18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoły w Turynie rezygnują z Bożego Narodzenia...

Ba...........og • 2013-12-23, 15:57
... by nie urazić muzułmanów


Niektóre szkoły i przedszkola w Turynie rezygnują ze świętowania Bożego Narodzenia, a nawet z jakichkolwiek wzmianek na temat chrześcijaństwa w czasie obchodów świąt ze względu na obawę przed „urażeniem wrażliwości” muzułmanów, którzy uczą się w tych placówkach.



Nacjonalistyczna partia Lega Nord (Liga Północna) złożyła w tej sprawie skargę do sądu. Roberto Carbonero, przewodniczący partii, powiedział, że jeżeli decyzja tych szkół zostanie potwierdzona, „będzie to bardzo poważna i bezprecedensowa sprawa”.

Dodał, że to samo miasto powinno decydować o takich sprawach, a w żadnym wypadku nie pojedyńcze szkoły. Stwierdził też, że Turyn nie może stać się miasten dyskryminacji katolików. „Nie można zaakceptować tego, że ze względu na niekontrolowaną imigrację (...) nasi obywatele, nasze dzieci muszą zrezygnować ze swoich tradycji i własnej kultury”. „Nie zgadzam się z ideą, według której powinniśmy być jakoby zawstydzeni katolickimi fundamentami naszego społeczeństwa i jego historii”.

Jak wskazuje LSN, w niektórych regionach północnych Włoch odsetek imigrantów w społeczeństwie wynosi 11 proc. Rodzi się jednak wśród nich 15 proc. wszystkich dzieci. Imigrantami są przede wszystkim muzułmańscy przybysze z Północnej Afryki.

Stanull

2013-12-24, 09:55
Dlatego cieszmy się, że u nas ma się dobrze ostatnia linia obrony przed ciapakami - Polski Dres :D , bo bez nich to chyba byśmy dawno wk***iali się na tą zakałę ludzkości

Rashad

2013-12-24, 10:13
@ellsworth

Nie do konca masz racje. Formalnie szkola i panstwo sa swieckie, jednak tradycja i kultura kraju wygrywa. Ja osobiscie uwazam, ze lepiej by krzewic chrzescijanstwo, ktore jednak nie namawia do jihadu, upie**alania lbow itd. Jak ktos jest fanatykiem, to inna sprawa w kazdej religii sie zdarzaja. I niech nikt nie mowi, o pedofilii w kosciele itd bo zjawisko jest i dorbze naglosnione natomiast nikt juz nie mowi o pedofilach w szkolach, w sejmie itd itd.

Obsidiann

2013-12-24, 10:56
Zapraszamy do Polski k***a!! Niech tylko coś wyrknął w Polsce odrazu wpie**ol bez tłumaczenia dlaczego.

ellsworth

2013-12-24, 11:23
Rashad, Co to znaczy "wygrywa", bo to słowo nijak ma się do tej sytuacji? I nie chodzi o to by wybierać jedną zamiast drugiej religii, tylko by religia nie była sprawą państwową. To jest wyłącznie indywidualna decyzja każdego człowieka co tam sobie wyznaje, bądź nie.

Catacombe

2013-12-24, 11:34
Po pierwsze k***a : ŹRÓDŁO, ale nie jakies "nie dla islamu"
Po drugie : nie pie**olcie o tej Angoli, bo to była ściema z tym islamem. To zreszta pewnie też

Kanciarz94

2013-12-24, 12:26
III Wojna Światowa się zbliża małymi kroczkami ...

Peter-Norivotset

2013-12-24, 14:21
i bardzo dobrze, swieta powinno obchodzic sie w domu, a nie panstwowo

Ra...........py

2013-12-24, 15:46
No nic, trzeba będzie wypie**alać do USA albo Kanady

kawałchuja88

2013-12-24, 16:16
casimus napisał/a:

Czuję, że niedługo przyjdzie czas by znaleźć gdzieś kałacha, okopać się i czekać na szmatogłowych.
Żywcem mnie nie wezmą, trza będzie ukatrupić rodzinę by się te jebańce nie pastwiły jak już grubo będzie.
Potem to już tylko zobaczą jak Polak potrafi się wk***ić. Jak trzeba będzie to bd im te łby szmaciane odgryzał, k***a.
Nie jestem jakimś jebnietym rasiolem czy coś, ale jak ktoś mi w dom wlezie butami, to mu razem z nogami przy dupie ujebie.
Nie każdy Arab to pies.

Rzekłem.



Ja jestem rasiolem i marzy mi się taka eksterminacja szmatogłowych i wszystkich semitów.Mam nadzieje, że nasz naród się niedługo obudzi i niektóre osobniki skończą z lewactwem. tolerancją, gender i ch*j wie z jakim jeszcze zwyrodnieniem.Bo jak dojdzie do walk na tle rasowym to dla czarnego gówna nie będzie różnicy czy ktoś jest za nimi czy przeciw nim, każdy biały na tym ucierpi.Naszym zadaniem będzie tą walkę wygrać.A co do broni to niema co liczyć na to aby legalnie otrzymać pozwolenie bo jest prawie niemożliwe.Najlepiej jak by każdy z nas się wyposażył w coś z nielegalnego źródła i na czas takiej apokalipsy schował.Rząd miał by zdz**ko kiedy to wprowadzili takie surowe przepisy co do posiadania broni a tu by co 3 Polak nak***iał do nich seriami jak poj***ny :D

trucker72

2013-12-24, 16:59
prawda jest taka że coraz bardziej się panoszą i piwkami się tematu nie załatwi

Riva

2013-12-24, 23:10
Kraj i społeczeństwo bez swoich tradycji i własnej kultury może bardzo szybko się rozpaść, dlatego tak ważne jest aby te wartości zachować,kultywować i je świętować bo to jest dziedzictwo naszych przodków, w zachodniej Europie teraz oni maja taką samą sytuacje z muzułmanami, jaką my mieliśmy przed 2 wojną światową w Polsce z Żydami, myślę ,że ta sytuacja może nie skończyć się zbyt dobrze

Peter-Norivotset

2013-12-25, 00:45
Riva napisał/a:

Kraj i społeczeństwo bez swoich tradycji i własnej kultury może bardzo szybko się rozpaść, dlatego tak ważne jest aby te wartości zachować,kultywować i je świętować bo to jest dziedzictwo naszych przodków, w zachodniej Europie teraz oni maja taką samą sytuacje z muzułmanami, jaką my mieliśmy przed 2 wojną światową w Polsce z Żydami, myślę ,że ta sytuacja może nie skończyć się zbyt dobrze


gowno prawda, kiedys np tez wierzono, ze ziemia jest plaska... pewnie jeszcze katolicy w polsce uchowaja nas przed muzulmanami :homer:

ballandars

2014-01-05, 19:28
Proponuje wyjechac do np. Teheranu i zazadac Swiat Bozego Narodzenia jako oficjalnych obchodow...
nasze flaki zbierala by brygada co najmniej. Jestesmy slabi bo nie jestesmy jednoscia, a oni dzialaja jak jeden front. SOLIDARNOSC k***a.