18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwabski cukierek

BongMan • 2012-02-29, 00:29

Brzmi jak "zatłuczcie ich i zakopcie za komorą gazową".

Pit89

2012-02-29, 02:44
ch*j z niemcami faszystami!

BÃ...........³g

2012-02-29, 08:23
Pit89, jesteÅ› idiotÄ….

Przez takie zj***ne komentarze, które dostają zyliard piw, coraz częściej dochodzę do wniosku, że jedynie klop i hard jest wart rzucenia okiem.

Pomijając fakt, że Niemcy są dla nas ważnym parnterem handlowym, za zachodnią granicą jest od ch*ja Polaków a przedstawiciele związku wypędzonych czy też innych debilizmów to najczęściej procent społeczeństwa żyjący historyczną nienawiścią (na nieszczęście dużo mniejszy niż u nas) dodając do tego to że Niemiec Niemca nie potraktuje jak Polak Polaka, patrząc na wielokulturowość społeczeństwa i na uczciwość mieszkających tam ludzi i prawo panujące w tym kraju (nie tak idiotyczne jak u nas) mógłbyś się k***a domyślić że czasy WW2 mineły i spojrzeć na Niemca nie jako na oficera SS tylko jak na normalnego człowieka.

Co zaś do tych zj***nych obrazków, wpie**olcie po chińsku, węgiersku i po arabsku, niemiecki jest twardy ale ch*j, taka jego natura.
Może czas przestać łechtać swój niby patriotyzm wobec państwa które zawsze będzie się bardziej liczyć od nas na arenie międzynarodowej (pewnie dlatego, że w polityce ważniejsze są aspekty gospodarcze niż historyczne, a my nie chcemy być Niemieckimi agentami, lizanie dupy Ameryce to co innego oczywiście).

Naród władający językiem którego słów nie potrafiłoby wymówić 80% zachodnich europejczyków, dopie**ala się do niemieckiego :facepalm:

sauerps

2012-02-29, 08:26
@Up może i masz rację, ale mnie np tego typu obrazki śmieszą w ch*j.. najpierw czytasz sobie fajne słówka miękko brzmiące a tu nagle jeb! Ostry łamaniec językowy i ta minka:D Nie do podj***nia

Brind'amour

2012-02-29, 08:42
Nowa moda na kwejku po kocie paczałku. Teraz uczymy sie niemieckiego.

rockface123

2012-02-29, 08:51
mi się podoba ;] słowo fuckt jest trudne do wypowiedzenia ale powiedz szczerzę

@pit89 czy jesteś takim idiotą żeby nie mogłeś wymówić tego słowa ?

a słowo wymawia się ,,zuzyśkajtyn" a teraz idź zapie**alaj za grosze w tym pie**olonym kraju a ja w międzyczasie opie**ole fortune w niemczech

los gienadijos

2012-02-29, 11:22
Nie wiem gdzie tak uczą języka niemieckiego ale zapewniam, że google translator to nie jest żadna wyrocznia językowa.
Istnieje pojęcie synonimów, dlatego mówimy na cukierki: mordoklejki, dropsy, pastylki, drażetki, landrynki, pralinki itd.
Tak i Niemcy używają wielu słów ale najczęściej spotykanym jest Bonbon jako właśnie cukierek.
Słowo Süßigkeiten oznacza słodycze.
No ale oczywiście żart by nie wyszedł.
Jednak w moim mniemaniu żart oparty o tak ch*jowe stereotypy jest ch*jowy i tyle.
A już gdyby tak upierać się o fonetykę to z pośród wymienionych słów najbardziej "kwadratowe" jest słowo cukierek.

lapsikoss

2012-02-29, 12:15
No i oczywiście paska z kwejka nie łaska usunąć.
Po co on zostaje? Żeby może dodać wartości "dziełu"?
Skutek jest niestety odwrotny.

arYYt

2012-02-29, 16:45
Sussigkeiten to słodycze, a nie cukierek..

.:...........:.

2012-02-29, 16:47
arYYt napisał/a:

Sussigkeiten to słodycze, a nie cukierek..



JesteÅ› niemcem? :wtf:

johnder

2012-02-29, 17:12
richtig, bonbons to cukierek po niemiecku, nie róbcie ludziom gówna z mózgu.

Ambactus Caelestis

2012-02-29, 17:39
@Bóg

Ktoś tu ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem :D
Pit89 nie chodziło o Niemców, tylko o Niemców faszystów, a jak wiadomo takowi jeszcze istnieją. Co prawda ma się to nijak do powyższego obrazka, ale ch*j.

miskolargol

2012-02-29, 17:44
immer locker bleiben jungs.Deutsche sind genauso menschen wie wir.....nur etwas reicher :)


















haters gonna hate ..

















bielka

2012-02-29, 17:55
@Bóg
Człowieku, nie spinaj tak dupska, tego typu obrazków na zagranicznych memowych stronach jest zyliard, a nie widziałem, żeby jakikolwiek z Niemców brał te podśmiech*jki z ich języka na poważnie... Znaleźli się obrońcy uciśnionych Niemców.

hi...........be

2012-02-29, 17:55
To sadistic do ch*ja a nie forum dyskusyjne na temat j***nych niemców.Bronicie ich jakby wasi dziadkowie zmarli na skutek upadku z wieżyczki. ch*j mnie obchodzi jaki to ich kraj dobry,ile tam fortuny i ilu polaków opie**ala niemieckie parówki.Ja jestem Polakiem i żarty a raczej wszystko co niemieckie mnie śmieszy i ch*j jestem idiotą,baranem i ch*j wie czym jeszcze i mam w dupie niemców i to co mogą nam zaoferować k***aa!!!!!!! Za mało k***a,k***a!!!!