18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwabski cukierek

BongMan • 2012-02-29, 00:29

Brzmi jak "zatłuczcie ich i zakopcie za komorą gazową".

Pit89

2012-02-29, 18:16
Bóg napisał/a:

Pit89, jesteś idiotą.

Przez takie zj***ne komentarze, które dostają zyliard piw, coraz częściej dochodzę do wniosku, że jedynie klop i hard jest wart rzucenia okiem.

Pomijając fakt, że Niemcy są dla nas ważnym parnterem handlowym, za zachodnią granicą jest od ch*ja Polaków a przedstawiciele związku wypędzonych czy też innych debilizmów to najczęściej procent społeczeństwa żyjący historyczną nienawiścią (na nieszczęście dużo mniejszy niż u nas) dodając do tego to że Niemiec Niemca nie potraktuje jak Polak Polaka, patrząc na wielokulturowość społeczeństwa i na uczciwość mieszkających tam ludzi i prawo panujące w tym kraju (nie tak idiotyczne jak u nas) mógłbyś się k***a domyślić że czasy WW2 mineły i spojrzeć na Niemca nie jako na oficera SS tylko jak na normalnego człowieka.

Co zaś do tych zj***nych obrazków, wpie**olcie po chińsku, węgiersku i po arabsku, niemiecki jest twardy ale ch*j, taka jego natura.
Może czas przestać łechtać swój niby patriotyzm wobec państwa które zawsze będzie się bardziej liczyć od nas na arenie międzynarodowej (pewnie dlatego, że w polityce ważniejsze są aspekty gospodarcze niż historyczne, a my nie chcemy być Niemieckimi agentami, lizanie dupy Ameryce to co innego oczywiście).

Naród władający językiem którego słów nie potrafiłoby wymówić 80% zachodnich europejczyków, dopie**ala się do niemieckiego :facepalm:

Bundesrepublik Deutschland już czeka na Ciebie pakój mandżur i w... z tąd nikt Cię nie trzyma w Polsce jesteśmy w UE możesz sie przeprowadzić mieszkać i gadać jak twój dziadek zapewne gadał...

kroplowa

2012-02-29, 18:21
True, Bogu za bardzo się spiełeś.. Gościu użył znaku interpunkcyjnego "!" i zaczął od Dużej litery, a więc gdyby miał napisać tak, żeby Twoja cięta riposta nie była bezpodstawna, użyłby przecinka przed "faszystami".
PS: Ciężko było napisać 2 WŚ? Po polsku pisać to już wstyd? Czy angielskim chciałeś się popisać?

A ja mam was w dupie wszystkich, nak***iam parówki w Irlandii i mam gdzieś wasze Niemcy ;D

Prokurator

2012-02-29, 18:31
@Bóg Brawo gość z piątku byłby z Ciebie dumny.

kaiel

2012-02-29, 18:33
o Boże chyba instalacja grzewcza tlenkiem węgla cię naszprycowała albo zapomniałeś jaki to portal ,szkopy gadają drutem kolczasym , pie**olą odkurzacze i wszelkie zwierzęta , żadna współpraca międzynarodowa tego nie zmieni!
pozdrawiam boga i hitler kaput !

Pit89

2012-02-29, 18:40
dobra: napisz tylko ,, j***ć niemców" i ide spać

WolF

2012-02-29, 19:12
@up

Simon, zgadzam się z Tobą bo choć nie mieszkam w Niemczech to często tam bywam i ludzie są mili i pomocni. Kompleksy niektórych z Nas - Polaków chyba nigdy nie wyjdą :/ Dobrze, że powoli zmienia się pokolenie i może też trochę inaczej będą o tym uczyć, ale z tymi murzynami to przesadziłeś!!!
Po pierwsze bierz to z przymrużeniem oka a nie dosłownie.
Po drugie czego może mnie nauczyć statystyczny murzyn?? Chyba tylko jak się obijać i jeszcze wymagać czegokolwiek.
Nie mówię, że tacy są wszyscy, bo wiem, że nie, ale obcując trochę pomiędzy nimi w jednym z europejskich krajów takie właśnie wrażenie się odnosi. są oni jakby biedniejsi intelektualnie i nadają się tylko do podstawowych zadań (Nie wszyscy!)

A co do WŚ2: Należy pamiętać i czcić tych którzy walczyli o nasz kraj w kontekście historycznym, a nie zazdrościć pod przykrywką zaszłości.

CBŚ

2012-02-29, 19:22
pieprzeni kolaboranci

.:...........:.

2012-02-29, 19:22
Riv1 napisał/a:

pieprzeni kolaboranci



Za dużo "alo alo"? ;-)

Pit89

2012-02-29, 19:27
Cytat:

Twój tata zapewne marzy o pracy w Niemczech żeby Cie wyżywić .. więc morda w kubeł

mój ojciec zginoł w wypadku samochodowym w 1991' więc się pomyliłeś a pomijając to twój wzór Polaka pracującego w niemczech do mnie nie przemawia bo jedyne co moge zrobić dla niemca to załadowac magazynek i strzelić mu w tył głowy!!! k***a!

Hubert0501

2012-02-29, 19:28
Znaleźli się k***a obrońcy uciśnionego narodu niemieckiego. Tacy tam ludzie mili i grzeczni? Zastanów się debilu jeden z drugim, dlaczego. Najpierw rozgrabili całą Europę, a później Amerykanie w nich latami kasę pompowali, podczas gdy my byliśmy dymani przez Ruskich co w dużej mierze jest efektem działań Niemców (2. WŚ). Czemu oni mają być niemili, chodzić ciągle podk***ieni? Dostatek u nich, nikt się o przyszłość nie martwi to i może być wyluzowany. U nas 3/4 narodu wstaje o 5 rano, żeby wj***ć się w zapchany autobus, jadąc do pracy, której nienawidzi, żeby zarobić marne grosze. Jak wróci jeszcze bardziej zatłoczonym autobusem to resztę dnia się martwi jak rodzinę utrzymać, jak iść normalnie do lekarza, jak coś załatwić w urzędzie. Nie dziwne, że mało kto jest uprzejmy i chodzi cały czas zestresowany i wk***iony. Nie mówię, że to wszystko wina Niemców czy kogokolwiek innego, ale historia nas nie oszczędziła i w tej chwili mamy gówno w tym kraju w największej mierze właśnie z tego powodu. Więc jak wam się nie podoba to sp***alajcie do Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Ja wolę tu uczciwie pracować za jako takie pieniądze niż Niemcowi gałę opie**alać za grube tysiące.

Pit89

2012-02-29, 19:42
Hubert0501 napisał/a:

Znaleźli się k***a obrońcy uciśnionego narodu niemieckiego. Tacy tam ludzie mili i grzeczni? Zastanów się debilu jeden z drugim, dlaczego. Najpierw rozgrabili całą Europę, a później Amerykanie w nich latami kasę pompowali, podczas gdy my byliśmy dymani przez Ruskich co w dużej mierze jest efektem działań Niemców (2. WŚ). Czemu oni mają być niemili, chodzić ciągle podk***ieni? Dostatek u nich, nikt się o przyszłość nie martwi to i może być wyluzowany. U nas 3/4 narodu wstaje o 5 rano, żeby wj***ć się w zapchany autobus, jadąc do pracy, której nienawidzi, żeby zarobić marne grosze. Jak wróci jeszcze bardziej zatłoczonym autobusem to resztę dnia się martwi jak rodzinę utrzymać, jak iść normalnie do lekarza, jak coś załatwić w urzędzie. Nie dziwne, że mało kto jest uprzejmy i chodzi cały czas zestresowany i wk***iony. Nie mówię, że to wszystko wina Niemców czy kogokolwiek innego, ale historia nas nie oszczędziła i w tej chwili mamy gówno w tym kraju w największej mierze właśnie z tego powodu. Więc jak wam się nie podoba to sp***alajcie do Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Ja wole tu uczciwie pracować za jako takie pieniądze niż Niemcowi gałę opie**alać za grube tysiące.

Konia z rzędem dla Ciebie

MichasQ

2012-02-29, 19:50
Skoro Bóg Ci mówi, że jesteś idiotą to coś w tym musi być...

Guciok

2012-02-29, 19:53
Hubert0501 napisał/a:

Znaleźli się k***a obrońcy uciśnionego narodu niemieckiego. Tacy tam ludzie mili i grzeczni? Zastanów się debilu jeden z drugim, dlaczego. Najpierw rozgrabili całą Europę, a później Amerykanie w nich latami kasę pompowali, podczas gdy my byliśmy dymani przez Ruskich co w dużej mierze jest efektem działań Niemców (2. WŚ). Czemu oni mają być niemili, chodzić ciągle podk***ieni? Dostatek u nich, nikt się o przyszłość nie martwi to i może być wyluzowany. U nas 3/4 narodu wstaje o 5 rano, żeby wj***ć się w zapchany autobus, jadąc do pracy, której nienawidzi, żeby zarobić marne grosze. Jak wróci jeszcze bardziej zatłoczonym autobusem to resztę dnia się martwi jak rodzinę utrzymać, jak iść normalnie do lekarza, jak coś załatwić w urzędzie. Nie dziwne, że mało kto jest uprzejmy i chodzi cały czas zestresowany i wk***iony. Nie mówię, że to wszystko wina Niemców czy kogokolwiek innego, ale historia nas nie oszczędziła i w tej chwili mamy gówno w tym kraju w największej mierze właśnie z tego powodu. Więc jak wam się nie podoba to sp***alajcie do Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Ja wolę tu uczciwie pracować za jako takie pieniądze niż Niemcowi gałę opie**alać za grube tysiące.



Kolego poducz się historii. Kłopoty poski nie zaczeły się po drugiej wojnie tylko w XVII w. a Polska szlachecka jest w dużej mierze przyczyną zaborów oraz słabości polski póżniej i dziś. A dlaczego sie do niemców dowalasz to ja nie wiem co oni cię okradli, ograbili twoje miasto NIE, to było 70 lat temu i dokonali tego ich dziadkowie. Pomijając już to że w polsce historia drugiej wojny światowej jest wyretuszowana na korzyść Polaków

mekiz

2012-02-29, 19:54
Enej