18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkie strzelanie komandosów z Lubińca.

pilmia • 2014-09-22, 17:00
5:25 nie mogłem wyciąć (nie umiem ). Podniecacie się hamburgerami, a lokalnego nikt nie zna :P


Pierwszy post także róbcie co chcecie!!

PoMaluchu

2014-09-22, 18:15
Jest tak ze wszystkim, co obce to zajebiste, a nasze ch*jowe... Otóż mamy zajebistych specjalistów we wszystkich dziedzinach, a przepraszam polityków mamy ch*jowych.

Modrzew88

2014-09-22, 20:19
Uprzedzam wszystkich ostro podniecających się podobnymi filmami. Nie ma trudniejszej formy strzelectwa niż strzelectwo SPORTOWE. Wyżej macie przykład strzelania bojowego/praktycznego. Przyzwoitego strzelca bojowego można wyszkolić w 3-4 miesiące. Nauka samej prawidłowej postawy strzeleckiej w strzelectwie sportowym trwa od 7 do 9 miesięcy. JEDNEJ postawy, a w karabinie sportowym strzela się w trzech postawach. Wytrenowanie odpowiedniej statyki to kolejne 8 miechów, a dochodzi jeszcze ogrom innych elementów. Pooglądajcie sobie filmy z polskimi zawodnikami (Sylwią Bogacką, Tomkiem Bartnikiem, Paulą Wrońską) to wam szczęki poopadają. Zobaczcie jak wygląda dyscyplina zwana pistoletem szybkostrzelnym. Pooglądajcie mistrzostwa świata w skeecie lub trapie. Wszędzie tam macie najlepszych strzelców na świecie.

Tajulek

2014-09-22, 21:22
Modrzew88 napisał/a:

Uprzedzam wszystkich ostro podniecających się podobnymi filmami. Nie ma trudniejszej formy strzelectwa niż strzelectwo SPORTOWE. Wyżej macie przykład strzelania bojowego/praktycznego. Przyzwoitego strzelca bojowego można wyszkolić w 3-4 miesiące. Nauka samej prawidłowej postawy strzeleckiej w strzelectwie sportowym trwa od 7 do 9 miesięcy. JEDNEJ postawy, a w karabinie sportowym strzela się w trzech postawach. Wytrenowanie odpowiedniej statyki to kolejne 8 miechów, a dochodzi jeszcze ogrom innych elementów. Pooglądajcie sobie filmy z polskimi zawodnikami (Sylwią Bogacką, Tomkiem Bartnikiem, Paulą Wrońską) to wam szczęki poopadają. Zobaczcie jak wygląda dyscyplina zwana pistoletem szybkostrzelnym. Pooglądajcie mistrzostwa świata w skeecie lub trapie. Wszędzie tam macie najlepszych strzelców na świecie.



Ta, jestem ciekaw, czy byliby w stanie trafić w cokolwiek w półmroku, obciążeniem ~30kg i ze świadomością, że albo Ty zabijesz ich, ablo oni Ciebie...

apollo123

2014-09-22, 21:25
Dla wojska Polskiego zawsze PIWO :D

PhantomMask

2014-09-22, 21:32
a ja nie trawie oglądać filmików o wojsku polskim bo mnie k***a boli...boli mnie że oni są k***a kimś a ja siedzę na dupie przed komputerem :-|

ho...........zo

2014-09-22, 21:38
Ja nawet w Call of Duty bym tak nie umiał

m3l0n

2014-09-22, 21:42
@Pomaluchu

Nie jestem specjalnym fanem R. Sikorskiego ale w jednym miał racje:

,,- Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy, kompletni frajerzy. Mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę - mówi Sikorski.

- Taki sentymentalizm - dopowiada Rostowski.

- Taka murzyńskość - kwituje szef dyplomacji. ,,


KroQQQ

2014-09-22, 21:45
Chyba o czymś zapomnieliście... Mimo iż filmik przedni, to pozwolę sobie czynić honory i przywitać nowego aktywnego uczestnika forum
pilmia napisał/a:



Pierwszy post także róbcie co chcecie!!



Wypie**alaj z tym gównem na kwejka!

Bartas1992PL

2014-09-22, 21:52
Modrzew88 napisał/a:

Uprzedzam wszystkich ostro podniecających się podobnymi filmami. Nie ma trudniejszej formy strzelectwa niż strzelectwo SPORTOWE. Wyżej macie przykład strzelania bojowego/praktycznego. Przyzwoitego strzelca bojowego można wyszkolić w 3-4 miesiące. Nauka samej prawidłowej postawy strzeleckiej w strzelectwie sportowym trwa od 7 do 9 miesięcy. JEDNEJ postawy, a w karabinie sportowym strzela się w trzech postawach. Wytrenowanie odpowiedniej statyki to kolejne 8 miechów, a dochodzi jeszcze ogrom innych elementów. Pooglądajcie sobie filmy z polskimi zawodnikami (Sylwią Bogacką, Tomkiem Bartnikiem, Paulą Wrońską) to wam szczęki poopadają. Zobaczcie jak wygląda dyscyplina zwana pistoletem szybkostrzelnym. Pooglądajcie mistrzostwa świata w skeecie lub trapie. Wszędzie tam macie najlepszych strzelców na świecie.


W wojsku też są 3 postawy strzeleckie. Stojąc, na kolanie i "leżąc ćwicz". Jako kapral WP powiem Ci, że strzelanie dla żołnierza jest jedynie elementem tego, co robi. Podstawą jest wyszkolenie z zakresu szkolenia unitarnego, taktycznego, medycznego itd. Szkolenia dzielimy na różne rodzaje. Przykładowo taktyka dzieli się na taktykę zieloną, czarną, czerwoną. Żołnierz nie może uczuć się jednej postawy strzeleckiej przez "7 do 9 miechów", ponieważ to się zupełnie nie opłaca. Żołnierz ma być szybki i skuteczny. Największą różnicą jest to, że strzelanie sportowe skupia się wyłącznie na strzelaniu, a strzelanie bojowe składa się z wielu wyżej wymienionych przeze mnie elementów. Ciekawe jakby wypadły strzelania najlepszych strzelców wyborowych Wojska Polskiego, a strzelania sportowców ;) Pozdro!

KumanPL

2014-09-22, 22:25
up@
Lap zimnego browca Panie kapralu! :-D

Nutzz

2014-09-22, 22:27
To proste. Żołnierz pojedynek strzelecki by przegrał tak samo jak strzelec mógłby żołnierza pocałować w dupę podczas manewrów i ćwiczeń w których specjalizuje się żołnierz.

To tak samo jakbyście chcieli porównywać sprint na 100m z biegiem przez płotki. Ten i ten biega ale zupełnie inaczej. Ot pie**olenie.

Thunbi

2014-09-22, 22:37
Zajebiści są ci goście.
Tylko jeden minus i moje marzenie - żeby używali bronie produkowanej w Polsce. Poza tym nic więcej mi nie trzeba!

zincum

2014-09-22, 23:23
@Modrzew88 - pie**olisz żeby wk***ić czy na serio tak myślisz? Bo między innymi po to ja wstawiłem filmik, żeby się fani BF czy innego gówna nie podniecali sztucznymi sukcesami. A wytrenowanie danej postawy, znając dokładnie odległość od celu, bez żadnego stresu, w adidaskach i pijąc sobie napoje na wygodnym fotelu...W przerwie do następnej rundy to jakoś k***a nie to.

Jest coś takiego jak sztuka dla sztuki. Ktoś to nazwał sportem, ch*j, niech będzie. Brydż czy szachy to też sport przecież. To tak jakbyś porównywał kolesi od ASG z ludźmi, którzy już strzelali do innego człowieka. Albo jeszcze nie ale mogą, mają trafić byle gdzie, szybko i skutecznie w każdych warunkach. Wyeliminować przeciwnika. W stresie, hałasie, chłodzie, syfie i gnoju. O głodzie i wodzie...