18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczna Cyganka

twojamatkajestgruba • 2012-02-24, 12:10
Wszyscy wiemy, że uliczne żebraczki są oszustkami - grupa młodych ludzi postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii.


Enjoy!

Kotli

2012-02-24, 14:47
Kоniu napisał/a:

Do pracy byście się wzięli!



Te słowa wypowiadane przez żebrzącą cygankę, to chyba szczyt hipokryzji. Jeszcze brakuje przytakującego murzyna do kompletu.

Ciatlen Venitius

2012-02-24, 15:01
Polscy naukowcy odnaleźli odpowiedź na odwieczne pytanie "jak zarobic, a sie nie narobic".
GRATULACJE!!!

ronio19

2012-02-24, 15:11
Sprzedaliście świetny pomysł na biznes. Witamy w kraju Rumunek na każdym rogu ulicy jeśli znajdą się odważni inwestorzy.

peersil

2012-02-24, 15:16
@up powiem ci szczerze że wolę zapie**alać w pocie czoła pod dachem przez 8 godzin i mieć 15min przerwy na śniadanie, kontakt i szacunek u ludzi z którymi pracuję niż siedzieć na zimnym betonie przemoknięty zmarznięty na kość i mieć opinie żebraka, będąc głodnym.

PS. No co innego jak się ma pracę stałą a w dni wolne porozstawiać kilka kukieł z kubeczkiem :D

biceps

2012-02-24, 15:17
już nigdy ani złotowki im nie dam

Kotli

2012-02-24, 15:17
peersil napisał/a:

@up powiem ci szczerze że wolę zapie**alać w pocie czoła pod dachem przez 8 godzin i mieć 15min przerwy na śniadanie, kontakt i szacunek u ludzi z którymi pracuję niż siedzieć na zimnym betonie przemoknięty zmarznięty na kość i mieć opinie żebraka, będąc głodnym.

PS. No co innego jak się ma pracę stałą a w dni wolne porozstawiać kilka kukieł z kubeczkiem :D



Naprawdę wierzysz w to, że ta cała cyganeria zawsze chodzi w szmatach i żebrze o głodzie? :wtf:

peersil

2012-02-24, 15:23
PS2. tylko pewnie zawsze się znajdzie jakiś j***ny skąpy mocher jak ta w 1:54 który zniszczy ci biznes, bo jest przekonana że wszystko na świecie to jeden wielki spisek przeciwko niej i jej emeryturze :D

@up Kotli odpowiedź się tyczyła: Ciatlen Venitius tylko że ronio19 mi się wpie**olił z postem :P
A co do ciebie to nie nie myślę tak bo j***ne brudasy mają pałacyki pobudowane. Ale czy ty byś wolał zarabiać tyle ile oni żebrając i mieć opinie j***nego brudnego śmierdzącego cygana? Cz uczciwego człowieka?

lasyk

2012-02-24, 15:24
"do pracy byście się wzięli"... Ja pie**ole kto to mówi...

Kotli

2012-02-24, 15:28
peersil napisał/a:

@up Kotli odpowiedź się tyczyła: Ciatlen Venitius tylko że ronio19 mi się wpie**olił z postem :P
A co do ciebie to nie nie myślę tak bo j***ne brudasy mają pałacyki pobudowane. Ale czy ty byś wolał zarabiać tyle ile oni żebrając i mieć opinie j***nego brudnego śmierdzącego cygana? Cz uczciwego człowieka?



Zarabiać? Chyba kraść. Zamieniłbyś te słowa i Twoje pytanie z miejsca stałoby się retorycznym :)

an...........en

2012-02-24, 16:01
Romka i Cyganka, to synonimy. Rumunka, to obywatelka Rumunii. No dlaczego nikt tego nie odróżnia? -.-

amisch

2012-02-24, 16:53
Prawdziwa akcja zaczyna się w 1:59. Nie wiem czy to złodziejski gorol czy może szefu tej rumunki, ale wiadomo o co chodzi a jeżeli nie wiadomo to wiadomo o co chodzi :)

WhyMe?

2012-02-24, 17:42
U mnie chodzi taki złomiarz, dziennie go widzę jak 3 razy zasuwa na złom z pełnym wózkiem, i pewno wychodzi z 4000 zł na miesiąc :-/

Mi...........te

2012-02-24, 19:58
Ja kiedyś jak zbierałem na piwo to tak usiadłem z kubkiem i tekturą z napisem : Proszę o pomoc . W ciągu 3 minut dostałem już 5 zł i było na 2 browarki :D

Lucifers Ass

2012-02-24, 20:17
Kоniu napisał/a:

Do pracy byście się wzięli!


Najlepszy tekst z tego filmu.

Sz...........jk

2012-02-24, 22:26
k***a, ludzie!!! Rumunka, a cyganka to dwie różne osoby. Rumuni nie są koczownikami, uważają się za potomków Rzymian i mówią językiem podobnym do języka francuskiego. Rumunia to dawny sojusznik Polski, bardzo dobry sojusznik, który pomógł w przerzuceniu Polaków na zachód, mimo, że Rumunia była także sojusznikiem III Rzeszy. Rumunia to kraj pokrzywdzony przez komunizm tak samo jak Polska. Rumuni nie przyjeżdżają raczej na żebry do Polski, jak już to do normalnej pracy tak jak my jeździmy do GB czy DE.

Romowie czyli cyganie są często myleni z Rumunami, może to wynikać z faktu, że duże skupiska Romów znajdują się właśnie w Rumuni. Uwierzcie mi, że sami Rumuni nie przepadają za cyganami.