał/a:

pie**olicie, SzyderczyHałas też przesadza.
Ale tak jak lubiłem pierwsze odcinki Maxa, bo można było się dowiedzieć czegoś ciekawego, tak od czadu tych dotacji etc. wszystko poszło w p*zdu... Te statystyczki i fapowanie do nich? ta armia fanbojów? filmiki zaczęły bardziej skupiać się na samym nim i gnojeniu konkurencji (ostatni czy przedostatni odcinek).
Max Kolonko już nie mówi jak jest. Szkoda.
@Cembee,
nie znalazłby nigdy i nigdy nie znajdzie.
Nie istnieje osoba, która w każdym temacie będzie w 100% niezależna.
Są tylko dziennikarze względnie obiektywni.



A może to po prostu zwykły człowiek, który cieszy się, że jego kanał zdobył popularność większą niż ktokolwiek by się spodziewał. Jakbym ja założył kanał, który miałby w pół roku 180 tys. subskrybcji i ponad 12 milionów wyświetleń to też bym trąbił o tym w paru odcinkach i pojechał tych, którzy mnie wywalili na zbity pysk. Nie z powodu przerośniętego ego, ale ze szczęścia (no i każdy chciałby utrzeć nosa komuś, kto nie wierzył w nasz sukces). Ja tam czekam aż rozwinie się ten jego kanał i zobaczymy jego plan na reportaże w pełnej krasie.

sn...........r9

2013-06-16, 21:58
"lewak narodowiec (...) zacznie polecać głosowanie na korwina". Jak zwykle bełkot, który dla młodych, wykształconych, z wielkich miast brzmi wielce szyderczo i inteligentnie.
Z tym, że Kolonko na swoim kanale popełnia okrutną zbrodnię zarabiania hajsu, też ładnie wyskoczył. Jak to mówił pewien wybitny teoretyk marksizmu, towarzysz Kali? Tylko widać jego kanał jest bardziej chodliwy, bo w przeciwieństwie do tego niedojeba, Kolonkę stać na żyletki. A to, jak widać, powoduje straszne pieczenie anusa.

necroorcen

2013-06-16, 22:07
Cytat:

I tak wolę posłuchać Maxa przynajmniej coś tam się przeważnie dowiem.



Dokładnie, ja też nie jestem jakimś fanatykiem MMK, ale koleś trafił w nisze, mówi ciekawe rzeczy, o których z naszych "rzetelnych" mediów się nie dowiemy.

SzyderczyHalas sam niby prowokuje innych i śmieje się z ich bulu dópy, ale temat MMK powoduje u niego bul dópy nieziemski.

Bzzykacz

2013-06-16, 22:28
ktoś tu nie ma muzgu

DuckDodgers

2013-06-16, 22:33
Albo ktoś tu jest tępy i robi darmową reklamę "nikomu" albo ten hipokryta założył konto żeby wkleić to swoje kolejne marne wypociny co wydaje się bardziej prawdopodobne.

zielak300

2013-06-16, 22:37
McMenel napisał/a:


Widziałem i do cholery taka sama populistyczna papka co na TVN. Lecz skierowana do innego targetu. Pomijanie szczegółów aby tylko pokazać iż ma się racje. Naciąganie faktów pod swoją tezę. Bo niezależny dziennikarz nie komentuje. Niezależny dziennikarz jedynie przedstawia suche fakty i pozwala widzowi dojść do samodzielnych wniosków. Lecz wątpię aby większość zwolenników Kolonko zrozumiała to co właśnie napisała. Mylą komentowanie wydarzeń z przekazywaniem wiadomości. Kolonko to nie dziennikarz to komentator z własną opinią którą przedstawia na wizji. Tak samo jak Morozowski czy Olejnik.




Pilot_z_Orbisu

2013-06-16, 22:44
chwilę mnie tu nie było, więc mnie oświećcie.
Czemu ten gość z kanału szyderczy hałas był partnerem sadistica?
patrząc po okularach trochę się nie wpisuje w sadistica. Rozumiem że na każdego jakieś hejty będą.
Ale dlaczego ten hejter Maksa jest taki szczególny?

MaestroRCS

2013-06-16, 22:49
Coś Ci się kolejnośc odliczania poj***ła, kolego ;) W tym trybie to sobie trochę do hejtu poczekasz ;)

Robajson

2013-06-16, 22:50
Bzzykacz napisał/a:

ktoś tu nie ma muzgu



,,muzgu" powiadasz :roll:
Jesteś hipokrytą :szydera:

DuckDodgers

2013-06-16, 22:56
arni92 napisał/a:


Ale dlaczego ten hejter Maksa jest taki szczególny?



Nie jest.

niwet

2013-06-16, 22:57
Ja pierdziele, dałem ignoruj tego debila żeby nie wyświetlalo mi sie nic o szyderczymgównie a tutaj jakiś kretyn nagłaśnia tanią sensacje z tym gównem w roli głownej.

Szycha929

2013-06-16, 23:58
won cioto od Korwina
jedyny zbawiciel mojej przyszłości w tym kraju

Le_Kloszard

2013-06-17, 00:21
Nie wchodźcie na jego profil, nie komentujcie jego miernych wypocin i zapomnijcie, że ktoś taki istnieje. Niech jego popularność, którą próbuje stworzyć na plecach innych umrze śmiercią naturalną.