18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka - Zimnoch: bójka na konferencji prasowej

czarkou • 2013-01-07, 14:23
Ciekawy jestem sprawa potoczy się w ringu :D
Wobec słów Szpili będzie się działo, oj będzie :D

Ch...........on

2013-01-07, 22:14
Boks (jak i inne sztuki walki) od ulicy różni się tym, że kieruje się ZASADAMI. Wprowadzając ulicę na profesjonalną galę nie różnimy się niczym od małp, które nie mają poczucia tego iż w pewnych sytuacjach dane zachowania są niedopuszczalne. Prawdziwi fighterzy potrafią panować nad gniewem...

Infit

2013-01-07, 23:32
szpilka w jednym z wywiadów wspomniał że przegrał jako 17-latek z 23-latkiem i skarżył się że to wina różnicy wieku




mike tyson miał wówczas 16 czy 17 lat


Prokurator

2013-01-08, 11:10
Szpilka jest dobry, tylko nic jeszcze w tej głowie nie ma

Krak

2013-01-08, 11:55
kuba10154 napisał/a:

To są jednak prości ludzie ...



Szkoda, że nie umiesz odróżnić prostego człowieka od prostaka...

kufel01 napisał/a:

tego wieśniaka


W Krakowie mówi się kwiśniaki (od liter na rejestracjach KWI...)

FloppyBeat

2013-01-08, 15:50
z tego co wiem to powiedzial ty k***a dziecko sie zrobiles , o robieniu dzieci nie bylo tam mowy koniojebcy

kokos7

2013-01-08, 22:50
jebnij**e sie w leb jak myslicie ze szpilka przegra ..

Macary

2013-01-09, 04:57
Szpilka to karykatura boksera.
Każdy kto go uważa za dobrego boksera jest tak samo elokwentny i rozgarnięty jak on.
Śmieszy mnie pieprzenie, że jest lepszy od Gołoty. W czasach świetności Gołoty to coś nie dostało by się nawet do pierwszej setki zawodników. Wtedy było wielu wybitnych zawodników wagi ciężkiej. Teraz są tylko bracia Kliczko i długo, długo nic.
Ot znalazło się u nas coś takiego z czym gimbaza JP może się w końcu utożsamiać. Tzn. tak samo głupi, rozgarnięty i elokwentny jak typowe dziecko JP . Ścieżka kariery też zapewne takiego dziecka z gimbazy będzie podobna. Nie chodzi mi oczywiści o boks tylko o kryminał.
Boks jak ktoś napisał jest sportem z zasadami, a nie ustawką w lesie, czy bójką pod monopolowym i to właśnie na takich konferencjach wychodzi kto jest bokserem, a kto zwykłym debilem. Szpilka z takim zachowaniem powinien walczyć, ale z małpami o banany w Zoo, a nie na ringu.
Ot idol plebsu i debili.

lu...........la

2013-01-09, 10:59
"Każdy kto go uważa za dobrego boksera jest tak samo elokwentny i rozgarnięty jak on. "
Nie mam pytań. :mrgreen: