18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szok!! NAPAŚĆ i SKANDALICZNE ZACHOWANIE Policji i lekarzy

Jager123 • 2015-01-29, 20:31

Zdarzenie z dnia 13.01.2015r. ok. g. 0.00 - byłam sama w mieszkaniu. Rejon Komisariatu Policji Warszawa – Białołęka.
Próbują ze mnie zrobić samobójczynię. Oświadczam, że nigdy nie próbowałam odebrać sobie życia. Od pewnego czasu obawiam się „seryjnego samobójcy”.
Od lat jestem ofiarą represji pewnej grupy osób, nękają mnie także w domu. Kierowałam na ich działania skargi wielokrotnie do policji/prokuratury, ale odmawiali jakichkolwiek działań przeciwko nim. !
2.01.2015r. dzwoniłam na policję w tej sprawie i powiedziałam, że złożę skargę do Sądu Administracyjnego na bezczynność policji.
Spałam i ok. północy obudziło mnie pukanie do drzwi, które ustało. Nie otwierałam, myślałam, że ktoś sobie pójdzie. Po chwili ponownie zaczęli pukać, mówili, że są z pogotowia, kazałam odejść. Zobaczyłam, że straż z drabiną wjeżdża od strony balkonu.
Było jasne, że przyjechała Policja z pogotowiem i strażą pożarną. Jestem realistką, gdybym ich wpuściła to napisaliby, że w ich obecności powiedziałam, że chcę popełnić samobójstwo i siłą by mnie zabrali do szpitala psychiatrycznego.
Zapaliłam światło w pokoju, aby Policjant mnie widział, uchyliłam balkon aby z nim rozmawiać. Zadzwoniłam na 997, aby odwołać bezprawną akcję, ale usłyszałam, ze skoro jest policja to drugi patrol nie będzie przyjeżdżał.
Chciałam zadzwonić do adwokata, ale nie założyłam okularów i wybierałam złe numery. Policjant odmówił poczekania chwilę abym założyła okulary i skontaktowała się z adwokatem.
Widziałam, że mają zamiar wyrwać balkon i otworzyłam drzwi. Bezpośrednio po wejściu do mieszkania policjant nałożył mi kajdanki, ręce skuł mi z tyłu. Zabrał z mieszkania mój dowód osobisty i klucze i nic więcej. Chcieli abym założyła buty, które są na mnie za małe. Miałam skute ręce z tyłu i w ten sposób sama nakładałam kozaki. Policjant odmówił zdjęcia kajdanek na czas nałożenia butów. Gdybym z nimi nie dyskutowała to boso bym szła do karetki. Zwracałam uwagę aby wyłączył ładowarkę z prądu, sami by tego nie zrobili.
Skuto mnie jak przestępcę i w kajdankach wyprowadzono z mieszkania do karetki. Karetka kilkaset metrów przed szpitalem się zatrzymała, wszedł do niej policjant, powiedział mi, że się uspokoiłam i zdjął mi kajdanki. Do szpitala pojechała sama karetka, bez policji.
Pytałam załogę karetki co się stało, że była ta akcja. Poinformował mnie, że powiedziano, że ja zadzwoniłam na policję i powiedziałam, że chcę popełnić samobójstwo, zapytałam kto tak powiedział, czy tak powiedziała policja, powiedział, że nie wie. Ja takiego telefonu na 997 nie wykonałam. Czekam na wyjaśnienia w tej sprawie.
Pracuję zawodowo, 12-go byłam w pracy. Jestem praworządnym obywatelem i nigdy nie zapłaciłam żadnego mandatu. Cała akcja była bezprawna. Jeśli już zakładali mi kajdanki to powinni mi je założyć z przodu. Bez sensu przyjeżdżała straż z drabiną. Na mój balkon można przejść z balkonów sąsiadów. Podczas całej akcji byłam spokojna i opanowana. Próbowałam uspokoić bardzo zdenerwowanego policjanta. Lekarz pogotowia nie widział mnie, nie znał, a przyjechał wystawić opinię, że zamierzam popełnić samobójstwo i trzeba mnie pilnie przewieść do szpitala psychiatrycznego.
Lekarz pogotowia nie napisał, że wobec mnie stosowano środki przymusu - zataił, że zakładano mi kajdanki.

Pa...........or

2015-01-30, 09:49
A co, też Pani wyliczyła że w Smoleńsku musiał być zamach i ma Pani w wersalce ukryte dowody?

Everlast1111

2015-01-30, 09:50
Babka wygląda na jakąś bidulke, nie dość, ze wychudzona to trochę pie**oli od rzeczy, widać, że przestraszona w ch*j. Sama w domu, nie dziwie się jej. No k***a o 24.00 nagle, bez powodu straż na balkonie na 3 piętrze się dobija a na drzwi wala pięsciami. Nie masz nic na sumieniu a ktoś Ci wmawia, ze chcesz się zabić. Jak dla mnie to jest chore co cyrk odj***ła straż z policją :)

A inna sprawa, czy służby takie jak policja czy straż powinny się wpie**alac w czyjeś życie i ratować je komus kto nie chce zyć? Kazdy ma pewnie swoje zdanie na ten temat, ja uważam, ze nie. Ktoś kto chce się zabić i tak się k***a zabije, jest we własnym domu i reszcie ch*j do tego co ona tam robi, może poza jej rodziną.
To tak jak z dawaniem mandatów za nie zapięte pasy, no k***a, nie dbam o właśne bezpieczenstwo, WŁASNE i dostaje za to kary pieniężne. Zwykły wyzysk na obywatelu :)

subject1

2015-01-30, 09:55
To nie jest już nawet śmieszne, przeczytałem pierwsze kilka zdań jej pierwszego posta na facebooku i mi się jej żal zrobiło. Teoretycznie sadol i niezły ubaw mielibyśmy gdybym wstawił tutaj screeny z jej profilu, ale w każdym sadolu tkwi kropa moralności :)

Nazgrel

2015-01-30, 10:11
Zapomnialem sie i wstawilem linka do fejsa i admin usunal - jakby ktos chcial zerknac to jest na youtubie w komentarzach.

A co pisalem - serio chora babka, powinna trafic do leczenia, przykra sprawa.

8michal7

2015-01-30, 10:14
źle i dobrze przeczytałem najpierw opis czego żałuje za to nie obejrzałem filmiku zaoszczędzony czas poświęcę na tasowanie.. :spermshot:

Co...........an

2015-01-30, 10:15
Z fejsbuka autorki filmu: "Ten bestialski eksperyment wykonywany jest na mnie bez mojej zgody i wbrew mojej woli. Sprawcy wszczepili mi w niewiadomy sposób mikrourządzenie (czip) do głowy służące im do prowadzenia działań na odległość. Ich represje polegają m.in. na tym, że torturują mnie psychicznie wypowiedziami za pomocą opisywanego urządzenia na odległość, ostatnio całą dobę."

HalfGod

2015-01-30, 10:21
Straż pożarna mówi, że jest z policji? czy się nie wyspałem jeszcze dobrze.

nobas

2015-01-30, 10:40
przyjechali chlopaki na gangabang a ona nie chce :P

Najlepszy_na_świecie

2015-01-30, 10:43
Zobaczcie jak aktywność na FB: "stop zorganizowanym torturom elektronicznym", wszczepianie chipów i cała reszta. A Wy coś macie do policji? Dziewczyna ma jazdą w głowie i sama nie będzie o tym wiedziała, bo to choroba. Szkoda mi takich osób.

Black Snake

2015-01-30, 10:45
Samo zdanie, że nigdy mandatu nie dostała już mocno podkreśla, że może być chora. Kto normalny nigdy mandatu nie dostał? Zawsze k***y z policji się doczepią. A to za przejście na czerwonym o 3 w nocy, gdy pusta ulica i napie**alający deszcz... A to piwko ze znajomymi. Raz z ojcem chcieli mi wlepić za to, że wszedłem na przejście na zielonym, ale pod koniec czerwone się oświeciło. Poza tym po głosie słychać, a po zachowaniu i opisie widać, że babka jebnięta. Dobrze, że takich sąsiadów nie mam.

Ba...........bo

2015-01-30, 10:59
No dokładnie tak jak kilka osób wcześniej powiedziało że po głosie i zachowaniu już wydaje się nienormalna , a jeszcze te wpisy na fb? Jakoś nie mam wielkiej wiedzy psychologicznej ale z doświadczenia mogę stwierdzic to samo. Z drugiej strony taka sytuacja może zestresowac na tyle że człowiek zachowuje się nieracjonalnie i gada bzdury , chipy mogą istniec i niekoniecznie musimy o tym wiedziec. Cóż , szczerze mówiąc sytuacja dziwna i sam nie jestem pewien co o tym sądzic.

Nikolay

2015-01-30, 11:01
ale o co chodzi? chce sie zabic to niech sie zabija

dominikxyz

2015-01-30, 11:02
"U mnie było podobnie. Początkowo słyszałam ich tylko w mieszkaniu. Później słyszałam ich wszędzie, także w lesie. Na samym początku powiedzieli mi, że dręczą mnie dlatego, że chcą abym popełniła samobójstwo. Można sprawdzić czy ma się wszczepione implanty do organizmu do kontroli umysłu wykrywaczem podsłuchów radiowych o niskim dolnym zakresie, np. Aceco FG 2002 o zakresie od 10 Hz do 3 GHz.Na bardzo wielu Polakach wykonywane są takie eksperymenty." Komentarz owej pani na youtube.