18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka u Kuby

ronio19 • 2013-04-28, 01:10
Recytuje Hamleta. :idzwch*j:

Ar...........an

2013-04-28, 15:04
Panu Powiatowemu chyba zaczyna doskwierać fakt że juz niczego więcej nie osiągnie bo swoje zalety już wykorzystał, więc bierze teraz na ostrzał kazdego utalentowanego w innej dziedzinie byle tylko się nad nim powywyzszać i pokazać że niema innych wartosci jak intelekt. Kiedyś lubiałem jego program bo gościu potrafił wyciągnąć ciekawe rzeczy z każdego, choć fakt że i zaprzaszał ciekawsze persony. Teraz program coraz bardziej przypomina kącik intelektualnego onanizatora

kontemOK

2013-04-28, 15:17
koło prawdziwych pięściarzy to on nawet nie stał.
Pinezka zj***na.

Abgda

2013-04-28, 16:16
likantrop napisał/a:



A Ty to już na pewno jesteś zgłoszony-pozdrawiam cieplo



Jeszcze Ja ! Jeszcze Ja !

tabun89

2013-04-28, 16:43
juby0001 napisał/a:

szpilka to burak..nie ma piwa za buractwo.

Nie ma byc poeta tylko bokserem, ale co takie g..no jak Ty moze wiedzieć o prawdziwej walce, siedząc cały dzień pisząc komentarze, powiedz mu to w oczy albo mi:D zapraszam

bulla

2013-04-28, 17:38
pokazcie mi teraz madrego boksera. szczerze to ja nie slucham zadnych wywiadow z bokserami tylko ogladam jak sie napie**alaja a to ze maja zj***ne lby od tego napie**alania sie to mnie juz wali. wazne zeby bylo widowisko. jest to chyba najbardziej prymitywny sport na swiecie wiec nie ma co oczekiwac od boksera dobrego wyslowienia sie.

froqer

2013-04-28, 18:00
tabun89 napisał/a:

Nie ma byc poeta tylko bokserem, ale co takie g..no jak Ty moze wiedzieć o prawdziwej walce, siedząc cały dzień pisząc komentarze, powiedz mu to w oczy albo mi:D zapraszam



Nie wiem o co chodzi tabunowi, ale myślę, że nie chodzi o to czy jest poetą czy nie. Chodzi o to jak się odnosi do swoich rywali. A robi to jak burak.
No i najdurniejszy zarzut/wyzwanie. Nawet jakby był kurde mistrzem świata w tenisa i widział komputer raz na rok, to i tak nie powie nic takiego w twarz bokserowi prawda? Bo szpila nie jest z tych co przyjmuje krytykę.
I nie zapraszaj. "Jak sam nie może, to pomoże sobie nożem" - cytując klasyka.

weerion

2013-04-29, 23:22
A co wy na :
To serio było do kitu ?

bahama_mama

2013-05-05, 05:21
froqer napisał/a:



A co mają zabraniać bokserom walczyć, bo nie potrafią się wypowiadać? I tak powiem, że generalnie bokser nie ma się wypowiadać, tylko napie**alać. W ogóle co to za debilne uogólnienie, że musi. Tego chyba nawet nie trzeba tłumaczyć. W sejmie, gdzie powinna zasiadać elita narodu jest multum idiotów. Zakładam, że nawet w twoim najbliższym środowisku znalazłbym paru. Inna sprawa, że ludzie oglądają idiotyczne programy, typu taniec, śpiew czy cośtam z gwiazdami.

Szpilka rzeczywiście jest przereklamowanym ku*asem, wielki bojownik ulicy na ringu okazuje się być zawodnikiem miernym. No nie lubię go i już.




Chodziło mi tylko o jego, najdelikatniej mówiąc, "niepotrzebne" pojawianie się w różnego rodzaju widowiskach publicystycznych takich jak "wojewódzki szoł".

A po mordach niech się leją, nic mi do tego.

Parę postów wcześniej (nie chce mi się cytować) jakiś bęcwał zarzucił mi hipokryzję, że na pewno podniecam się osobą niejakiego Żyły czy kogo tam. Nie nie podniecam się. Leję na niego. Kolejny parobczak wyniesiony na ołtarze. Wystarczy?

Odpierając przyszłe ataki/odpowiedzi: jeśli chodzi o mnie to oglądam telewizje sporadycznie, ale uważam, że tego typu akcje są szkodliwe i niesmaczne dla oglądających i nie powinny mieć miejsca. Niech ludzie się rozwijają i stają się coraz lepsi, a nie oglądają gówno na ekranie.