18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka - Zimnoch: bójka na konferencji prasowej

czarkou • 2013-01-07, 14:23
Ciekawy jestem sprawa potoczy się w ringu :D
Wobec słów Szpili będzie się działo, oj będzie :D

pbrowar

2013-01-07, 18:52
wery wery kristmas Artur !

Stohg

2013-01-07, 19:20
No i widać , że bidon zamiast mózgu :roll:

MefistoTedes

2013-01-07, 19:21
Szpila zawsze spoko rozwali go na ringu tego patałacha

pa...........66

2013-01-07, 19:31
szpilka jest idolem tych jeszcze glupszych az dziwne ze toto jeszcze zyje a tylko podstawowe funkcje mozg przetwarza jesc srac spac jedno slowo juz lysy zongluje zlownictwem z 3 wyrazami na krzyz

Fine napisał/a:

A co to pierwsza przepychanka na konferencji, że tak na Szpilke najeżdżacie?
Gościu pie**oli głupoty na jego temat i się wywyższa to się wk***ił.
Co do jego elokwencji to poprostu mówi normalnie i ma w dupie, czy jest przed kamerą.
Pewnie w normalnej rozmowie większość z was mówi podobnie.
To jest bokser, a nie polityk więc niech mówi jak chcę.
Mam nadzieje, że będzie Polska miała z niego jeszcze pocieche na ringu.


jak dla cebie to jest normalna mowa to widac ze sam zbyt tworczym slownctwem ani jakas madrzejsza mysla tez nie dysponujesz

nie w normalnej rozmowie nie mowie k***a"" co drugie slowo i nie gadam o robieniu dzieci. Nie mierz swoja miara pozostałych

hycel

2013-01-07, 20:05
AngryCow napisał/a:

Andrzej nawet nie drgnął, widać że ma wyj***ne po całości na młodych gniewnych :mrgreen:


Ping miał za duży. :mrgreen:

niie

2013-01-07, 20:06
Sport to zdrowie...

donRafael

2013-01-07, 20:06
@kalion dobrze wspomniał, że załatwiają po męsku swoje sprawy. Ale jednak wypadałoby się okiełznać w niektórych miejscach

Fine

2013-01-07, 20:24
pavel666 napisał/a:



jak dla cebie to jest normalna mowa to widac ze sam zbyt tworczym slownctwem ani jakas madrzejsza mysla tez nie dysponujesz

nie w normalnej rozmowie nie mowie k***a"" co drugie slowo i nie gadam o robieniu dzieci. Nie mierz swoja miara pozostałych



Za to nie mam problemu z łączeniem faktów i tego co widzę ;)
Jeżeli dla Ciebie wypowiadanie słów podczas bójki to rozmowa, to Ci szczerze gratuluje;)
Chodziło mi bardziej o ten drugi filmik, który wyjaśniał o co chodzi.
Aż szkoda mi słów...
Naucz się w miarę poprawnie pisać i składać zdania, a dopiero krytykuj jak mówią i/lub piszą inni.
Śmiesznie musi wyglądać jak mówisz bez przerwy nie akcentując końca zdania:)
Z przysłowiami też widzę masz problem więc najlepiej w ogóle się nie odzywaj.

PS. Czytając Twoje inne posty myślę, że z Arturem możecie sobie podać ręke jeżeli chodzi o liczbę przekleństw:)

komuch

2013-01-07, 20:26
co nie którzy tutaj są niezłe poj***ni, po za tym nie dziwie się ze tak wyklinał. Zapomniałem połowa ludzi na sadolu nigdy się nie biła i nie wie co to emocje podczas takiego przepychania, co miał k***a powiedzieć, prosze pana uderzę pana na tym ringu tam mocno że aż zaboli??? wtf k***a

krzys535

2013-01-07, 20:36
Mnie wkurza takie gadanie "Szpila to cep ", "Szpila aby klnie". Ja myślę że nareszcie jakiś konkretny gościu. Taki co się nie przejmuje tym że udziela wywiadu że ktoś będzie go oglądał. Mówi co myśli i bardzo dobrze. Nic nie udaje. Tak jak w którymś z powyższych wywiadów wspomniał o pieniądzach. Prosto powiedział że dobrze bo jakiś pieniążek z tego będzie. A nie takie gadanie że to nie o pieniądze chodzi. I udawanie świętego. Jest sobą taki normalny prosty chłopak. Uważam, że ma styl podobny do Mike'a Taysona też taki wybuchowy I TO JEST DOBRE

Fine

2013-01-07, 20:44
krzys535 napisał/a:

Mnie wkurza takie gadanie "Szpila to cep ", "Szpila aby klnie". Ja myślę że nareszcie jakiś konkretny gościu. Taki co się nie przejmuje tym że udziela wywiadu że ktoś będzie go oglądał. Mówi co myśli i bardzo dobrze. Nic nie udaje. Tak jak w którymś z powyższych wywiadów wspomniał o pieniądzach. Prosto powiedział że dobrze bo jakiś pieniążek z tego będzie. A nie takie gadanie że to nie o pieniądze chodzi. I udawanie świętego. Jest sobą taki normalny prosty chłopak. Uważam, że ma styl podobny do Mike'a Taysona też taki wybuchowy I TO JEST DOBRE




Ale niestety taki mamy naród...
Zawsze znajdą jakiś powód, żeby narzekać.
Dzięki jego temperamentowi przynajmniej jest co na sadolu oglądać :)

TwardyHardy

2013-01-07, 20:59
0:16 Rozj***ło mnie to jak Szpila z Zimnochem sie zaczynają napie**alać :D a Gołota sie zaczyna jąkać ;c

ka...........30

2013-01-07, 21:07
1:22 facet się zaciął, gdzieś koło 1:45 pierwsze symptomy powrotu

TwardyHardy

2013-01-07, 21:26
keyq napisał/a:

Cóż może bić się potrafią ale sądząc po wypowiedziach tytanami umysłu to oni raczej nie są.



I takich pajaców jak Ty bym gnoił, chłopie przecież to są emocje i chyba nie wiesz jak to chyba jest jak sie z kimś ma na pieńku ;/ jak w ogóle możesz oceniać to co do siebie mówią ehhh, przecież to nie jest wywiad k***a :idzwch*j:

Gregigregi napisał/a:

Pierwszy polski bokser z jajami,wole słuchać jego przekleństw i oglądać jak wygrywa niż słuchać sepleniącego Goloty po czym oglądać go uciekającego z ringu.



Dla mnie osobiście Gołota już nie istnieje po tym całym zdarzeniu jak uciekł z ringu :/ mimo że był i jest legendą Polskiego boksu

aitec

2013-01-07, 21:32
Krówka napisał/a:

Niesamowity dobór słów :
"Rozjebie cię k***a na tym ringu", "zrobie ci dziecko", "k***a"...

Niech pan Szpilka wygra tę walke, a później niech zwróci pieniądze państwu... bo taki dobór słownictwa to skaza na Naszym systemie edukacji.



A mi się zdaję, że on coś do niego wyjechał z tym dzieckiem i ten chciał się odegrać czy coś xd