18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szerzące sie pedalstwo

harman.kardon • 2012-04-07, 19:24
Próbowałem nagłasniać juz w wielu miejscach niestety nieskutecznie. Takie sprawy są bardzo dobrze tuszowane i ukrywane. Przeglądam sadistica juz dosyc dawno i jest to jedno z niewielu moim zdaniem zbiorowisko ludzi z zasadami pomijając fakt że świrów :mrgreen: ale z zasadami. To trzeba nagłasniać zanim w Polsce jeszcze sie nie zalęgło tak bardzo i niszczyc u podstaw. pedały to ludzie którzy ciągle potrzebują nowych doznań jak im sie znudzi wpie**alanie własnego gówna to pójdą dalej ...



Jeszcze troche tekstu dla zainteresowanych:

Dzieci ofiarami homoseksualizmu

Dzieci homoseksualistów znacznie częściej niż dzieci heteroseksualistów: padają ofiarami pedofilii ze strony rodziców, trzy razy częściej zostają homoseksualistami, są seksualnie molestowane, rozpoczynają współżycie od aktów homoseksualnych, niezadowolone są ze swego dzieciństwa.

Homoseksualiści będący od 1 do 3% populacji odpowiadają za 20 do 30% aktów pedofilskich, 30% aktów seksualnych osób dorosłych z nieletnimi, od 35 do 40% przypadków molestowania nieletnich. W Wielkiej Brytanii 2% chłopców i 1% dziewcząt padło ofiarą seksualnych propozycji dorosłych.

W badaniach anonimowych od 25% do 50% homoseksualistów przyznaje się do dokonywania aktów pedofilskich. Ofiary pederastów pedofilów często same zostają pederastami. Od 32 do 34% osób molestujących dzieci to homoseksualiści, od 36 do 45% pedofilów to homoseksualiści. 35% młodocianych przestępców seksualnych to homoseksualiści.

Nauczyciele homoseksualiści często molestują uczniów. Nauczyciele homoseksualiści (od 1 do 3% populacji, 4% nauczycieli) odpowiadają za 35% aktów pedofilii wśród nauczycieli (w Australii za 64% aktów pedofilskich nauczycieli na uczniach). Bardzo aktywne w molestowaniu uczennic są nauczycielki lesbijki które odpowiadają za 35% przypadków. Młodsze dzieci częściej padają ofiara homoseksualnych nauczycieli pedofilów. Na poziomie podstawówek homoseksualni nauczyciele odpowiadają za 29% przypadków pedofilii, na poziomie gimnazjum za 16%. Homoseksualiści nauczyciele są więc nad reprezentowani wśród nauczycieli pedofilów.

Nie jest tajemnicą że celem środowisk homoseksualnych jest legalizacja pedofilii. W 1990 w Holandii zalegalizowano stosunki homoseksualne 12 letnich dzieci z dorosłymi (za zgodą rodziców), bez zgody rodziców od lat 15. Pedofile aktywni są w ruchu gejowskim.

[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2012-04-09, 10:45 ]
Poprosimy jeszcze jakieś wiarygodne źródło tych rewelacji

vajron

2012-04-08, 14:54
Ciekawe czy Jezus w którego większość z was wierzy (nie pisze tego jako atak na waszą wiarę) też by chodził na parady, rzucać w gejów kamieniami... Hipokryci, wierzycie w kościół a nie w Jezusa i jego nauki...

.:...........:.

2012-04-08, 14:54
Shane88 napisał/a:

gej porównywany do pedofila ! to tak jakbyś transwestyte postawił na równi z transseksualistą :/ brak wiedzy a pie**olą jak by wszystko lepiej wiedzieli...



Dlatego dyskusja w takich tematach jest bezcelowa. Debili jest więcej.

exculibrus

2012-04-08, 16:14
Gej, to choroba. Nie widzę w tym nic złego. Jeśli chcą związków homoseksualnych to ok. Za to pedałów nienawidzę. Ich afiszowania się i homoseksualizmu na pokaz.

Marian Paździoch

2012-04-08, 18:22
Niеbieski napisał/a:



Dlatego dyskusja w takich tematach jest bezcelowa. Debili jest więcej.



Chyba masz powyżej napisane dlaczego tak piszemy. Ja podpieram to co mówię badaniami a ty?

amatorka_protein

2012-04-08, 18:47
Marian Paździoch napisał/a:



Chyba masz powyżej napisane dlaczego tak piszemy. Ja podpieram to co mówię badaniami a ty?



ALe ktore badania , bo poki co badania potwierdzily , ze na 300 pedofili jest 2 pedalow :D

Marian Paździoch

2012-04-08, 20:31
25% przestępstw na tle pedofilskim dokonuje 1-2% ludzi. Więc zobacz jaki odsetek pedofilów to pedały a jaki hetero

amatorka_protein

2012-04-08, 20:55
Marian Paździoch napisał/a:

25% przestępstw na tle pedofilskim dokonuje 1-2% ludzi. Więc zobacz jaki odsetek pedofilów to pedały a jaki hetero



Co ? :O

filipsworks

2012-04-08, 22:48
Pleso93 napisał/a:

k***a co się z tym światem dzieje. Właśnie tak jest kiedy religia idzie na bok, wraz z nią idą odgórnie narzucone zasady. Kiedyś ten cały syf zostałby zgnojony przez normalnych (w sensie orientacji seksualnej) ludzi.

Mam kumpla z Gazy, studiuje na polibudzie w Bukareszcie. Mówił mi, że u nich (Arabów) nie ma takiego problemu. Jest na prawdę nieliczna grupa pie**olonych pedałów. To jest sprzeczne z ich potężną religią, którą tworzą LUDZIE, pedały i lezby, i cały ten syf jest traktowany jak niewyżyte świnie i gnojony przez otoczenie. I właśnie tak powinno być :-x



"[...]i lezby..."? <- po takim czymś sądząc to Ciebie też by gnoili...
k***a... Nie mów mi, że nie miło czasem na jakąś akcję z lesbami zawiesić oko...

Norbias

2012-04-08, 23:52
Wiecie no tolerancja tolerancją, ale wyobraźcie sobie 2 facetów którzy stykają się pisiorkami i miziają się lub jeszcze lepiej lecą w 69 i coś im cieknie po brodzie. :-P buheheh

Dam93

2012-04-09, 00:12
Yeah, homoseksualiści pedofile!! Ciekawe jaki procent księży w tym pięknym katolickim zadupiu gdzie jak to wielu uważa pedalstwa nie można tolerować, molestuje dzieci.. Pedofil to pedofil, bez znaczenia czy jest homo czy hetero czy bi. Pedofilii trzeba gnębić, ludzi, którzy lubią inaczej, ale krzywdy nikomu nie robią zostawić w spokoju.

.:...........:.

2012-04-09, 02:21
Marian Paździoch napisał/a:

Chyba masz powyżej napisane dlaczego tak piszemy. Ja podpieram to co mówię badaniami a ty?



A ja dopiero post który zacytowałem przeczytałem, reszta to spam i nie mam zamiaru ich czytać.

Marian Paździoch

2012-04-09, 13:34
Homoseksualiści a pedofilia (pedofilia) Społeczność homoseksualistów ma ok. 2% odpowiedzialna jest za 33-50 % gwałtów dzieci (Nasz Dziennik 19.12.2000). Nauczyciele - homoseksualiści 12 razy częściej molestują dzieci niż heteroseksualni (Encyklopedia Białych Plam)
Geje o pedofilii Organizacja homoseksualistów NAMBLA twierdzi że wiek dopuszczalności do seksu powinien być obniżony do 4 lat.
Homoseksualizm w szkołach w USA Gubernator Kalifornii wprowadził dwa przedmioty w szkołach: "stosunki międzyludzkie" i "różnorodność". Programy szkolne tych przedmiotów nauczają, że biseksualizm, transwestytyzm, pedofilia są czymś normalnym. Stosuje się specjalny film pt "To jest rodzina" o parach mężczyzn wychowujących dzieci.
Przyczyny w dzieciństwie Najczęściej osoby o skłonnościach homoseksualnych same w dzieciństwie były seksualnie molestowane i potem robią to samo o wiele częściej niż heteroseksualiści (Dr Joseph Nicolosi, psycholog zajmujący się leczeniem homoseksualizmu The Wanderer 27.VII.02 za Opoka w Kraju nr 42)

Kamm

2012-04-09, 18:19
pedofilii i pedałów można leczyć w taki sam sposób. Co za problem?