18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka o Adamku

krycheuszos • 2013-01-28, 21:30
Szpilka i jego parę myczkow dla Adamka :dead:


bezimienny90

2013-01-28, 23:39
ulubieniec dresów co za konfidentami nie przepadają...

iceman_

2013-01-28, 23:45
przyznam się, że pozytywnie mnie zaskoczył bo spodziewałem się innej odpowiedzi

bovski

2013-01-28, 23:47
ch*j to kogo obchodzi co on mówi/ robi/robił w życiu prywatnym, skoro wygrywa walki? ja pie**ole, Polacy robacy. Zamiast się cieszyć, że pojawia się Polak w wadze cięzkiej z jakimś potencjałem to już k***a turbo hejting a jeśli uda mu się coś osiągnąć to nagle wszyscy będa pie**olić jak to zawsze w niego wierzyli

Peter-Norivotset

2013-01-28, 23:47
Na razie jest leszczem. Dostaje kelnerów, przyciaga ogladalnosc. Nie zycze mu zle, ale musi zdecydowanie nabrac pokory, bo nie walczyl z nikim, kto bylby na chociaz przyzwoitym poziomie.

Shock

2013-01-29, 00:01
Przecież Adamek poskładałby szpilke jednym strzalem. Na ch*j on sie wychyla. Niech dalej walczy z kelnerami bo narazie na tyle go stac.

Poloo

2013-01-29, 00:01
Adamek co prawda to nie jest typowy zawodnik wagi ciężkiej, ale Szpilce dużo do niego brakuje. Zbyt skąpa kariera amatorska, i przeciwnicy którzy tak naprawde nie są klasy światowaj. Adamek jest doświadczonym bokserem, zdecydowanie za wcześnie dla Szpilki.

Danielek91

2013-01-29, 00:02
Kur** Adamek jaki to jest pozer sklepał dziadka A.Gołotę i wielki Góral szkoda że nie pokazał Kliczce! Pewny siebie chciał bym go zobaczyć z Andrzejem w szczycie formy Gołoty! Gołota zabił by Adamka! Adamek w ciężkiej jest nikim nie ma ciosu na nokaut a szybkością dużo nie zdziała! Bo ciężka to nie skakanie to porządne napierda**nie! A Szpilka nie darzę go ogromną sympatią ale faktycznie predyspozycje ma jak i ciężką łapę! Co z tego że walczy z "kelnerami" od razu Rzym zbudowano trzeba zaistnieć i piąć się po drabinie by walczyć z kimś z 1-ligi! Nikt nie będzie walczył z nieznanym gościem dlaczego? Bo to nie przyniesie pieniędzy! Pretendent musi coś znaczyć ! A Szpilka małymi kroczkami pokazuje że coś znaczy Tyle! Pozdrawiam wielkich fanów KSW bo Mamed też jak na razie oklepuje kelnerów nie czarujmy się!

ame

2013-01-29, 00:05
lubie Artura ale Adamek by go zjadł

bovski

2013-01-29, 00:13
z tą drobną różnicą, że Adamek już miał swoją szansę pokazać co potrafi w wadze ciężkiej i nie potrafi zbyt wiele. Nie potrafi np. znokautować przeciwnika. Większość jego wygranych to punkty. Wy sobie pie**olcie, że Adamek Szpilke by rozj***ł a ja wierzę, że Szpilka w walce z Kliczkami zaprezentuje coś więcej niż uderzanie twarzą w pięść przeciwnika( tak jak to zrobił wasz idol Adamek)

go...........11

2013-01-29, 00:20
"...parę myczków", chyba pod prysznicem.

Konikmamy

2013-01-29, 00:28
po chyja wrzucacie takie stare video k***a

Gl0BaL

2013-01-29, 00:30
O ja... Pierw płaczecie o Hejt na Szpilke, a sami k***a Adamka mistrza krytykujecie. Spójrzmy na to obiektywnie.


Tomek Adamek:
Mądrze mówi.
Inteligentny.
Kulturalny.
Ma respekt i szacunek do przeciwnika, KAŻDEGO.
Mistrz w dwóch kategoriach wagowych.
Robi w ch*ja pół Polski swoją gadką. (To też trzeba umieć).
Rozpie**alał swoich przeciwników w każdej walce, jak nie nokaut to ryj obity jak mięso na schabowe.
Nawet w przegranej walce z Dowsonem wytarł nim matę, 2 rundy więcej i to on by wygrał.
Przeszedł do HW na starość aby dorobić się konkretnego hajsu.
Mimo tego że przyszedł zarabiać tylko hajs klepie każdego w HW, dostaje się na SZCZYT HW.
Dostaje wpie**ol od Kliczki- czy to jest jakiś wstyd??? Vitalij Klitschko to nawet Lenoxa Lewisa by rozj***ł.. LoL. (Ci co oglądali walkę z 2003 wiedzą że Lenoxa uratowała jedynie rozwalona twarz Kliczki, dodam że nie od ciosu ale dostął z główki)
Spełniają się wszystkie jego plany. Hajsu w ch*j i jeszcze raz pewnie o mistrzostwo zawalczy.

Artur "Per pan Najman Junior" Szpilka.
Myśli że jest Bogiem, że jest DOBRYM BOKSEREM wagi cięzkiej. Gdy tak naprawdę dopiero co zaczął.
Arogancki.
Pomijam jego zdolności odmóżdżenia na konferencjach prasowych. (Żeby nie było że go chejtuję, jestem obiektywny).
Ma dobre warunki fizyczne i pie**olNIĘCIE w łapie.
Raczkująca technika. Tutaj nie ma co oceniać nawet bo to się będzie wiele razy zmieniało.
Obijanie kelnerów z 3 setki rankigu HW, gdzie Adamek jest w 10.
Dostał wpie**ol od grubasa z ameryki, na dodatek emeryta. Połamał mu szczenę.



Pomijam Gołotę w ocenie. W moim odczuciu to był minimalnie gorszym bokserem od Adamka (Mówię o całokształcie, bo jakby się spotkali za czasów świetności to chyba wiadomo kto by wygrał). Oczywiście mam do niego wielki szacunek za to że za złotych lat HW 2 razy POWINIEN być mistrzem. Ale go oj***li.


Jak widać póki co nie ma porównywać Szpilki ANI do Adamka, ANI do Gołoty, ANI nawet do Michalczewskiego per rozpie**alam kelnerów. Póki co możecie go porównywać do Najmana. Bo do takiej postaci jest mu najbliżej.

zonk

2013-01-29, 00:51
Miczok13 napisał/a:

Co Wy chcecie od Szpilki, pierwszy po gołocie bokser królewskiej wagi który ma jakieś szanse coś tam osiągnąć. Przecież Adamek to nie jest prawdziwa waga ciężka.


Nie k***a, udawana...

bovski

2013-01-29, 12:15
Gołota gorszym bokserem od Adamka, no ja pie**ole, trzymajcie mnie.
Twoje "spojrzenie na sprawę" jest obiektywne w ch*j :lol:
Jeszcze jakbyś mi mógł napisać jak długo trenujesz, bo chciałbym wiedzieć na ile jesteś kompetentny w kwestii oceny techniki zawodowych pięściarzy. Aha, przez "trenujesz" nie mam na myśli uczenia się boksu z youtube'a.
Tak gwoli wyjaśnienia, ja nie mam na celu hejtowania Adamka, bo gdy walczył o mistrza wagi ciężkiej to się spinałem przed telewizorem i życzyłem mu jak najlepiej. Niestety nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ci ludzie którzy wtedy, przed walką pisali "ale żenada, Kliczko go rozjebie, matko jaki będzie wstyd, gdzie on sie pcha, było zostać w tamtej wadze" to ci sami którzy teraz piszą " Adamek mistrz, Szpilke by rozj***ł" :-?



macie tu zero techniki Szpilki. Do tego jaki powolny, nie? :roll:

EdmundKemper

2013-01-29, 14:15
Co do Adamka to nam pokazał ostatnio, że sława się źle kończy. A poza tym to obejrzeliście ten filmik w ogóle? Szpilka powiedział tak w skrócie, że oboje mogliby się z Adamkiem zaskoczyć i czegoś od siebie nauczyć. Nie wiem skąd się bierze ta nienawiść do Szpilki. Ani nie jest kreowany przez media na gwiazdę, ani nie odbija mu teraz. Fakt jest niepokorny, ale to jest bokser, a nie szachista. Poza tym jego kariera dobrze się rozwija bo walczy z ogórkami, a nie od razu przeskakuje do najlepszych zawodników. Poczekamy zobaczymy. Mam nadzieję, że jednak Szpilka coś osiągnie żeby jego wielcy przeciwnicy zobaczyli, że nie należy nikogo skreślać w przedbiegach.