18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoły w Turynie rezygnują z Bożego Narodzenia...

Ba...........og • 2013-12-23, 15:57
... by nie urazić muzułmanów


Niektóre szkoły i przedszkola w Turynie rezygnują ze świętowania Bożego Narodzenia, a nawet z jakichkolwiek wzmianek na temat chrześcijaństwa w czasie obchodów świąt ze względu na obawę przed „urażeniem wrażliwości” muzułmanów, którzy uczą się w tych placówkach.



Nacjonalistyczna partia Lega Nord (Liga Północna) złożyła w tej sprawie skargę do sądu. Roberto Carbonero, przewodniczący partii, powiedział, że jeżeli decyzja tych szkół zostanie potwierdzona, „będzie to bardzo poważna i bezprecedensowa sprawa”.

Dodał, że to samo miasto powinno decydować o takich sprawach, a w żadnym wypadku nie pojedyńcze szkoły. Stwierdził też, że Turyn nie może stać się miasten dyskryminacji katolików. „Nie można zaakceptować tego, że ze względu na niekontrolowaną imigrację (...) nasi obywatele, nasze dzieci muszą zrezygnować ze swoich tradycji i własnej kultury”. „Nie zgadzam się z ideą, według której powinniśmy być jakoby zawstydzeni katolickimi fundamentami naszego społeczeństwa i jego historii”.

Jak wskazuje LSN, w niektórych regionach północnych Włoch odsetek imigrantów w społeczeństwie wynosi 11 proc. Rodzi się jednak wśród nich 15 proc. wszystkich dzieci. Imigrantami są przede wszystkim muzułmańscy przybysze z Północnej Afryki.

Lu...........77

2013-12-23, 16:00
Jeszcze trochę i będzie trzeba się wyprowadzić do Angoli, przynajmniej będę tam bogaty.

Hrodgar

2013-12-23, 16:21
BRAWO, oby tak dalej, a w przeciągu 10 lat w krajach europejskich do władzy dojdą skrajnie nacjonalistyczne rządy, zaczną się konflikty między państwami i ostra zdrowa rywalizacja. Kto wie może dzięki temu zaś to Europa będzie rządziła światem?

O tym że powtórzy się Noc św. Bartłomieja, czy Kryształowa noc, nie muszę chyba wspominać?

Roszp

2013-12-23, 16:50
k***a, zmieńcie chociaż ten dyżurny obrazek. Jak tylko widzę dłuższy tekst oświeconego użytkownika z tymi krzyczącymi turbanami to mi się rzygać chce od nadmiaru takich treści.

An...........3Q

2013-12-23, 17:05
j***ne zwierzęta .Palić k***a na stosach ,Apropo nie jestem katolikiem .Za chwile waszym kobietom będą odcinać głowy j***ne zwierzaki .Bo poprawność polityczna

casimus

2013-12-23, 18:24
Czuję, że niedługo przyjdzie czas by znaleźć gdzieś kałacha, okopać się i czekać na szmatogłowych.
Żywcem mnie nie wezmą, trza będzie ukatrupić rodzinę by się te jebańce nie pastwiły jak już grubo będzie.
Potem to już tylko zobaczą jak Polak potrafi się wk***ić. Jak trzeba będzie to bd im te łby szmaciane odgryzał, k***a.
Nie jestem jakimś jebnietym rasiolem czy coś, ale jak ktoś mi w dom wlezie butami, to mu razem z nogami przy dupie ujebie.
Nie każdy Arab to pies.

Rzekłem.

seattle

2013-12-23, 20:44
trzeba zrobić przegląd instalacji u nas na Auschwitzu

jaca0

2013-12-23, 21:12
Śmiechłem k***a

Johnny0700

2013-12-24, 02:18
Nie od dziś wiadomo, że elicie rządzącej zależy na tym, aby Europe zalał islam, przez co wymieszane społeczeństwo nie będzie w stanie się zjednoczyć i zbuntować. Wzrośnie przestępczość, ludzie w trosce o bezpieczeństwo będą się decydować na większą liczbę kamer w miastach itp, wzrośnie infiltracja, co w końcu doprowadzi do wdrożenia tych czipów, w których będzie wszystko, od dowodu po pieniądze. Religia powoli przestanie tracić na znaczeniu, a my staniemy się j***nymi niewolnikami systemu. Do tego zmierza ten świat.

kaktuz

2013-12-24, 04:14
up a reptilianie przylecą z kosmosu i postawią nam pały

Ork.Fajny

2013-12-24, 08:51
Balrog napisał/a:

Dodał, że to samo miasto powinno decydować o takich sprawach, a w żadnym wypadku nie pojedyńcze szkoły.


Niezły wybór mają ludzie w tym Mieście... Albo poprzeć islamizację niegdyś najbardziej katolickiego rejonu świata albo poprzez lewackiego nacjonalistę któremu marzy się by dzieci w szkołach uczyły się tego co on sobie życzy a nie to co ich rodzicom albo prawdzie...

ellsworth

2013-12-24, 09:32
Rezygnować z tradycji? Kultury? Nikt im nie zabrania obchodzić dowolnych świąt w domu. Szkoła natomiast, jest z założenia instytucją ŚWIECKĄ. Zawsze możesz wysłać dziecko do niepublicznej placówki, prowadzonej przez księży i tam nikt nikomu nie zabroni obchodzenia świąt, ale nie w szkole publicznej!!!

ja...........03

2013-12-24, 09:39
Po prostu obok lewicy leży anarchia to jeden z podstawowych jej aspektów , anarchia w tym przypadku syf spowodowany brakiem porządnej religii i kultury pedałami skrobankami uchybień w prawie sądowniczym
to nie są panowie którzy przyjechali po zasiłek a jeden z elementów żydowskiej polityki

JH...........DS

2013-12-24, 09:52
Jak czytam takie teksty to mi ciśnienie rośnie, k***y się panoszą i wymagają tego czego oni nam u siebie zakazują. Trzeba k***a ich zapie**olić, j***ne wszy.