18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpaler dla Dudka

bula9304 • 2012-12-28, 17:37
Niesamowite, żeby zawodnik na boisku praktycznie nic nie wnosił, a był taki ważny dla klubu i kolegów z drużyny. To tylko przykład, że Dudek jest nie tylko sportowcem, a przede wszystkim człowiekiem. Przykład dla dzisiejszych gwiazdeczek!




Jak było to ch*jowo otagowane

Sayper1

2012-12-28, 23:48
bula9304 napisał/a:



:shock: Mam nadzieję, że to nie na serio ....
tak apropos bo nie mogę już edytować posta: Wystąpił w 12 spotkaniach, a został pożegnany przez całe Bernabeu i drużyne lepiej niż Zidane, Raul czy Guti. Mistrz.



Chyba Ci sie cos poj***ło dziewczynko, zobacz sobie jak został pozegnany Zidane, którego autentycznie kochał cały Madryt. Nie miał szpaleru tylko dlatego ze zagrał cały mecz w pierwszym składzie. Czemu taki dali Dudkowi? bo był lubiany przez wszystkich, nie trudno o to kiedy nie odgrywa sie w zespole zadnej waznej roli, a tylko wprowadza dobra atmosfere na treningach i ławce. Z tego co pamietam, ale moge sie mylić, Raul i guti nie mieli pozegnania z kibicami w trakcie meczu, jak Zidane i dudek, i to nie znaczy ze nikt ich nie lubił tylko ze klub ch*jowo szanuje zawodników, nie maja meczów pożegnalnych itd. W ogóle o czym my mówimy, pie**olone hiszpańskie pikniki nie potrafią docenić piłkarzy.

ela8812

2012-12-29, 00:03
morda gimbaza !
musicie sobie przypomieć jak dudek zatrzymał milan w lidze mistrzów !
Tylko dwóch zdobyło to trofeum Boniek w Juventusie i Dudek z Liverpoolem

AnimowanyAlkoholik

2012-12-29, 00:06
Guti i Raul nie mieli takiego pożegnania, ponieważ dopiero po ostatnim meczu w sezonie zdecydowali, że odchodzą.

Jaanek

2012-12-29, 00:15
ela8812

W książce kucharskiej to przeczytałaś? :)

Darthkac

2012-12-29, 00:48
sam Jesus go zamienił ^^

Airbourne

2012-12-29, 01:13
@ela8812

Cytat:

Tylko dwóch zdobyło to trofeum Boniek w Juventusie i Dudek z Liverpoolem



A Młynarczyk to sprzedawał marchewki na targu...

kam15

2012-12-29, 01:39
tribal216 napisał/a:

ch*j ze film stary ale dobry. Dudek osiągnął więcej niż 99,9% szmaciarzy z polskiej nazwijmy to umownie "ekstraklasy" . zimny browar



0,01% - kogo masz na mysli ? Bo mimo iz nie sledze jakos zajebiscie polskiej ligi bo sa lepsze rzeczy do ogladania to jakos nie rzucil mi sie nikt w oczy co by u nas byl tak szanowany albo tyle osiagnal..... ?

Gl0BaL

2012-12-29, 02:23
AC Milan VS LIVERPOL. MINUTA 56! 3:0 DLA MILANU. DUDEK ch*jU, OGARNIJ SIĘ. PO MECZU. PRZEŁĄCZAM KANAŁ.
No i się k***a zaczęło.
3:3?
What da k***a ja pie**ole mać? Braciak gały na wierzch, co to k***a jest? Pyta się...
Milan kilka 100% napie**ala w Dudka, a ten jak ściana przed bramką...
Karne.
DUDEK DENS I WSZYSTKO JASNE.

Jak dla mnie najlepszy bramkarz w Historii Polski...

BurbonPL

2012-12-29, 10:57
Dudek był taki dobry że dopiero musiał go zmienić Jezus :amused:

Sayper1

2012-12-29, 13:08
ela8812 napisał/a:

morda gimbaza !
musicie sobie przypomieć jak dudek zatrzymał milan w lidze mistrzów !
Tylko dwóch zdobyło to trofeum Boniek w Juventusie i Dudek z Liverpoolem



A Kuszczak i Młynarczyk to pewnie k***a w piłke plażową grali...

Shady_7

2012-12-29, 14:38
Dudek to p*zda a nie piłkarz. Wolał siedzieć na ławce w Realu, niż pójść gdzieś gdzie będzie miał szanse grać. Zero ambicji...