18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka u Kuby

ronio19 • 2013-04-28, 01:10
Recytuje Hamleta. :idzwch*j:

likantrop

2013-04-28, 12:50
ronio19 napisał/a:

@up
Skończ pie**olić, bo Twoje tematy to dopiero zajebisty poziom. 3/10 jakimś ch*jem się dostały na główną. Tego ku*asa to sobie na czoło przyklej.



Zostajesz głoszony za obrazę- pożegnaj sie z kontem platfusie

Pozdrawiam cieplutko

mak667

2013-04-28, 13:57
sadystyczny to on ma tylko stosunek do zdrowia psychicznego

jur

2013-04-28, 13:57
Kto to jest ten Szpilek??

oponaodjelcza

2013-04-28, 14:02
Cholera, a liczyłem, że zaproszenie Boberka to znak, że chce podnieść poziom, ale wygląda na to, że liczy się wyłącznie oglądalność i pieniądze. To teraz tylko czekać na Ozdobę u Wojewódzkiego, jedyne, co go może zdyskwalifikować, to umiejętność sklecenia zdania złożonego. A Szpilka to z zachowania typowy dresiarz cisnący wszystkim od frajerów, lamerów i pozerów i szukający kogoś do spuszczenia wpie**olu, tylko tak się złożyło, że ma to szczęście, że dostaje kasę za obijanie ludziom ryja. Chyba najgłupszy bokser, bo traktuje przeciwników śmiertelnie poważnie, jakby to byli odwieczni wrogowie, zamiast podejść do tematu normalnie, z dystansem i szacunkiem. Mam nadzieję, że trafi na kogoś, kto go wgniecie go w dechy tak, że go zmusi do jakiejś refleksji nad sobą, chociaż złudna to nadzieja.

ru_ziolo

2013-04-28, 14:03
Likantrop ty jakiś niedoj***ny jesteś żeby wszystkich zgłaszać i większość swoich komentów ograniczać do ch*jowszczyzny?
Cytat:

Śmiać się czy zgłosić cie za gówniany temat?


Cytat:

Zostajesz głoszony za obrazę- pożegnaj sie z kontem platfusie



Cytat:

A dla autora karny ku*as za ch*jowy film.


Cytat:

A dla autora karny ku*as za ch*jowy temat.


Cytat:

wrzutka jest po prostu ch*jowa


Cytat:

!!Wiadomość z ostatniej chwili!!Temat jest h*jowy!






kulwon przez f

2013-04-28, 14:03
wojewodzki to burak..nie ma piwa za buractwo.

EdmundKemper

2013-04-28, 14:11
O ja pie**ole. Wyjdźcie na spacer, przejdźcie się albo odetchnijcie od Internetu. Bo jakbyście mogli to tym swoim znienawidzeniem byście k***a wszystkich dookoła wyrżnęli i zostali sami na świecie. Co to za nowa moda, hejtowanie czego się tylko da? I nie pie**olcie, że Szpilka ma być inteligentny bo nie ma być. On tylko może być inteligentny. I to zależy co postrzegać za inteligencję, bo znajomość Hamleta to raczej oczytanie albo pasja, a nie inteligencja. Szpilkę promuje się tylko dlatego, że jest dobrym polskim pięściarzem, na którego czeka niezła kariera sportowa. Jeśli twierdzicie, że On jest debilem, bo nie zna Hamleta(nawiasem mówiąc internetowi Grammar Nazi są z Was, hejterów, dumni za czuwanie na posterunku i dostrzeżenie literówki Szpili), to jakimi debilami Wy musicie być skoro twierdzicie, że każdy kto występuje w telewizji musi być idolem. Czemu próbujecie zniszczyć kogoś kto jest od Was, tak twierdzicie, "gorszy" zamiast spróbować dogonić tych, którzy są "lepsi" od Was? Quo vadis, Polsko?

Aikenlól

2013-04-28, 14:13
bahama_mama napisał/a:

dla mnie, promowanie tego typu ludzi, to jest naprawdę upadek cywilizacji. To już nie ma inteligentniejszych i ciekawszych ludzi do pokazania w tv/internecie? Pewnie zaraz się odezwie jakiś fanboy sportów walki i idiotów "on nie ma być elokwentny, tylko dobrze walczyć'' ... Ale to chyba się nie musi wykluczać? Chyba nie każdy bokser/sportowiec musi być idiotą ? Chyba, że o czymś nie wiem. A skoro jest bezbarwnym, nudnym, nieciekawym kmiotem to po co to w ogóle pokazywać? Kto to w ogóle ogląda?



tak k***a, ale z Żyły to pewnie śmieszki ciśniesz że ja pie**ole.
Jeszcze wymagaj od niego żeby recytował, śpiewał i tańczył a do tego oczywiście wypowiadał się z gracją i powabnościa, weźcie sp***alajcie wszyscy. W głowie nie ma, ale napie**ala się dobrze i za to go cenie, reszta się dla mnie nie liczy.

bulla

2013-04-28, 14:26
EdmundKemper napisał/a:


polska mentalnosc - hejtowac wszystko i wszystkich za wszystko. tak bylo jest i bedzie :(

Manian

2013-04-28, 14:40
spędźcie tyle czasu na sali treningowej co Artur wylejcie tyle litrów potu co on i dopiero potem pie**olcie głupoty końskie zwisy ...

Eliot Imperio

2013-04-28, 14:43
Tak czytam te hejciki tych ludzi, wpisują sobie jakiś wyimaginowany wiek chodząc do gimnazjum, żeby nikt ich nie jechał że dzieciaczkami są. Większość z was i tak ma tylko to forum i hejt na wszystko i wszystkich, kto tylko się pojawi. Od kiedy bokser ma być na poziomie filozofa albo profesora? On ma wyjśc na ring i zrobić dobrą robote- wygrać. Chłopak ma 24 lata, odsiedział swoje, latał po ulicach i prał ludzi. KAżdy z was będzie go teraz rozliczać za przeszłość, a nikt nie widzi tego, że rośnie nam powoli prawdziwy dobry ciężki! Ma dopiero 24 lata a już widać, że jest przed nim kawał ciężkiej roboty do odwalenia, i może temu sprostać. Tak samo jedziecie po Żyle. k***a nawet więcej jak połowa z was nigdy nie jeździła na nartach/snowboardzie a co dopiero jakbyście mieli skoczyć ze skoczni. Sram na tych wszystkich hejterów, popieram żyłe i szpilke chociaż nie zawsze się zgadzam z ich opinią, ale odpie**olta się od nich bo robią kawał dobrej roboty.

likantrop

2013-04-28, 14:50
ru_ziolo napisał/a:

Likantrop ty jakiś niedoj***ny jesteś żeby wszystkich zgłaszać i większość swoich komentów ograniczać do ch*jowszczyzny?












A Ty to już na pewno jesteś zgłoszony-pozdrawiam cieplo

DiesIrae

2013-04-28, 14:56
Zamknąć mordy bo naskarżę na wszystkich! :krejzi:

froqer

2013-04-28, 15:03
bahama_mama napisał/a:

dla mnie, promowanie tego typu ludzi, to jest naprawdę upadek cywilizacji. To już nie ma inteligentniejszych i ciekawszych ludzi do pokazania w tv/internecie? Pewnie zaraz się odezwie jakiś fanboy sportów walki i idiotów "on nie ma być elokwentny, tylko dobrze walczyć'' ... Ale to chyba się nie musi wykluczać? Chyba nie każdy bokser/sportowiec musi być idiotą ? Chyba, że o czymś nie wiem. A skoro jest bezbarwnym, nudnym, nieciekawym kmiotem to po co to w ogóle pokazywać? Kto to w ogóle ogląda?



A co mają zabraniać bokserom walczyć, bo nie potrafią się wypowiadać? I tak powiem, że generalnie bokser nie ma się wypowiadać, tylko napie**alać. W ogóle co to za debilne uogólnienie, że musi. Tego chyba nawet nie trzeba tłumaczyć. W sejmie, gdzie powinna zasiadać elita narodu jest multum idiotów. Zakładam, że nawet w twoim najbliższym środowisku znalazłbym paru. Inna sprawa, że ludzie oglądają idiotyczne programy, typu taniec, śpiew czy cośtam z gwiazdami.

Szpilka rzeczywiście jest przereklamowanym ku*asem, wielki bojownik ulicy na ringu okazuje się być zawodnikiem miernym. No nie lubię go i już.

@likantrop, hahahaha, to są dopiero jajca. A mamie się też poskarżyłeś czy tylko moderatorom? :D